Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סה"כ ביקשתי תיק גב - או שירות המשלוחים הכי עדיף מארה"ב

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לחברי הפורום היקרים,

שבוע הבא מתחילים הלימודים, ואני כרגע בתהליך של חיפוש תיק גב. כל מה שראיתי בחנויות הרגילות (קרביץ, אופיס דיפו ובאג) הוא א. יקר ומוגזם ולא שווה את זה, וב. ראה סעיף א'.

השיטוטים באינטרנטים העלו את האתר הזה, והתיק הזה. המחיר, מתאים לי ביחס למה שאני מקבל. הבעיה היא המשלוחים שלא קיימים לישראל. אז יש לנו את כל שירותי Buy2 ומאסטופ ושאר החבר'ה. אני בטוח שיש לחלק מהאנשים פה ניסיון איתם, על מי מומלץ? מה לקחת בחשבון כשאני עושה הזמנה כזאת? או לחילופין - איפה קונים בארץ תיק גב נורמאלי ונשארים בלי חור בכיס?

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תביא בחשבון שמדובר במוצר מסורבל ולכן המשלוח יהיה יקר.

בדקתי רכישת נעליים ברשת והגעתי למסקנה שעלות המשלוח הופכת אותה ללא כדאית. קרוב לודאי שאותה בעיה תעלה גם לגבי תיק, במיוחד אם מדובר בתיק איכותי, שיהיה גם בעל נפח גדול וגם יחסית כבד.

וד"א, אמנם לא בדקתי לאחרונה, אבל תיקים איכותיים ניתן למצוא באופיס דיפו ודומותיה תמורת 300-400 ש"ח. הבן שלי משתמש כבר 4 שנים בתיק גב מתוצרת Outdoor שעלה כ-300 ש"ח. התיק שימש אותו כל לימודי התואר לנשיאת מחשב נייד, קלסרים, מחברות וספרים וגם ארוחת צהריים ובקבוק מים, ועדיין נראה כמו חדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial - מסתבר.. אני מתחיל לקבל פה מחירים של קרוב לאלפיה להביא אותו לארץ. WTF?

@urban.racer - תיק גב לסטודנט. משהו עם תא ייעודי מוגן ונוח לנייד Ultrabook 13.3". שונא דברים עם מיליון ומשהו תאים, בגלל זה התיק הספציפי הזה נראה לי מצויין.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צייד, ראה את העריכה להודעתי הקודמת. תביא בחשבון שאם אינך רוצה לשאת שני תיקים עדיף שתרכוש תיק עם הרבה תאים. לא תרצה שהמחשב יחלוק תא עם הסנדביץ או אפילו עם ספרים שעלולים למעוך אותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי ללימודים תיק של חברת DAKINE

המחשב יושב לו מוגן ומחוייך, אין תאים מיותרים ואין סיכוי שיקרע לך.

קניה מחו"ל לא יצאה לי משתלמת במיוחד, ובזמנו מצאתי חנות אחת בקניון איילון שמחזיקה את התיקים האלה במלאי, אבל אולי כבר יש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון תיקים שיתאימו לך, בתקציבים שלא עוברים את ה-300 ,400 ש"ח.

דבר ראשון בדוק בחנויות עודפים, כולל אלו של אופיס דיפו וחנויות המטיילים למיניהן.

בדוק בזאפ או סתם בגוגל דגמים ותשווה מחירים.

איזה סגנון? הי טק, אורבני או דיי פק?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בדוק בחנויות עודפים, כולל אלו של אופיס דיפו וחנויות המטיילים למיניהן.

+1. תרמיל פשוט ממש לא הייתי טורח להזמין מחו"ל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שמדובר במוצר מסורבל ולכן המשלוח יהיה יקר.

בדקתי רכישת נעליים ברשת והגעתי למסקנה שעלות המשלוח הופכת אותה ללא כדאית. קרוב לודאי שאותה בעיה תעלה גם לגבי תיק, במיוחד אם מדובר בתיק איכותי, שיהיה גם בעל נפח גדול וגם יחסית כבד.

וד"א, אמנם לא בדקתי לאחרונה, אבל תיקים איכותיים ניתן למצוא באופיס דיפו ודומותיה תמורת 300-400 ש"ח. הבן שלי משתמש כבר 4 שנים בתיק גב מתוצרת Outdoor שעלה כ-300 ש"ח. התיק שימש אותו כל לימודי התואר לנשיאת מחשב נייד, קלסרים, מחברות וספרים וגם ארוחת צהריים ובקבוק מים, ועדיין נראה כמו חדש.

נעליים זה אחד הדברים היחידים שאני מזמין דרך חברות השילוח. יש את המבצע הזה של 19/20 דולר של BUY2/מאסטופ בהתאמה. כל זוג יוצא במחיר הנ"ל(כמובן ללא היטלי מע"מ ומכס). כבר הזמנתי לדעתי 8 זוגות נעליים. 3 מתוכן עוד לפני המבצע(זאת אומרת כל הובלה של נעל עלתה 35-40 דולר). חלק מהנעליים עלו 50 דולר, היו כאלה שעלו 70 וכאלה שחוייבו במעמ ועלו 125 אחרי הנחה של 50%.(ועדיין יצאו יותר זול מהארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, הייתי מנסה לבדוק תיקים של חברות כמו אוספרי, דויטר ומאונטין הארדוור (כנראה טיפה יקרים מהשניים הראשונים). ממה שראיתי בארה"ב (בדיעבד בארץ) זה שהחברות האלו מתחילות להעביר את הידע שלהן מתיקי גב (אני מכור לאוספרי, אישית) לתיקי יום-יום וורסטיליים. היתרון המהותי שתרוויח הוא הרבה פעמים את הידע הארגונומי שהן שמות עליו דגש.

סתם דברים שראית של אוספרי כי רציתי לראות מה יש בארץ מהמבחר

1

2

3

אם יש מישהו שיכול להביא מחו"ל, או שתוכל להביא באמצעות משלוח (קח בחשבון שתהיה חייב במכס, אך לא מע"מ), יש חנות בשם http://www.backcountry.com/laptop-packs-bags ששולחת לארץ.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי במאסטופ בשביל הקטע הזה. סה״כ מרוצה (חבילה הגיעה תוך כמה ימים ארצה). אם אני זוכר נכון יצא ששילמתי 270 ש״ח בעמלות ומיסים על חבילה של 4 פאונד בערך.

לעניין תיקים, אני חושב שכדאי סוויס ארמי (זה מה שלי יש). מאוד מרוצה ממנו, אבל צריך להקפיד לא לקנות בארץ... אני מאמין שעל תיק כזה לא תצטרך לשלם משלוח גבוה (זה סה״כ תיק, לא הדבר הכי כבד בעולם).

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוצא מוכר שישלח לך את זה מארה"ב בUSPS Priority, הסתדרת. בשום אופן לא UPS או פדאקס כי יקרעו אותך במאות שקלים באגרות כאן בארץ. אני גם לא בטוח שמאסטופ זה רעיון טוב למוצר כזה בגלל הנפח שלו, לא רואה איך תצא שם בפחות ממאה דולר משלוח. אני קניתי מאיביי תיק יד של Tumi ושילמתי בערך שבעים דולר משלוח עם USPS.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות שיש כאן חבר'ה רציניים שקונים TUMI

הם יצאו עכשיו בליין של מעילים שנקראים TUMI TECH, קניתי בארהב ואני נוסע איתו לעבודה בחורף באירופה.

המעיל הזה אופה את מי שלובש אותו !

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא לתיק שהייתי קונה בכיף אם לא היו לי 7 כבר...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...