Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה מדהימה! ידי זהב! הכל כך כך טוב ויפה

אבל בעיניי לא מושלם = תהרגו אותי, אני פשוט לא יכול להשלים עם המיקום של המידריינג', זה לא מסתדר לי בראש, איזה גובה במה יכול להיווצר כאשר המיד (שאמור לנגן ולשחזר את טווח הכי רחב של התדרים ) - נמצא בגובה כף הרגל ולא מעל הדש.

אבל מי אני שאקבע - לא?

יש פה משהו עניי שתקרא.....

מתחרה ותיק בודק את שני סוגי ההתקנות על דום מיד

Sound Q & Performance

After some time spent determining the best speaker locations and system settings, I found two different configurations I liked. With the midrange mounted high and forward on top of the door, the staging was very high, the left and right separation was stunning and the tonality sounded great. However, the RTA response showed some phasing problems between the midrange and the woofer. When the midrange was mounted low and far forward in the kick panel, the sound staging was still high but female vocals sounded a bit chesty. In this configuration, the phasing problems were eliminated and the RTA response was quite good (see graph), but the left and right separation was somewhat reduced from the other configuration. What’s important is that the flexibility of the Iridium 6.3 allowed me to explore these different speaker locations where other systems would not. With a little more time, I’m sure that I could tweak the system to correct any perceived deficiencies.

It should be noted that in both situations, a good equalizer would go a long way to correct these problems. I did not use one for the tests.

לגביי העבודה מהמם אבל אני משוכנע שהייתי אוהב יותר את הצבע המקורי

http://www.audiogearreviews.com/reviews/speakers/review-dls_iridium_63.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתן, על כל הכבוד ללינק שהבאת, הכל באנגלית כזה טוב ויפה, תנסה לראות עוד reviews באתר הספיציפי הזה, ותראה מה הרמה של הרכיבים שנבדקו שם תתחיל מרמקולים (יש כבוד לאירידיום) דרך המגברים ותסיים ביחידות ראש.

לא עושה עלי רושם בכלל. מצטער.

עד שאני לא אשמע את הרכב של עופר והוא לא ישמע את הרכב שלי,וגם של ROMA עם האוטופיה - לא ישכנעני איש! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי העבודה מהמם אבל אני משוכנע שהייתי אוהב יותר את הצבע המקורי

אין ספק שהגריל המקורי יפה וחלק אהבו את המקורי (גיסי) וחלק אהבו את מה שעשיתי (צביקה) אבל מה ששכנע אותי לשנות אפשר לראות בתמונות, החור המקורי קטן בשביל האלמנט ולא רציתי שיחסם אפילו טיפה או שהמימברנה תפגע בריפוד הדלת וכמובן המחשבה להביא את האלמנט כמה שיותר קרוב אליך ולא שינגן בתוך הדלת אז נאלצתי לחתוך את הדלת.

25.JPG

27.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לכולם להפסיק לנסות להשתכנע דרך מילים יפות בין אם זה בעברית או באנגלית או ברוסית. תשמעו סטאפים ותקישו מסקנות משם , אחרי זה תחפשו הסברים למה ששמעת לא ההיפך :wink:

לגבי המיקום בקיק - גם אני , גם אייל בזמנו , ובטח ובטח שיוסי בחרנו למקם את המיד בקיק מתוך ניסיון בפועל . תאמינו לי שיוסי שמע עשרות מערכות עם רכיבים שונים ומיקומים שונים והקיקים פשוט נותנים תוצאות טובות יותר באופן גורף. זה השורה התחתונה מעבר לכל התאוריות שמצדיקות את זה. עכשיו יבואו אנשים ויתנו לינקים כאלו או אחרים של מישהו בסט אפ מסוים וברכיבים מסוימים - הכל יפה וטוב . יהיו רכיבים שישמעו טוב יותר בקורות ברכבים מסוימים ויהיו רכיבים מסוימים ברכבים מסומים שישמעו טוב יותר בקיקים - אין פה כלל ברזל (צריך להבדיל כמובן בין דרייברים מסוג dome ובין cone שגוררים התיחסות אחרת) . מה שכן , שוב אני אומר , ואומרים אחרים בעלי ניסיון רציני , שברוב המכריע של המקרים הקיקים יתנו תוצאה טובה יותר.

יוסף - מחכים כבר לראות עוד תמונות . תענוג !

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, תודה על הלינק.

בוריס, זה לא שיש כלל אצבע שתמיד ובהכרח זה יישמע טוב יותר בקיקפאנלים. יש להתקנה שם, לא מעט חסרונות - אך בשיקלול היתרונות והחסרונות, ברוב המקרים, ההעדפה להתקנה שם ברורה.

שמעתי סטאפים מצויינים, שהמידים בקורות וזה נשמע מעולה, גם הבנתי ששומעים אצל רומה מעולה, אבל אולי בקיק היה נשמע טוב יותר? אולי פחות היו צריכים לערב אקוליזציה ותיקוני זמנים, שעל פי רוב בהתקנות בקורות או בדש נדרשות, ולעיתים בצורה אגרסיבית - מה שמסרס מהסאונד?

זה גם מאד אינדיבדואלי ומשתנה בין רכב לרכב כמו שאתה יודע. אגב, איזה רכב יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פולו 06, זה הלינק לבניות שעשיתי - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=218585

ברור שמבחינת גימור ויופי אין מה להשוות בכלל, ליוסי יש ידי זהב , טוב נו - זה המקצוע הראשי שלו לא ?

יוסי, מחכה בקוצר רוח לעוד ועוד תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נזכרתי בת'רד שלך. יפה. פשוט שכחתי ורציתי לדעת אם מדובר ברכב גדול שבו בהתקנה למעלה גם יש מרחקים דומים בינהם לאוזן שלך.

מה שמצחיק שבדיוק אותו "ויכוח" או "דיון" נעשה אצלך שם בת'רד, אבל הכל בכיף ומאהבה לתחביב שלנו. יש מצב לקבל אותך ואת רומה למפגש מרכז? נשמח להכיר, לשמוע וליהנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהגריל המקורי יפה וחלק אהבו את המקורי (גיסי) וחלק אהבו את מה שעשיתי (צביקה) אבל מה ששכנע אותי לשנות אפשר לראות בתמונות, החור המקורי קטן בשביל האלמנט ולא רציתי שיחסם אפילו טיפה או שהמימברנה תפגע בריפוד הדלת וכמובן המחשבה להביא את האלמנט כמה שיותר קרוב אליך ולא שינגן בתוך הדלת אז נאלצתי לחתוך את הדלת.

לא העבודה .. את העבודה אני מצדיק והיא יפה .. רק הבד .. למה לא גם חום ... למרות שמה שעשית אצל דניאל בכלל מהממם .. גריל מתכתי עם גימור מסביב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את השילוב הזה של הצבעים. גם המידים וגם הטוויטרים יקבלו גריל כזה כך שזה יקבל תמונה שונה לגמרי. כמו שכתבתי קניתי בד בצבע דומה (צבע בעייתי בהתאמה) אבל בסוף עשיתי את זה עם השחור. לגבי הגריל של מיכאלי פשוט משעמם אותי לעשות אותו דבר כל הזמן אני אוהב לעשות שינויים שלא כל ההתקנות יראו אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו די התחלת להתעצל (שמיעה) עוד לא התחלת בעבודה.

אתה חייב לבנות משהו חדש. אני מציע לדחוף טכנולוגיה בבגז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...