Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

ה-אוטוקאר, האוטוקאר של הקמ"ג... (סליחה אודי, אבל יותר מעשר שנים הוא היה עבור "האוטוקאר של הקמ"ג" ) - של אודי עמיר בעצם, מייצג ברוב כבוד את עולם המשאיות באירוע שבועות של מועדון החמש.

סוס סינגל מודל 63 שבילה את רוב ימיו בביצוע משימות עלומות במתחמי הקמ"ג, שזכה לשיפוץ מקיף ומדהים על ידי אודי עמיר.

ככה זה צריך להיות, למי שלא מבין את הרמזים...

ואנשים בהחלט נעצו עיניים ונהנו.

באלעגולות ותיקים העלו זיכרונות, וילדים הצטלמו על המדרגות. צריך עוד משהו?

יישר כוח!

בתמונה, עם הגב אלינו, רמי אשכנזי מכרמיאל ורוני שרון איש האוטוקארים

למה צילמת אותנו מאחור? עכשיו מגלים שמתחילה אצלי קרחת חחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשיש לך חברת הובלת ציוד כבר...:wink::-D אין בעיה להביא כל דבר לכל מקום! :-D איזה אירוע זה- בכרמיאל?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אחרי שאני ואישתי ישבנו היום שעה עם הכבלים מטויוטה לפרייטליינר בשביל להטעין את המצברים קצת- הניעה המפלצת כמו גדולה, ועשיתי לאישתי סיבוב בפעם הראשונה בחיים על אחת מהמשאיות שלי! :-D:twisted: רק הבעיה שלא נראה לי שהיא נהנתה כל-כך: לי מה אכפת לי- אצלי הכסא פנאומטי, אבל היא ישבה על הרגיל- והדבר הזה קופצני בטירוף!!!:roll::lol::twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשיש לך חברת הובלת ציוד כבר...:wink::-D אין בעיה להביא כל דבר לכל מקום! :-D איזה אירוע זה- בכרמיאל?

נכון. כמות מטורפת של אנשים- קשה לצלם... אבל היה נחמד לראות את האוטוקאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זהו זאת בדיוק המשאית שהיתה שלי ,וואי איזה צמרמורת איזו הפתעה לשבת, /quote]

הי זאב, מקווה שתשלים את השבת האבידה.. מזמין סיבוב :-D.

שמחתי לעזור, my 2 cents

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן זאת המשאית שהיתה שלי , ידעתי שאתם חברים יקרים תמצאו אותה בעבורי , ממש מוזר לי לראותה עם מספר "לבן" מספרה היה 12-762-15

תודה ענקית לליאור רז ולגיא אשר דאגו להגיע אליי אישית . אנסה עכשיו להחזירה הביתה בכל דרך אפשרית במחיר נורמלי כמובן

אדווח לכם בהמשך

תודה מצורפת תמונה כשהיא היתה חדשה כמעט

לזאב

עוד צילום של המשאית,אני לא יכול אבל אני רוצה להעלות את התמונה,

אני מקווה שלא יצבוט לך קצת בלב מזכרונות וגעגועים.אני על הבוקר דיברתי בישוב תלם עם שני נהגים פלסטינים מהאיזור אם הם מכירים,יודעים,איך אפשר להגיע למי שמחזיק במשאית אבל כמו שאומרים הם "מילאו את פיהם מים" בתירוצים: "לא יודעים" "לא מכירים". אני עוד אמשיך לברר,יש קבלן מהכפר יטא שעובד ביש"ע עם כולם פלסטינים ויהודים,אני צריך לתפוס אותו בקרית ארבע

לשאול גם אותו,אולי הוא יודע.אולי גם איזה ערבי שעובד במנהל האזרחי אם הוא גם יודע.

006.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המשאיות האלה חונות בישוב אדורה.

האיווקו משום מה חונה ככה כבר כמה שבועות ואני לא יודע אם היא למכירה.מי שמעוניין בה אני מוכן לבדוק לו את זה.

הדאף היא של מכר ותיק,אספן מתכות,סתם ככה בדקתי את האייפוד וצילמתי.

005.JPG

004.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיווקו שווה בערך את משקל הברזל שלה- כנראה שהעמידו אותה בתקלה הראשונה שהייתה... איזו קבינה יש לו שם על המכולה מאחורי הדף, ואיזה אופנוע- בנדיט או משהו?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיווקו שווה בערך את משקל הברזל שלה- כנראה שהעמידו אותה בתקלה הראשונה שהייתה... איזו קבינה יש לו שם על המכולה מאחורי הדף, ואיזה אופנוע- בנדיט או משהו?:roll:

אז זה אתה גנאדי,לא?נעים להכיר.

א-מאחורי הדף לפי מה שזכור לי מונחת לה מכונית ישנה משנות השישים תחילת שנות השבעים של המאה הקודמת.

ב-לגבי האופנוע-אתה מעוניין לקנות אותו?אם כן תודיע לי ואני אנסה לבדוק לך את זה.:arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן- זה אני... מודה!:wink:

לגבי המכונית הישנה- נכון, ממבט נוסף זה נראה סיטרואן דה-שבו או דיאן! לגבי האופנוע- אני לא יכול לרצות ליקנות משהו שאין לי אפילו מושג מה זה בדיוק, מה מצבו, מה אם הרישיונות שלו וכמה ירצו, נכון? :wink: אם זה סיפור לברר או שאתה לא רוצה לבלבל לבן-אדם מח סתם- אז עזוב, אבל אם אתה יכול לברר את כל התשובות- סבבה, תודה!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א-מאחורי הדף לפי מה שזכור לי מונחת לה מכונית ישנה משנות השישים תחילת שנות השבעים של המאה הקודמת.

ב-לגבי האופנוע-.:arrow:

בוא נהמר על רנו 4, הייתה הרבה יותר נפוצה מסיטרואנים. האופנוע / גרוטינוע מעניין.לא לקניה אלא רק לדעת מה עושה על גג הקונטיינר מה הדגם ואיך הגיע לשם..

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נהמר על רנו 4, הייתה הרבה יותר נפוצה מסיטרואנים. האופנוע / גרוטינוע מעניין.לא לקניה אלא רק לדעת מה עושה על גג הקונטיינר מה הדגם ואיך הגיע לשם..

גיא א.

גיא

לגבי האופנוע באמת לא שמתי לב,אבל אם הוא במצב של שיפוץ וגנאדי ירצה לרכוש אותו אומר לך "דוגרי" אני מוכן לסייע לו

לגבי המכונית אני כמעט מסכים עם גנאדי שיא מדגם סיטרואן המיושן של פעם אבל.....לא מזיק לבדוק.

אני מגיע לאיזור תלם ואדורה כל יום שלישי אני יכול לברר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא

לגבי האופנוע באמת לא שמתי לב,.

ליאור, אם אתה כבר שם, תסתכל אם יש לוחית רישוי על הגרוטינוע והרכב דמוי רנו 4. זה יכול לתת עוד כמה פרטים.

לגבי מה שכתבת על מעברלי בטון של הישמעאלים, אלו שעובדים עם מנוע דיזל נפרד למערבל: עד לפני כמה שנים גם אצלנו היה סידור כזה מתוך מחשבה שזה חוסך דלק ומוריד עומד ממנוע המשאית. בולשיט. איך שמחיר הדלק התחיל לקפוץ אז חברות הבטון הבינו מה בדיוק עולה וכמה. אין שום יתרון להחזיק מנוע נוסף על המשאית, סתם מוסיף משקל- מעל חצי טון, מעלה את מרכז הכובד שגם ככה גבוה במיקסר, וסתם שותה עוד דלק. מי שזוכר- לרויכמן זכר חברה לברכה - היו מיקסרים מדגם מאק DM600 עם משאבת שמן למנוע המערבל שחוברה מלפנים, בחזית הרכב, ישירות למנוע המשאית. בטח יש מי שיודע מאיפה הגיעו המיקסרים, אולי מהאמריקאים שבנו את בסיסי צה"ל..

-גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...