Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סופרה "שמצאתי"

SensatioN
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה טועה.היא טווין,אוטו' והגה בצד ימין.

אני יישאל שוב בתקווה שמישהו יענה, האדומה המקורית, היא בארץ? ואם היא עם הגה בצד ימין איך זה שהיא חוקית בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השמועה אומרת שהאדומה שוכבת באיזה מוסך.

ובתור אחד שראה אותה בימים שהיא עוד הסתובבה לה כאן , יש הגה בצד ימין ולוחיות צהובות.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על סופרה,מה "הסיפור" שעומד מאחורי האוטו הזה? מה עושה אותו לכולכך מיוחד?:-o

מה הנתוני יצרן שלו למשל?

מה שעשה את הרכב לכל כך מיוחד זה המנוע שבגירסה הספורטיבית הגיע כטווין טורבו ,ועם פוטנציאל שיפורים מדהים, לא קשה למצוא סרטונים ביוטיוב ופרוייקטים ברשת של סופרות עם יותר כ"ס מבוגטי ויירון,יותר נכון, עם הרבה יותר סוסים מויירון.

אגב, זה בדיוק מה שהפך גם את המתחרה לבית ניסן,הסקייליין,לאגדה.

אלה שתי יפניות עם מנועי טווין שבנוי להספקים מאוד מאוד גבוהים,ובעזרת שוק אפטרמרקט פשוט ענק (בעיקר במזרח כמובן) ניתן גם מאוד בקלות להעלות בהן הספקים בצורה מטורפת פשוט.

אגב,אני אישית מאוד אהבתי את ההנדסת אנוש בסופרה, כל הפנים פשוט "מכוון נהג" (כמו בימים הטובים של ב.מ.וו,כשכל המחוונים והכפתורים בדשבורד היו מופנים בזווית לכיוון הנהג).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יישאל שוב בתקווה שמישהו יענה, האדומה המקורית, היא בארץ? ואם היא עם הגה בצד ימין איך זה שהיא חוקית בארץ?

היא הובאה ע"י אזרח בריטי שאחר כך הוציא אותה מהארץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2001 ,כשהיו מפגשים ברידינג בת"א ,אני זוכר שכשבאתי פעם אחת

ראיתי את 2 היפיפיות האלה עומדות אחת אחרי השניה.

האחת היתה אדומה,הגה בצד ימין עם מספר צהוב,והשניה שחורה (לא זוכר פרטים עליה).

פשוט אי אפשר היה להוריד את המבט מהם,כ"כ יפות.

אוטו החלומות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הובאה ע"י אזרח בריטי שאחר כך הוציא אותה מהארץ.

האזרח הבריטי לא הוציא אותה מהארץ, היא הוצעה למכירה במכס, והיה אפשרות רק להוציא אותה לחו"ל.

זה היה לפני כשנתיים +-. אגב, היא נמכרה במחיר זנותי.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פגישה אישית עם בעל הרכב היום (הרכב גם נכח :lol:) נראה שיש פוטנציאל, נעשתה עליה עבודת פיבר יפה אך כרגע עדיין רחוקה מסיום. משיטוט קל מתחת למכונית נראה שלא יזיק לה גם ישור קו קל, שכנראה התחיל, על הליפט פגשתי אותה באמצע טיימינג. איכות התמונות כמובן גרועה כך שהיא לא מעידה על מה שנראה במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ממה שנראה, דווקא התמונות מעבירות היטב את הזוועה.

זו עבודת הפיבר הגרועה ביותר שראיתי מעודי.

רואים שהם פשוט מדביקים יריעות ללא הבחנה (רואים בבירור את הפח של הסליקה מבצבץ מתחת) ,

בלי תבניות ובלי תכנון כמו שצריך. הבנייה מלאה בגבשושיות, הרים וגבעות.

יש דרך מקצועית וברורה להכנת בודי-קיט וזו ממש לא בכיוון.

הייתי קונה אותה רק כדי להציל את הנבלה המסכנה הזו :|

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הוא צובע אותה, אז בכחול ושיזרוק אותם לים או שימכור לערבים, הם תותחים כשזה מגיע לרכב שלהם והם ינצלו את הפונציאל הקוסמטי של האוטו הזה עד תום!

ד"א

זה אני או שעל כל החלק האחורי מלבד למטה ליד הגלגל יש פיבר?

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האזרח הבריטי לא הוציא אותה מהארץ, היא הוצעה למכירה במכס, והיה אפשרות רק להוציא אותה לחו"ל.

זה היה לפני כשנתיים +-. אגב, היא נמכרה במחיר זנותי.

אמת.הנה תמונות שלה במכס:

20rp1.jpg

42pa.jpg

73pr.jpg

ובבית של הבעלים:

norm_9960D455CA4340F099C41168C04CAC.jpg

norm_EA64DB6EBCCA40E59E6B842232CE20.jpg

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...