Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האשם בתאונה? מה עושים הלאה?

crazy cow
שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני על קטנוע בעבודה, האישה ברכב.

רחוב דו סיטרי, היא נסעה ממש לאט בסביבות ה10 קמ"ש במשך כ 10 שניות אז החלטתי לעקוף אותה,משמאל כמובן,

ואז היא החליטה להיכנס לחנייה של הבניין, בלי לאותת ובלי לבדוק מי בצדדיה, סטטה שמאלה אני נתתי גז כדי להימנע ממגע איתה ולא הצלחתי לחזור חזרה לימין ונכנסתי קלות ברכב חונה. מה עליי לעשות? לא החלפתי פרטים כי פונתי באמבולנס לביה"ח.

מה עכשיו?:-( מה אני עושה ברגע זה? התאונה היתה יום ראשון בערב.

לא ידעתי איפה לרשום את זה אז כאן נראה לי הכי מתאים.

חבר אמיתי זה אחד שיקנה 2 בזוקה ולא זום אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאכלס היא בחיים לא תודה באשמה.

ואתה אמור ללכת לרחוב שבו התנגשת ברכב החונה, להשאיר פרטים על הרכב ולקוות שבעל הרכב יחליק את העניין :) סביר להניח שלא.

על הדרך תלך לחניה שהיא נכנסה אליה (הנהגת) ותראה אם תוכל להקליט ממנה הודאה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פינו אותך באמבולנס סביר להניח שהקטנוע נשאר במקום, ולדעתי גם הפרטים האישיים שלך ושל הרכב שפגעת בו נמצאים ברישום האירוע במשטרה או במד"א.

דיווח על תאונת דרכים במשטרה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, בגלל שלא היה בינך לבינה שום מגע פיזי, זו מילה שלך כנגד מילה שלה.

אלא אם תמצא עדים לאירוע.

כצעד מניעתי בכדי שלא תגיע למצב כזה שוב, הייתי ממליץ לך לעקוף רכב כזה דווקא לאט ולצפות שהוא יסטה באופן פתאומי. אם תנהג כך, תוכל לבלום בזמן ואולי אפילו לחמוק שמאלה.

תהיה בריא !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם תוכל להקליט ממנה הודאה.

+1

זה יהיה מצויין.

לא חייבים מגע פיזי בין 2 הרכבים כדי להגיש תביעה. למרות שזה קצת מסבך את העיניין, זה שהיא גרמה לתאונה מבלי להיות מעורבת בה. בגלל זה אם תצליח לדבר איתה ולהקליט את השיחה, כמובן בלי שהיא תדע כדי שלא תגיד שאין לה מושג על מה אתה מדבר, נראה שזה די יפתור לך את הבעיה. אולי כדאי קודם להתייעץ עם הביטוח/עו"ד איך לפעול.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני הקלטה של שיחה היא דבר מצויין, אך ברגע שזה נעשה בלי ידיעת הצד השני, עד כמה שידוע לי ואאל"ט זה לא חוקי, ובלתי קביל בבית משפט.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהגת שודים, הקלטת שתי צדדים בשיחה כלשהיא מוגדרת כהאזנה וציתות, זה כבר לא חוקי ללא צו בית משפט.

הקלטה על ידי צד אחד היא קבילה לגמרי וגם הדבר הכי יעיל שיש במקרה של מציאת האשם בתאונות - יותר מעדי ראייה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר להקליט ללא ידיעת שאר הנוכחים כאשר אתה חלק מהשיחה המתנהלת בין שותפיך לשיחה ולא משנה אם השיחה היא בינך לבין עוד אדם או בינך לבין עוד 3 אנשים.

אסור להקליט כאשר אינך חלק מהשיחה - פירוש הדבר האזנת סתר וזה אינו חוקי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...