Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת של בדיקת הונדה סיוויק

roobiezra
שימו לב! השרשור הזה בן 6170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

* רעשים במנוע , אביזרים וגלגלות , תושבות מנוע פגומות , רצועה פגומה

* מערכת פליטה רועשת

*לתקן זוויות היגוי , חריקות במתלה , גומיה להגה קרועה , תותבים ציר אחורי פגומים

* כיפוף בשילדה מאחורה , תיקונים בתא מטען , כיפופים גשר קדמי , חלודה במרכב , מעיכות קורות תחתית

*רעידות בלחיצת דוושת בלם , בלימה לקויה

*נקישות במעבר שילוב הילוכים ,תושבות הילוכים פגומות.

הרכב שנת 98 יד ראשונה עבר 125 אלף המוכר דורש 38 אלף .

אשמח לקבל עצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כתוב בבקשה את הנוסח המלא אשר מופיע בסעיף שלדה ומרכב. לא ניתן להבין מהודעתך האם ישנו קשר בין הכיפוף בשלדה לבין תיקוני תא-המטען.

2. תותבים לציר אחורי לא הייתי מחליף(אלא אם הם גמורים לחלוטין ואין גומי בכלל), כל ההונדות מהשנתונים 90-95 תותבים אלו סדוקים/קרועים. כן הייתי לוקח את מחיר התיקון בהתחשבנות מול המוכר(עלות החלק יקרה מאד).

3. יש לקבל חוו"ד והצעת תיקון ממוסך לגבי שאר המכלולים, לגבי הגיר יש לתת למוסך לבדוק היטב את המשמעות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים או אחד מהאנשים שנהגו על הרכב הזה היו בני נוער במקרה?

לרכבים האלה יצא שם רע בגלל נהגים חדשים שמכסחים להם את הצורה, תבדוק את העניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*רעשים במנוע, אביזרים וגלגלות, נזילות שמן, תושבות מנוע פגומות, לבדוק כמות שריפת שמן בנסיעה, רצועה פגומה.

*מערכת פליטה רועשת.

*לתקן זווית היגוי, חריקות במתלה, גומיה להגה קרועה,תותבים ציר אחורי פגומים.

*תיקוני תאונות בגוף, הוחלפו חלקי מרכב, תיקונים בתא מטען, כיפוף בשלדה.

*סימני מתיחות בתחתית, תיקונים בדופן אחורית שמאלית+ פחים מאחור, תיקונים בחזית, כיפופים גשר קדמי, חלודה במרכב,

פגיעת פח, פגמים בצבע, מעיכות קורות תחתית, חלון דלת הוחלף.

*פגוש אחורי שבור.

*רעידות בלחיצת דוושת בלם, בלימה לקויה.

*צמיגים קדמיים פגומים, צמיגים אחורייםפגומים.

*תאריך מצבר-2004, הפעלת חלונות חשמל לקויה, מערכת איורור פנימית רועשת.

*נקישות במעבר שילוב הילוכים, תושבות תיבת הילוכים פגומות.

הבעלים של הרכב בן 51 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסוח הדו"ח יתכן ונפלת על מוכר בדמות סוחר רכב או מישהו שאנשי המכון מכירים אותו. ממצאי הבדיקה צריכים להיות מנוסחים כך:

"הרכב לאחר תיקון תאונה מאחור, כיפוף בשלדה(איפה? לפני המתלה או לאחריו?), תיקונים בתא-מטען..."

איזה חלקים הוחלפו?

האם בתיקון דופן אח' שמ' תוקנה גם קורה C(עמוד אחורי)?

האם הוסברה לך מהות התאונה ועומקה?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבנאדם שמוכר את הרכב אישית ולפני שהוא תכנן למכור את הרכב . ( לפני חצי שנה )

הוא אמר לי גם לפני הבדיקה שהוא נכנס בטרקטור חונה לפני כ 5 שנים .

הבוחן הסביר לי שישנו כיפוף בחלק האחורי וסימני מתיחה שתוקנו , והוחלף פגוש . הוא לא רוצה לרדת מ38 אלף האם המחיר כדאי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבנאדם שמוכר את הרכב אישית ולפני שהוא תכנן למכור את הרכב . ( לפני חצי שנה )

הוא אמר לי גם לפני הבדיקה שהוא נכנס בטרקטור חונה לפני כ 5 שנים .

הבוחן הסביר לי שישנו כיפוף בחלק האחורי וסימני מתיחה שתוקנו , והוחלף פגוש . הוא לא רוצה לרדת מ38 אלף האם המחיר כדאי ?

ישנה מכת שילדה ברכב בחלקו האחורי כולל סימני מתיחות ,נוסף לכך ישנם כיפופים בגשר הקידמי,כמובן שזה לא משהו בטיחותי אבל עדיין ישנו הערך המסחרי של הרכב לאחר תאונת שסי או קצה שילדה .

אמרת 38000 ש"ח ,המחירון אם אני לא טועה 40000, אז כדאי שתמצא הונדה אחרת המחיר גבוה לעומת תוצאות הבדיקה ,התאונה ושאר המיכלולים המכאנים.

נ.ב אני מכיר מס צעירים ששומרים על המכונית יותר טוב ממבוגרים או נשים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב הבדיקה התבצעה בדינמומטר ברעננה . אם זה עוזר או משהו ..

אני די רוצה תהונדה הזאת בגלל הקילומטרז הנמוך וגם אין לי כוח לבזבז על עוד בדיקה במכון שזה הרבה כסף ובגלל שאני הולך להישאר איתה לפחות שלוש שנים ובעוד שלוש שנים 15 אחוז מהמכירון העתידי של ההונדה יהיה נמוך יותר . ( אני יוצא מנקודת הנחש שבכל מקרה אני יפסיד פה כסף או בהונדה אחרת, לפחות להנות מהרכב כמה שנים )

הבנאדם לא היה מוכן להתפרש בהתחלה מתחת למכירון ואז הוא ירד ב2500 אחרי תוצאות הבדיקה .

מישהו יכול להעריכ כמה יעלו לי התיקונים שנמצאו ? החלפת תושבות מנוע ותושבות גיר וכו ..

ולמנוע בוצעה בדיקה בקומפרסיה והלחצים היו נורמלים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אמרו לך פה מה הם חושבים,אבל נירא שאתה ממש נעול על הרכב,אל תחשוב על עוד בדיקה וזמן שתצטרך להשקיע, תחשוב מה האלה,כמה תבלה במוסך,או על עוד בדיקה שעולה 400 שקל במקום להשקיע אחרי זה ברכב כפול,בגלל שלא רצית לעשות עוד בדיקה,לא חסר עוד הונדות שמורות בשוק,ולמה הוא לא מכר את האוטו בזמן הזה ?זה מחשיד לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פשוט קונה אוטו חדש אז הוא מחכה עד שיגיע הרכב שהוא הזמין ... הוא קונה הונדה CIVIC חדשה .

תודה לכל מי שהגיב ועזר לי אני מקווה שאני יקבל החלטה נבונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...