Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נושא: מחפש איש דיטיילינג ברמה סופר דופר :)

שימו לב! השרשור הזה בן 5179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,לרגל מכירת הרכב הייתי שמח לקבל טלפון או הפניה למקום או בעל מקצוע שיודע לעשות דיטיילינג כמו שצריך.

הדבר שהכי חשוב לי זה לדעת לעבוד עם שלייף סבון ברמה מדוייקת כדי לקבל מרקם ישר וחדש של צבע הרכב.

איזור בארץ לא חשוב, כי אני אעלה את הרכב על גרר לכל מקום בארץ.

תודה לכולם ושבוע אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחור חדש בתחום בערך שנתיים שמחזיק חומרים בילעדיים בניהם חידוש צבע, מילוי סריטות, פוליש ווקס, טפלון,וציפוי לקה חדש להברקה מושלמת

כולל חידוש פנסים פלסטיקה וכדומה.

הבחור הוכיח את עצמו בכל מקום שהוא הולך.

ליפניי שצובעים רכב אצל הפחח לאחר שהצבע דהווי או מקולף כולל סריטות עמוקות אני ממליץ להיתקשר לבחור ולישמוע הצעת מחיר (שבטח היא תיהיה בהרבה פחות מימחיר הפחח )

יצא לי ליראות עבדות שלו כולל על הרכב על הרכב שלי (יונדאי לנטרה 99 שהצבע היה דהויי מת) והתוצאות הרבה מעל הציפיות.

אני לא שותף שלו או שיש לי אחוזים מימנו פשוט הבחור עובד ברמה גבוהה לעומת הידע והחומרים בארץ ומגיע לו להיתפרסם.

חייב לציין שאין לו מקום או חנות פשוט הוא מגיע עד הביית עם הציוד והחומרים (כמו שנהוג בחול )

לבחור קוראים רומן 0525842520 והוא ניקרא בשם RCP

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

רז מספר הטלפון שהפנת אליו (RCP) אינו זמין כבר מעל שבוע וחצי הייתי שמח אם יש אפשרות להשיג את הבחור באיזו שהיא צורה תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר ראיתי את ה X6 מהתמונות. לפי המספר זה הרכב.

בתוך הטמבון הקדמי יש מאין פלסטיק שמכסה מקום של שפריצר מים לקסנון(חובה בחו"ל)

היה מלא בחומר ורוד שנראה כפוליש. זה מספיק מעיד על "מקצועית" של מי שעשה לו דיטייל.

אני לא מדבר על "עיגולים" שרואים חופשי על צבע שחור.

למען הגינות אני חייב לציין שלא ידוע לנו האם הוא עשה פוליש אחרון אצל אותם החברה מחולון.

אבל אם כן - הם אפילו יותר גרועים מבני דודים שעובדים אצל קליין-קאר, שממנו האוטו שלי יצא עם שריטה על הספוילר כי הוא מפלסטיק וצריך לדעת שלא לוחצים חזק. העובדה שלא שברו אותו מנחמת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי חוות דעת על אף אחד מהמקומות המוזכרים.

אבל כדאי לדעת שיש 2 דרכים להוציא לקוח מרוצה.

1. ישנם חומרים ללא שומנים או חומרי מילוי שבאמת מתקנים את הסימנים הסיבוביים ומחזירים לצבע את החיים.

2. גלייז- חומרים בעלי כושר מילוי גבוהה שנותנים רושם שהסימנים תוקנו והברק חזר אל הרכב הבעיה פה שהחומרים האלה יורדים אחרי שטיפה שתיים או תוך מספר שעות בשמש הישראלית והרכב חוזר לקדמותו.

אז במקרה השני הלקוח מרוצה זמנית.

חשוב להבין שלוקח הרבה זמן להוציא רכב ברמת דיטיילינג גבוהה.

אם עבדו על הרכב שעתיים המשמעות היא שלא עשיתם כלום והכול כסת"ח.

אני לא דיטיילר.

My mantra: Block it, Block it,Block it, Block it, Block it some more then go back and block it, oh and finally block it !!! Then block it one more time just in case !! Block it one more time just for good measure... spray it, screw it up, sand it all down and start over then repeat...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם דיטיילרים בארץ, אבל התחום הזה לצערי לא מפותח בארצנו - ולכן אין לצפות לעבודות ברמה של חו"ל (חומרים, הכשרה וכיו"ב).

Ahbarony, ממה שאתה מספר, נשמע כאילו באמת נעשתה על הרכב עבודה מאוד חאפרית. קומפאונד עם מכונה יגרום להימצאם של swirl marks. אין סיבה להשתמש בחומרים האלו על רכב חדש, זה סתם הורס את הצבע. לא צריך יותר מפוליש כדי לטפל ברכב במצב כזה, כך גם לא היו נוצרים אותם swirlmarks. השערה אחרת זה שהוא פשוט לא הצליח להוריד אותם וזה כבר סיפור אחר :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות שהעלת שם די מגוחכות, ביחוד הסווירל מרקס. לא הייתי מעלה דבר כזה אם הייתי אתה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות שהעלת שם די מגוחכות, ביחוד הסווירל מרקס. לא הייתי מעלה דבר כזה אם הייתי אתה.

ארב לכולם.

לגבי תמונות,מה בדיוק מגוכח ב תמונות?

תמונה מראה את פס של נייר דבק שהודבק על מכסה מנוע,פס שאתא רואה ככה היה כל המנוע לפני העבודה,ו מסביב אתא רואה שני ריבועים לאחר סיום עבודה.

נ.ב.

לגבי X6 שיש אליו על תמבון פוליש אדום,מהניין אך בדיוק הבנתה שזה פוליש ו לא סילנט או וקס,רק בשביל אישור קו האוטו הזה שייך לחבר ואני רואה אותו כמעת כל יום,על האוטו לא היה בחיים פוליש אוטו קיבל רק וקס במריחה ידנית.

לגבי מכוניות חדשות העים צריך לעשות פוליש?

תשובה היא למה לא כמובן ממש לא תמיד מכל היבואני רכב שכיימים בארץ יש רק אחד שאני מכיר שמוציא רכב מאטר מסירה במצב באמת חדש,חוץ מזה עים אתה חושב שבאטר מסירה לפחות 60% רכבים לא אוברים פוליש אתה תועה.

רוב הסוורלים הראשונים אוטו מקבל בבונדד ו לאחר מכן התופאה רק מחמירה יותר בגלל ניגוב עים שמרטות יבש ו לא נקי ועוד אלף סיבות למה זה קורה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז מספר הטלפון שהפנת אליו (RCP) אינו זמין כבר מעל שבוע וחצי הייתי שמח אם יש אפשרות להשיג את הבחור באיזו שהיא צורה תודה על העזרה

שלום.

יש שגייה במספר טלפון:0525842120 או0544427150 יניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...