Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה חדשה ב 90K

nhw
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מציעים שברולט אופטרה 1.6 ,2010 חדשה LS, אוטומטית ומאובזרת ב 90K. (במקום 107K)

הרכב ימכר כיד שנייה עם 0 ק"מ

בעקרון אני מחפש רכב סופרמיני\מיני, אוטומטי ,לנהג יחיד, חסכוני בדלק ובתחזוקה שגם נראה סביר. אהבתי את המבצע של סיאט ופסלתי אותו רק בגלל הגיר הידני.

השברולט מגיעה עם אותה רמת אבזור האם היא יכולה להיות חלופה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופטרה היא משפחתית קומפקטית שחסכון בדלק הוא אחרון יתרונותיה. למעשה, קשה למנות יתרונות של הרכב המיושן

הזה, שתוכנן בסוף שנות ה-90 וכבר הוחלף על-ידי הקרוז.

לדרישות שלך יונדאי i10 אוטומטית תתאים כמו כפפה - היא מאובזרת באותה מידה, הרבה יותר חסכונית ומודרנית ועולה

פחות. כנהג יחיד אתה לא זקוק לתוספת המרווח שבמשפחתית, וה-i10 תעניק לך חיים טובים בתחנת הדלק ובחניות.

אפשרות נוספת וזולה עוד יותר היא האלטו של סוזוקי (יותר זולה אך גם יותר ספרטנית ופחות נוחה), ואם אתה בכל זאת

רוצה משהו גדול יותר אז מאזדה 2 היא בחירה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לך פיאט פנדה.

זו סופרמיני חסכונית, לפי הגדרתה.

ישבתי אתמול לראשונה באחת כזו בסוכנות פיאט, חדשה לגמרי עם 2 ק"מ.

אמנם קצת צפוף ואני לא רגיל, אבל בסה"כ תנוחה ישיבה גבוהה והרכב מרגיש טוב.

תעשה נסיעת מבחן ותדע בעצמך האם כדאי לך לקנות אותה.

אגב - את היונדאי לא הייתי קונה חדשה מהחברה עקב ההצפה שלהן בליסינג. עדיף לקנות כבר אחת מהשכרה או ליסינג שספגה ירידת ערך מאסיבית.

הפנדה אגב, אחד הרכבים הנחטפים ביותר בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף פנדה על i10 משיקולי ביקוש בשוק המשומשות וירידת ערך?? :shock:

אגב - הפנדה לא אוטומטית, אלא רובוטית. חסרון משמעותי. היא גם מאובזרת בקמצנות (רדיו לא כלול במחיר, רק שתי כריות אוויר,

אין חלונות חשמל מאחור ועוד) פחות בטיחותית, יותר צפופה והרבה יותר מיושנת מה-i10. עד כמה שאני מחבב את הפנדה, רציונלית

אין שום סיבה להעדיף אותה על ה-i10, בטח כששתיהן עולות אותו דבר או אפילו פחות בדגם ה-1.1 של ה-i10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פנדה בכלל, כי אף אחד לא קונה - גם לא לקוחות פרטיים...

ההבדל בתצרוכת הדלק זניח, זו לא סיבה להעניש את עצמך במכונית משמעותית פחות טובה ויותר יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין מציאות בימינו.. אהבתי גם את הפנדה וגם את I10 . לדעתי התמחור שלהם גבוהה מדי למה שהן מציעות (בהשוואה לסיאט). האופטרה נשמעה כמו עסקה טובה עם כל האבזור (במיוחד מול סוכן המכירות) אבל לאחר חוות הדעת שלכם ובדיקה קצת יותר מעמיקה באינטרנט אני לא חושב שזה רכב שמתאים לי. לאלטו האוטומטית ביקורות די גרועות (מוזר שצריך לשלום עוד 13 אלף ש"ח בשביל גיר אוטומטי).

כנראה שמה שנשאר זה לחרוק שיניים ולשלם את ההפרשים או להתפשר על גיר ידני ויד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה קנה קטנה משומשת בת שנה-שנתיים - סוזוקי סוויפט, מאזדה 2 וכדומה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את הסוזוקי ספלאש, אתה תופתע.

בנוסף, כל הדגמים של סוזוקי מוצעים כרגע בהנחות נאות במבצע ללקוחות חבר ומניסיון, גם לקוחות רגילים שמגיעים לסוכנויות בימים האלה נהינים ממחירים טובים ומהטבות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטים גם קנו פונטו חדשה. זו הסיבה שרובן מהשכרה או ליסינג.

זה לא אומר שזה לא אחד הרכבים הכי מבוקשים בתור יד שנייה.

אז תחליט. זה שה-i10 נמכרת (לטענתך) בעיקר להשכרה וליסינג זה רע לביקוש יד שנייה, אבל בפונטו זה עבד לטובתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...