Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה של AWD הישר מצה"ל, ניחשתם נכון ה B4.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע ליחידה תת אלוף, הוא הולך להיות מד"ר אצלינו כבר מעוד חודשים.

לתתי אלופים בצבא יש סובארו B4.

הנסיעה הייתה קצרה, גלילות - רמה"ש - הרצליה, כרגיל שוב הייתי לבד, הכבישים היו פנויים יחסית.

התיישבות ריאשונית באוטו; אפור, הגה גבוהה, חוסר באיכות חומרים בקיצור דגם מאוד מאוד פשוט אולי זה רק הדגם הספציפי אבל בכל אופן המכונית בפנים הייתה נראית משנת 92 (אבל מפוארת יחסית לשנה). יאמר לזכותה שהמזגן עושה תפקידו כראוי.

הנהיגה; אני לא נהג גדול, אבל מה שאני הצלחתי להפיק מהאוטו הזה הוא יציבות כמעט מושלמת, לדעתי עם צמיגים יותר טובים וכביש פחות חם אפשר להגיע לאחיזה אפילו יותר טובה. כיכר ראשונה עדיין בתוך גלילות - שום תת היגוי אפילו שהכניסה אליו הייתה ב30 והרגל רק האיצה, כל פנייה קצרות כארוכות נלקחו בקוים מדוייקים כמעט* בלי יציאה של האוטו מהסיבוב (בכל זאת המהירויות היו גבוהות).

נסיעה בכביש מהיר - האוטו שוב יציב ונעים לאוזניים ולישבן (בלי יותר מדי רעשים מהסביבה ומהמנוע למרות שהטורים היו גבוהים), למרות זאת הישיבה באוטו לי לא הייתה נוחה. יותר מדי "יפאנית", לא מפנקת, כמו לשבת על ספסל אבל שממש עייפים (אז הוא ניהיה דיי נוח אבל לא לאורך זמן).

הביצועים שלה מעט יותר טובים מאוטו משפחתי סטנדרטי אבל תיבת ההילוכים עושה רושם של ניצולת מלאה של המנוע וההילוך.

אני רוצה לשבח את התיבה הזאת, טיפשה ככל שתיהיה גם בלחיצה מתונה על הגז וגם בלחיצה אגרסיבית (ואני מתכוון אגרסיבית) היא עושה מה שאומרים לה ומעבירה את ההילוכים נהדר.

שורה תחתונה אוטו מנהלים (לא מי יודע מה בכירים כנראה :wink: ) פשוט מאוד בתוך תא הנהג חוסר בפאר ניכר, הישיבה מזכירה קצת שירותים אבל הנסיעה או יותר נכון האחיזה מדהימה לטעמי.

צריך להאמר שזאת פעם ראשונה שנהגתי על 4X4 באוטו משפחתי ולא שטח.

אני נהנתי מהנהיגה אבל לא הייתי קונה כזה אוטו.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 ליטר 125 כ"ס

אמת.

רק רציתי להוסיף שהייתי היום בסוכנות של סובארו בהרצליה והB4 החדשה נראית מצויין בפנים.

חוץ מזה המוסך שם הוא מקצועי וטוב.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מחשבה שלי - אנשים (לאו דווקא במקרה הספציפי הזה) נוטים להגזים בערכה של ההנעה הכפולה - מאיזושהי נקודה זה הופך להיות משהו פסיכולוגי לחלוטין.

שימו לב שככל שהמהירות עולה, מה שמשחק הוא כיול השלדה והאוירודינמיות ופחות ההנעה הכפולה. מה שכן, אין עוררין על היתרון של הנעה כפולה בכיכרות ב30 קמ"ש...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מחשבה שלי - אנשים (לאו דווקא במקרה הספציפי הזה) נוטים להגזים בערכה של ההנעה הכפולה - מאיזושהי נקודה זה הופך להיות משהו פסיכולוגי לחלוטין.

שימו לב שככל שהמהירות עולה, מה שמשחק הוא כיול השלדה והאוירודינמיות ופחות ההנעה הכפולה. מה שכן, אין עוררין על היתרון של הנעה כפולה בכיכרות ב30 קמ"ש...

הקטע הפסיכולוגי היחיד הוא שהנהג צריך להוציא לעצמו מהראש את גבולותיה של ההנעה הקידמית.

AWD אכן משפיע בסיבובים במהירות נמוכה יחסית. במהירות גבוהה אני אמרתי שהרכב יציב אם זה בגלל ה 4X4 או בגלל מזג האויר אני לא יודע הרכב יציב.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...