Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר:אייך תעדיף את רחיצת רכבך?

שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

איך תעדיף לנקות את הרכב?  

102 הצבעות

1. 1. איך תעדיף לנקות את הרכב?

• אני רוחץ את רכבי בעצמי
      67
    • אני רוחץ את רכבי במכון שטיפה
      29
    • בשרות רחיצת רכב עד הבית
      6

פוסטים מומלצים

ע"י עדר בלונדיניות חשופות-חזה תוך שאחת מנופפת עליי בעלה-דקל לצינון והשנייה מאכילה אותי ענבים.

אבל יש הבדל בין הרצוי למצוי.

וברגע של רצינות, לבד (נעזר בחבר טוב) ומקפיד לווקסס אח"כ, כמו מחזור- פעם בחודש.

אישית, אני מעדיף שאת הרכב שלי ירחצו זוג בלונדיוניות בביקיני.

אבל עד שאני אשיג כאלה, אני נאלץ לרחוץ אותו לבד.

מוחות גדולים- חושבים באופן דומה, אה אלעד?:wink:

אני שמעתי פעם שבלונדיניות עושות squirrel marks

"סימני סנאי"?!?!:?!

:lol:

אני יודע על "בונה" אבל על "סנאי" עוד לא שמעתי.

ואגב, הבונה נותן אפקט של ברזלית, שורט את האוטו...:arrow:

:lol::lol::lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחורף - נותן לגשם לעשות את העבודה.

בקיץ - שטיפה במכונה פעם בחודשיים-שלושה. ניקוי פנימי פעם בארבעה חודשים, לפעמים לבד עם שואב אבק ולפעמין במכון שטיפה. איך זה? - אני שומר על פנים הרכב נקי ולא מעשן ברכב (ד"א, אחלה שיטה להפחית בעישון).

אוטו נועד לנהיגה ולא לליקוק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר רישוי ידידי, מספר רישוי...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף - נותן לגשם לעשות את העבודה.

בקיץ - שטיפה במכונה פעם בחודשיים-שלושה. ניקוי פנימי פעם בארבעה חודשים, לפעמים לבד עם שואב אבק ולפעמין במכון שטיפה. איך זה? - אני שומר על פנים הרכב נקי ולא מעשן ברכב (ד"א, אחלה שיטה להפחית בעישון).

אוטו נועד לנהיגה ולא לליקוק.

לא רוצה לדעת איך נראה האוטו שלך.

באקלים המטורף שיש בארצנו הקטנה שבועיים בלי רחיצה ואני אפילו לא מסוגל להסתכל על האוטו שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין רחיצה ע"י צד ג' במכונה ששורטת ומפרקת את האוטו, לבין רחיצה ידנית...

אני בעד רחצה לבד וכך עשיתי בכל השנים (כולל ווקס), למרות שנכנסתי לאחרונה למצוקה עקב מעבר לבניין שאין בו מקום לשטוף את הרכב לבד ואני שוקל את צעדיי להמשך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 בלבד.

אני שוטף עם צינור + אקדח כזה שסוגר את הזרם. כמות של 2.5 דליים (חצי דלי סבון, דלי מים לפני ודלי מים אחרי).

פעם הייתי שוטף כל שבוע, היום בין שבועיים לשלושה, בעיקר בגלל בעית המים החמורה אבל גם כי עכשיו הרכב חונה רק בחניות מקורות ולא מתלכלך כמעט.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שטיפה ידנית" או אולי "שטיפה במטאטא" זה גרוע יותר מהמכונה. וגם שמבקשים מהם לנקות עם סמרטוט ולא עם מטאטא גם הסמרטוט לא הרבה יותר טוב.

התשובה היא כמובן לבד, על פי חוקים נוקשים- "שיטת שני הדליים", "wash mit" למניעת swirl marks על ידי הלכלוך עצמו. שימוש במוצרים איכותיים מחו"ל (כרגע ZAINO). שטיפה פעמיים-שלוש בשבוע, פלסטלינה ו"zaino system" פעם בחודש-חודש וחצי, טיפול עקבי במושבי העור עם מנקה עור וקונדישינר- חובה! אצלי גם יש תוספת של הגג שמנקים על ידי חומר ייעודי של BMW ומברשת עדינה.

קצת תוצאות-

IMG_7531.jpg

IMG_7563.jpg

IMG_7532.jpg

IMG_7565.jpg

IMG_7539.jpg

IMG_7516.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כולם פה שוטפים לבד, איך אתם שוטפים בפנים? כלומר מנקים את הלכלוך והאבק? הרי אי אפשר להגיע לכל המקומות ברכב.

בשטיפות המיוחדות יש לחץ אויר שמעיף את הלכלוך, ואז הם שואבים אותו, אבל איך אפשר לעשות זאת לבד בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...