Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי נורבגיה 2007

michelmg
שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה גם מה שנותן לנו עם אוטו של הנעה אחורית את היתרון על האחרים, כי כמו שאתם יודעים ה EVO ו STI לא יכולים לעבור את ה 200 קמ לשעה.

אהלן זלמן

טוב לשמוע ממך אחרי התחרות , עכשיו תגיד ברצינות ,אתם באמת נוסעים 200 קמ"ש על שלג ? השתגעתם ? :lol:

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן מגניב.

שתי שאלות - אחת , אני מבין שצורפתם לראלי במסגרת קבוצה-F או S לכלי רכב ללא הומוליגציה ?

ושאלה שנייה - אם הבחנתי נכון יש שילוב מוזר בין קטעים ארוכים מאד לבין קטעים קצרים מאד , כיצד זה משפיע על הצוות ועל הריכוז ?

אין עוד תמונות אקשן ?

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן זלמן

לפי כתיבתך אני מבין מה זה חרמנות מירוץ ,עוד לא ירדת לקרקע (מקנא בך)

ככה זה ,WRC, אתה בעולם אחר, מוקף רק באנשים שמוטרפים כמוך לנושא

האוירה,הפסטיבל מסביב,האדרנלין ,אני זוכר את זה על עצמי בWRC קפריסין.

לואב!!

עם כל הכבוד זלמן, לסקנדינבים, עד שלואב לא הגיע הייתם די שאננים, שבדיה הוא מסיים שני

נורבגייה למעט הטעות הוא ניצח במגרש הביתי שלכם 8 סטייגים.

מותר לו להיות מתוסכל ,אנחנו נראה את הסקנדינבים "סולברג הוליווד" בהמשך.

דובי!

ברשותך אם מותר לי להביע את דעתי על שאלתך לזלמן.

סטיג ארוך משמע ריצה לטווח ארוך,סטייג קצר, אצן ל100 מטר, למה הכוונה?

להתמקדות הצוות יש משמעות מכרעת.

ישנה עייפות מנטלית,אדרנלין מוזנק בפיקים, תלוי מתי אתה בשיא הריכוז,

מקצוענים מתגברים על זה בכמה דרכים, אימון מנטלי,המון נסיון,דרבון הדדי,וטקטיקת מירוץ.

אמרנו שחמט ב200 קמ"ש?

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב.

1. זאב לשאלתך, המנצח סיים בזמן של 3.28 שעות את התחרות (הירבונן). אנו סיימנו את התחרות ב 3.53 שעות,כך שאתה יכול לראות את ההבדל. גרוף A6 סיימו כחצי שעה אחרינו.

2. אריה מה חשבבת שלא תראה אותי שוב:twisted:. וכן ישנם שלבים שהשעון שלי הראה על מהירות של 228 קמש. אנו גם בחורף מורידים את סיבובי המנוע ל11.000. שיהיה יותר בטוח:lol:

3. דובי לשאלתך הראשונה, אנו בקבוצת N NOTIONAL שבה יכולות להתחרות כל המכוניות עם מנוע 2000 ומעלה, עם כל שיפור שתרצה,המכוניות חייבות להיות בנות 5 שנים לפחות.שמונעות עלידי הנעה קידמית, או אחורית בלבד.ואם אתה זוכר אז ספרתי בזמנו שאנו קיבלנו גם אישור להרכיב טורבו, וזה שיפר לנו את כוחות הסוס מי 325 ל400.

לשאלתך השניה, דני ענה על חלק ממנה, מה שהם עשו, בגלל שהשרות יושב במקום אחר בכל זמן התחרות, והמרחקים ארוכים לשלבים המהירים, (1200 קמ מרחק התחרות,שמתוכן 350 שלבים מהירים)הם ארגנו 2 שלבים קצרים יחסית, ואחד ארוך,ואז חוזרים לשרות, וזה נותן זמן מספיק לקהל להגיע ולצפות בשלבים הבאים. היו לנו קטעים מקשרים שלקח לנו להגיע משם לשרות יותר משעה.וכן אתה חייב להכין את עצמך יותר לקטעים הארוכים,כי אחרי שסיימת קטע של 45 קמ,יש לך נפילת מתח.ובמידה ויש לנו שרות אחר כך, לפעמים אני נהגתי,כך שהנהג יוכל לנמנם. מה שאני בדרך כלל עושה בשרות,זה מתרחק מהמכונאים למקום שקט, אוכל בננה,שוקלדה,ומנסה להחזיר את הגוף למצבו הרגיל, בשלבים הארוכים אתה גם מזיע המון, ואז חייבים לשתות הרבה.

תמונות תקבלו נארגן.

וחברה המשיכו לנהוג בזהירות זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...