Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית קטנה ובטוחה, חדשה (08) או משומשת (06)

JLoist
שימו לב! השרשור הזה בן 6010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בהחלט יכול להבין על מה אתה מדבר, במיוחד כאשר חזרת למקורות שהיא מצובישי כריזמה..

אני מניח שנהיגה בכל רכב אירופאי מאותו סיגמנט היה מכניס אותך לשוק ..

להתמכר ליפניות שהכריזמה מייצגת אותם ???

חבר,

לא שופטים בן אדם לפי חתימה :)

הייתה לי סובארו ולאחר מכן פולקסוואגן ועכשיו כריזמה (שטכנית היא אפילו לא שלי!) ולכן רשמתי שחוזרים למקורות.

אם הבנת, לרגע אחד אפילו, שאני חושב שכריזמה מייצגת את המכונית היפנית האולטימטיבית, טעות גדולה בידך!

אה וכן, פולקסוואגן והשירות שלהם הכניסו אותי לשוק גדול, אבל זה כבר לנושא אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה עם אופל קורסה או רנו קליאו3 ?

שתיהן עושות רושם של מכוניות חביבות :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אופל קורסה או רנו קליאו3 ?

שתיהן עושות רושם של מכוניות חביבות :)

הקליאו מגיעה (לפי נטקאר), רק ברמת אבזור הכוללת 4 כ"א וללא ESP.

על האופל דווקא חשבתי, אבל היה נראה שהיא התעלמה בנונשלטיות מההצעה. אני אחזור על זה שוב, רק במקרה שהיא באמת פספסה...

המאזדה2 היא אופציה לא רעה, ככל הנראה (ואני מאמין שלא נדלג עליה בבדיקה). הבעיה היא שמדובר ב"סופר מיני" אמיתית - בגודל שמכונית קטנה אמורה להיות. כמה שכבר הסברתי: דודה שלי מרגישה שהשרייד קטנה מדי, ומצד שני, מכוניות קומקפטיות כמו C4 נראות לה גדולות.

בגלל זה כיוונתי אותה לעבר האירופאיות (ובראשן 207).

אני רק חייב לציין שהיא די ננעלה על ה-207, מבלי בכלל להכיר אותה. די ברור לה שאני לא אוותר לה על נסיעת מבחן, אבל נראה לי שזה לא כ"כ מעניין אותה. היא (ואמא שלי..) מאוד אוהבות את ה-307, אבל מאחר וה-307 גדולה עליה, האופציה של רכב דומה אבל קטן יותר נראית לה לא רעה בכלל.

דווקא בגלל שהיא די סגורה על הרכב, בלי שהיא בכלל מכירה אותו, אני מעוניין לשמוע המלצות על רכבים נוספים בסגנון.

כרגע - נראה לי שחוץ מה-207 והקורסה (ואולי הפולו) האפשרויות די מצומצמות.

RS - ראיתי שאתה די פאביה-הוליק. אתה יודע אולי מתי מגיעה הפאביה החדשה? היא תגיע עם תיבה אוטומאטית ומנוע סביר? מה לגבי אבזור בטיחותי?

אני חוזר שוב על הדרישות: סופר-מיני מהדור החדש (גדולה יחסית) בטוחה (ESP חובה), וזהו בעצם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS - ראיתי שאתה די פאביה-הוליק. אתה יודע אולי מתי מגיעה הפאביה החדשה? היא תגיע עם תיבה אוטומאטית ומנוע סביר? מה לגבי אבזור בטיחותי?

תודה.

למרות שלפני שבוע קיבלתי את האיביזה 1.6 החדשה שלי, אני מוכרח לציין שאני מתגעגע לפביה - לדעתי, גם הפביה היוצאת ובעיקר הפביה החדשה, פשוט עדיפות על האיביזה - למרות שהיא בכלל לא רעה ואני נהנה ממנה לאללה.

הפביה החדשה אמורה להגיע לקראת דצמבר/ינואר, אבל אין תאריך סופי (וכמו הקודמת, גם בחדשה זה קורה בגלל הדרישה העצבנית באירופה - אין מה להביא ארצה...).

אכן, היא אמורה להגיע עם 1.6 16 שסת', 105 כ"ס (כמו באיביזה שלי) המשודך לתיבה אוט', 6 הילוכים טיפט'.

וזאת בעצם הסיבה שלא חיכינו לה - לא יגיעו פביות ידניות (נכון לרגעים הללו - אין דרישה, וחבל מאוד - יפסידו לקוחות).

לגבי האיבזור, אני מניח שהיא תגיע עם 6 כ"א, ESP וכו' - כמו הרומסטר המאובזרת...

נאלץ לחכות ולראות :-)

אני ממליץ לחכות - היא מאוד מרשימה.

איכותית, מאובזרת עד מאוד (לפחות אלה שישבתי בהן בגרמניה :-D), מרווחת ונראית מצויין (לטעמי).

ויש כתבות מעולות עליה במגזינים הגרמנים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפרטים, RS.

בשבוע הבא נצא לסיבוב סוכנויות. אם היא תחליט שהיא לא מחכה לפאביה, אז אני מאמין שהיא תרצה לסגור.

באופן כללי - מה נהוג לבקש ברכישת רכב חדש?

אני יודע שבפיג'ו היה מבצע מכירות שנגמר היום, בו ניתנו 5% הנחה (דודה שלי ידעה על זה, אבל החליטה שהיא לא קונה רכב בלחץ, ולכן היא לא רצה לסוכנות של פיג'ו, מה גם שנסיעת המבחן שנקבעה היא לשבוע הבא והכסף עדיין בבנק). האם ניתן "לשחק" על זה בעת הזמנת רכב? (מן הסתם בהנחה שהיא תזמין בשבוע הקרוב או תחילת השבוע שאחריו, ולא בעוד כמה חודשים, כשהמבצע כבר רחוק)

בינואר יש הורדת מיסים. עד כמה היא אמורה להשפיע על מחיר הרכב? האם יש סיכוי שיתנו הנחה שמתקרבת להורדת המחיר?

אם הרכב יסופק רק אחרי הורדת המיסים - האם גם המחיר יורד בהתאם, או שהולכים לפי מועד ההזמנה?

תודה שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו מגיעה עם 4 מערכות אלקטרוניות

ABS, ESP, TCS, ועוד אחת ששכחתי את שמה. EBD או EDL.

בכל מקרה, המחיר אטרקטיבי ולדעתי יש אותה במלאי, 2008. אולי היא מיושנת קצת, אבל סוס מנצח לא מחליפים,

ובתור אחד שנהג על איביזה (שתיים למעשה) הפולו מאוד נוחה, בהשוואה אליהן.

שווה לך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפרטים, RS.

באופן כללי - מה נהוג לבקש ברכישת רכב חדש?

אין בעד מה :-)

עצה שלי - תבוא לסוכנות תגיד להם התקציב שלך הוא X, והם מציעים לך רכב שעולה Y, וזה מעבר לתקציב שלך, האם ניתן להתגמש ולרדת במחיר לעבר התקציב שלך...

פה ושם מנהלים משא ומתן על המחיר, הם מתגמשים ואח"כ מתחילים להתווכח על תוספות ללא תשלום (אזעקה, קודן, מערכת שמע, מגני בוץ, טיפול חינם - מה שתרצה).

בסופו של דבר - אתה תצא מרוצה וגם הם - מהמכירה.

זה עובד - מניסיון שלושת המכוניות האחרונות שלנו :-D

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

saar5555 - לרגע לא חשבתי להזניח את הפולו. לשתי האחיות שלי היה בעברן פולו ידנית (שתיהן נמכרו לרגל קבלת זוועות ליסינג - לאנסר וגטס), ככה שהיא בין הראשונות שחשבתי עליהן (אמנם הניסיון שלנו הוא עם דגם ישן יותר, אבל עדיין הן זכורות לטובה).

RS - כמה הגיוני למשוך אותם למטה? ברכב שעולה 115,000 (207, פולו, קורסה), כמה הגיוני לנסות להוריד על ההתחלה? נניח 5,000 זה הגיוני (פחות מ-5%)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS - כמה הגיוני למשוך אותם למטה? ברכב שעולה 115,000 (207, פולו, קורסה), כמה הגיוני לנסות להוריד על ההתחלה? נניח 5,000 זה הגיוני (פחות מ-5%)?

לא יודע עד כמה ירדו בפולקסווגן, הם לא הכי גמישים - אבל 5K זה לא מעט.

תנסה את הגישה שלי ותראה לאן אתה מגיע :-)

לנו זה עבד על שלושת הרכבים האחרונים (כולם מצ'מפיון, אבל לא פולקסווגן עצמם) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מדוע לא איביזה אוט'? האיביזה עולה 110K ומאובזרת יותר :-o

4 כריות אוויר, 4 חלונות חשמל, מראות חשמליות, בקרת אקלים (דיגיטלית כמובן - מצויינת!), פנסי ערפל קידמיים, סיוע בבלימת חירום (EBA), צמיגי 195/55 על חישוקי 15' ושאר הציוד הרגיל.

מה שכן, אין לה ESP... :|

רק ב-"Sport" ומעלה יש ESP, אבל הן אך ורק ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מדוע לא איביזה אוט'? האיביזה עולה 110K ומאובזרת יותר :-o

4 כריות אוויר, 4 חלונות חשמל, מראות חשמליות, בקרת אקלים (דיגיטלית כמובן - מצויינת!), פנסי ערפל קידמיים, סיוע בבלימת חירום (EBA), צמיגי 195/55 על חישוקי 15' ושאר הציוד הרגיל.

מה שכן, אין לה ESP... :|

רק ב-"Sport" ומעלה יש ESP, אבל הן אך ורק ידניות.

שאלת וענית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת וענית..

בכנות? אני לא חושב שזאת סיבה לפסול רכב - זה לא גרם לנו לפסול את הפביה הקודמת (שצויידה בבקרת אחיזה, אך לא בבקרת יציבות).

האיביזה מפנקת יותר מבחינת איבזור, למרות המחסור ב-ESP

הייתי מציץ ובודק גם אותה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...