Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה תשובה קצרה ולעניין ... (בזוקה.. לא המסטיק)

RADI
שימו לב! השרשור הזה בן 7498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ניסיתי לרמוז שום דבר, אמרתי הכל שחור על גבי לבן. הדרך היחידה שיכולת לדעת אם ההבדל היה דווקא בגלל שהצורה של התיבה היא גליל זה כאשר מדובר באותם סאבים (עכשיו אתה אומר שאפילו הסאבים לא היה אותם סאבים) באותן תיבות מבחינת נפח ואם הן פתוחות שהן מכוונות בדיוק לאותו התדר.

כל עוד אין לך את התנאים האלו אתה לא יכול לקבוע שהשינוי היה בגלל מבנה התיבה שהרי מספיק שהסאבים שונים בכדי שהם לא ישמעו אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נתתי את הפלדה כדוגמא, לא יודע אם יהיה רזוננס, מה תדר הרזוננס של פלדה? :wink:

גלעד, שים לב למשל ברמקולים ביתיים, יש לך כל צורה שרק תחשוב עליה, כנל בתיבות לסאבים לרכב (בניות פיבר למשל).

בכל מקרה אתה יכול לראות שבשום המלצה לתיבה לא כתוב על המלצה לצורה אלא רק על נפח, יש לכך סיבה. בסאבים בעיקר אין משמעות לצורה בשל אורכם הגדול של גלי הקול.

אם נברת בחומר על גלים ומגנטיות אני בטוח שכולנו נשמח לשמוע הסברים מלומדים בנושא.

רק עכשיו שמתי לב להודעה....

אני לא נברתי או בדקתי שום דבר כדי לדעת שאין הבדל בין סאב עם תיבה עגולה לבין תיבה מרובעת, זה ברור...אלא אם אתה מתחיל להתעשק עם אלמנטים כפולים\הפוכים...פה יש הבדל.(אני בטוח שאתה יודע שיש חיתוכים, צלעות....בתוך התיבות היותר איכותיות )

עוד דבר,

אם אתה מסכים איתי שתיבה טרפזית מפזרת סאונד באופן שונה מתיבה מרובעת,אפשר להמשיך לדבר אם לא אז אין טעם לוויכוח הזה.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את דעתי כבר אמרתי, אתה אומר שיש לך הסבר טכני ובכן אני אשמח לשמוע אותו.

טוב,כניראה שבאמת לא נגיע לשום מקום.

אתה צודק.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל אם אתה מנסה לרמוז שהסאבים הרגילים היו עם אותה התיבה. ורק הסאב הגלילי היה עם נפח ופורט שונה אז בגלל זה היה שינוי דרמטי .. אז זה לא היה המצב

היה סאב 10" עם תיבה יחסית קטנה.. סאב 12" פיוניר עם תיבה קצת יותר גדולה

וMAGNAT TRANSFORCE 1000 שהוא בכלל תיבה אטומה אם אני זוכר נכון והוא בכלל בנוי שונה (התיבה שלו)

ולמרות שהיה שוני בין כל סאב לסאב.. הסאב גלילי פשוט היה שונה לגמרי. אם היית מחליף לי סאב באוטו ולא היית אומר לי אם זה גלילי או רגיל יכולתי בקלות לזהות אותו

(לפחות את הדגם הספציפי של בלאונפנקט)

שטויות... שתי תיבות עם נפח זהה, אחת בצורת תיבה והשנייה בצורת צילנדר ישמעו אותו הדבר.

הסאב לא רואה את התיבה..

הנפח הוא מה שקובע.

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...