Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלמודובר 2, או: איך יש בידי עוד טופס בדיקה לעיונכם

dduck
שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלו לכולם.

אז שוב מצאתי עוד רכב לבדיקה, וזאת אחרי חוסר האמון שנפער בבדיקה האחרונה, בה בעלי האוטו לא ידע שהוחלפה דלת. הוא יד ראשונה. מעניין.

אז הרכב הנדון הינו 206, 1600, 2006, 110 כ'ס - 42K ק'מ

הנתונים היבשים מרשימים למדי - יד ראשונה מרופאה (!), עדינה וזהירה (!!), אשר מטפלת אך ורק במוסך המרכזי (!!!), והיא שמרה את כל הקבלות של כל הטיפולים, מיום קניית האוטו (!!!!). אכן, גן עדן.

נסעתי, ודיברתי איתה. היא אמרה שהיא דפקה את האוטו בחנייה, והוחלף לה הרדיאטור ומכסה המנוע הקדמי. הספק שלה - ואני מאמינה לה. היא הראתה לי קבלה על הטיפול - 8,000 ש'ח תיקון, הרוב חלקים מקוריים.

עד כאן הכל טוב ויפה. אממה? הבדיקה שהאוטו עשה לפני שבוע, לא נראית טיפ טופ, וזאת בלשון המעטה, ולדעתי הכ'כ לא מנוסת ומקצועית. ולכן, חבריי החדשים, אני מעלה את טופס הבדיקה המסכם, שנעשה לפני שבוע, ע'י בן דודה של המוכרת, אשר לא קנה את הרכב, כי "בסופו של דבר הוא נסע לחו'ל".

אציין כי הבחורה מתוקה, מרשימה, אחראית ומסודרת, והרושם שהיא עשתה עלי טוב מאד. הראיתי את הבדיקה למישהו במשרד, והוא אמר שזה רכב שלא טיפלו בו כראוי. אינני יודעת האם הדבר נכון - כי הבחורה באמת עשתה את כל מה שהיא חשבה שהיא צריכה לעשות, מא' עד ת', ולכן, כל שנשאר לחשוב הוא, שהמוסך התרשל קצת - הרכב עבר טיפול גדול (2000 שקלים) ב-21.3, ותוצאות הבדיקה, שנעשתה לפני שבוע, מובאות לעיונכם

אודה לכל אחד אשר יעזור לי בפיענוח ערך הרכב וכדאיות רכישתו - תודה.

הילה.

DOC100510.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי,

כל הסעיפים (למעט סעיף שלדה ומרכב) זה קשקוש אחד גדול. לטעמי - תקין ביותר, זה כסת"ח של מכון הבדיקה.

סעיף המרכב מטריד אותי מעט,

המכון כתב "משמעות נמוכה", אבל כמה מילים אח"כ כתב "קצה שלדה". זה אולי בעל משמעות נמוכה מאוד עד לא קיימת מבחינת בטיחותית, לעומת זאת מבחינה מסחרית מדובר בסעיף משמעותי, כלומר סעיף זה צריך להגיע יחד עם הנחה משמעותית במחיר שאת משלמת לעומת ה"מחירון", זאת בהנחה שאת בכלל רוצה להתעסק עם רכב זה.

לעצמי, לא בטוח שהייתי קונה את הרכב, מסיבה מסחרית לגמרי, נסיון למכור אותו אח"כ עלול להיות משימה קשה.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן הילה,

אני באותה דעה עם DISCOTD5, אין ממש בעיה בפגיעות של "קצה שלדה", קצה שלדה יכול לקרות גם כאשר עולים על מדרכה גבוהה והיא פוגעת בחלק התחתון של הרכב, לא משהו קריטי בכלל. מה שכן, לאור ניסיוני למכור רכב עם קצה שלדה לאחרונה אני יכול להגיד לך שזה קצת בעייתי, כשאנשים שומעים את המלה "שלדה" באופן כללי הם בורחים, אם הם לא בורחים אז הם חותכים לך הרבה במחיר. עצה שלי, את הולכת להוציא סכום לא מבוטל, אין צורך להיות לחוץ (אני יודע שקל להגיד "לא להיות לחוץ") ולפעמים עדיף להמתין עוד קצת ולמצוא רכב במצב טוב מאשר לקפוץ על המציאה הראשונה ולאחר מעשה להבין את הטעות שעשינו. שורה תחתונה, אני במקומך הייתי מחפש רכב אחר (ולא חסרים).

דבר נוסף, אם את בסופו של דבר כן מחליטה להמשיך עם הרכב הנ"ל, קחי בחשבון שא' - יהיה לך יחסית קצת יותר קשה למכור אותו, ב' - כאשר תראי שאנשים לא קופצים על הרכב בגלל השלדה את תורידי הרבה במחיר.

אה, ועוד משהו, לגבי ה"בן דוד שנסע לחו"ל", נשמע לי קצת מוזר, מי שנוסע לחו"ל יודע זאת מראש, הוא לא לוקח רכב לבדיקה ואז נזכר שהוא עושה RELOCATION לקנדה, זה בטח קונה שעשה בדיקה, התחרט והשאיר אצלה את הבדיקה. ועצה נוספת, כשמוכרים רכב כולם נחמדים, אמינים, מתוקים, חביבים. אל תפלי לפח הזה, תסתכלי רק על הנתונים היבשים, בדיקת הרכב ומצבו. כמובן שיש אנשים יוצאי דופן, אבל הם מועטים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצה שילדה + בן דוד +חו"ל + בדיקה שלא את הזמנת = ריח לא טוב.

קחי את הרכב למכון או מוסך מטעמך!!! שלמי על בדיקה.

אני ממליץ לך על מוסך שאפט (דודי וניצן) שהן מכונאים בחסד ואנשים אמינים וישרים.

יתכן שזה כלום אבל עדיף לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז תודה רבה לכולם. הרגעתם אותי.

אני חייבת לציין שגם את הפולו שאני מכרתי, מכרתי עם מעיכות בשלדה, ושהמכון סימן X גדול על השלדה. והאמת - הקונה לא התרגש מזה. אני מניחה שהיה לי לא מעט מזל.

בכל אופן - החלטתי לא לקנות את הרכב - אז תודה רבה לכל העוזרים.

רק לשר הטבעות היו 3 סרטים ברצף, ולאלמודובר הרבה יותר. אני מקווה שאני לא הולכת למצוא אותו באלמודובר 10.

תודה תודה.

הילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אמרה שהיא דפקה את האוטו בחנייה, והוחלף לה הרדיאטור ומכסה המנוע הקדמי.

אני גם דיברתי אתה לפני שבועיים ביום שבו היא פירסמה את המודעה, ולי היא מסרה גרסה קצת שונה- היא אמרה שהיא נכנסה במישהו בפקק.

חוץ מזה, הרכב מפורסם ביד 2 לפחות שבועיים, ונראה לי שאם הוא היה כזה מציאה, הוא היה נמכר עד עכשיו...

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מציאות באינטרנט וגם לא בטרייד אין של היבואן.

אוטו שמור מיד ראשונה עם מעט קילומטרים נמכר לבן משפחה/שכן/חבר לעבודה שבדר"כ מחכה לאוטו עוד לפני שהוחלט למכור.

במקרה המקסימלי אפשר לאתר מכונית טובה באמצעות שלט על החלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון! לפני כחודש באתר יד2 מצאתי לאבא שלי פורד פוקוס TREND X 2006 יד ראשונה

34K מטופלת במורשה בלבד. ללא תאונות כלל (מספר שפשופים בפגושים) ובמצב מדהים! מצבר וצמיגים חדשים

בדיוק הוחלפו.

עברה בדיקה מקיפה- וחוץ מחלון צד ימין מרעיש וגומיה קרועה בדלת, לא נמצא דבר ברכב.

הרכב נקנה בסופו של דבר במחיר מחירון. צריך רק סבלנות ולעקוב בתדירות גבוה אחר מודעות שמתפרסמות

באתרים השונים. לקח לי כחודשיים למצוא את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה רכבים מעולים מתפרסמים בלוחות.

כמובן שצריך להיות זריזים ורכב שמור באמת ייחטף במהירות.

אגב - זה לא תקף לטרייד אין למיניהם. שם אין כמעט מציאות, כי כל הדברים השווים באמת מגיעים למקורבים.

יש אגב גם טריקים - במודעות של פיאט פונטו יש 2 מודעות של טרייד מוביל, לפיאט פונטו יד ראשונה עם 50 אלף ק"מ, כל אחת בסניף אחר.

כשמתקשרים לברר - מגלים כי ה"אוטו נמכר אתמול". לא משנה מתי מתקשרים, "האוטו נמכר אתמול".

כמובן שיש אלטרנטיבה - פונטו מאותה שנה, רק עם 130 אלף ק"מ במקום ה-50 אלף שרצית. בסה"כ רק עוד 80 אלף ק"מ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...