Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי בדיקת ינשוף אתמול ויש משהו שלא ברור לי..

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 6118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקטע באמת ששוטרים מבקשים מספר סלולארי בזמן האחרון? במה זה עוזר להם והאם זה חוקי בכלל מבחינתם לדרוש את זה?

פעם ראשונה שאני שומעת שמבקשים טלפון סלולארי,הוא יכל גם לתת מספר שגוי ואף אחד לא בודק, או לטעון שאין לו בכלל סלולארי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר ש 50$ לא יכולים לתקן... וגם את זה אני ראיתי במו עיניי...;)

גילי

אני מאחל לשוטר הזה, שהנהג ימשיך לנסוע ו-5 דקות אחרי כן ידרוס את בן משפחתו.

אני בטוח שהשוטר הזה ישמח מאוד שהרוויח 50 דולר.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הסטיה מהנושא, אבל היינשוף הוגדר כלא חוקי ונאסר לשימוש לא?

עוד ראיתי בחדשות שכל מי שקיבל קנס/שלילה/החרמת רכב וכו' אחרי בדיקת הינשוף יכול להגיש תביע על זה.

:-) just smile
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומעת שמבקשים טלפון סלולארי,הוא יכל גם לתת מספר שגוי ואף אחד לא בודק, או לטעון שאין לו בכלל סלולארי.

ל'

בלילה אחד לפני כמה שבועות גם מחבר שלי ביקשו מספר פלאפון

אחרי זה שאלנו דרך ידידה את השוטרת שביקשה את המספר, והיא לא זכרה למ היא ביקשה :roll:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...