Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך חברת הביטוח שירביט?

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי אמור לבטח אצלם את המקיף לפני כחודש, לפי המלצת כמה חברי פורום וותיקים כמו שמר, עצרתי את ההחלטה ואני מודה לו מאד. אני שמח מאד עם ההחלטה. שילמתי עוד כמה מאות במקיף אך ביטחתי ב-9 מליון ואני מרוצה, כי שם השירות מעולה אם לא הכי טוב בארץ, חברה אמינה, והשקט הנפשי שלי הכי חשוב.

השירות של חברת שירביט באמת מזעזע מעל כל ביקורת אפשרית, נציגת השירות שלהם נשמעת כמו אחת שעובדת בשוק , צועקת, לא מבינה עניין, פשוט ניתקתי להם את הטלפון בפנים כמה וכמה פעמים. לקחת כסף הם יודעים מצויין אך בזמן אמת הלוקשים מתחילים לצאת החוצה.

לא הייתי ממליץ להתקרב, יש פה כמה וכמה שרשורים אם תחפש על לקוחות מאוכזבים.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הערנו דובים משנת החורף שלהם...

מצטרפת להמלצה להתרחק משירביט. מנסיוני האישי כשצריך אותם הם פשוט בלתי ניתנים להשגה.

מה שכן, כשהודעתי שאני עוזבת בגלל השירות שלהם, דיברתי במקרה עם סולי, מנהלת מחלקת חידושים, שנתנה לי הצעה נמוכה משמעותית לביטוח המקיף וצג ג' (מ-3600+ ש"ח ירדה ל-2700!!). בסופו של דבר העדפתי לשלם יותר ולהיות מבוטחת אצל סוכן.

ממליצה למי שמחליט להשאר בשירביט מסיבה כזו או אחרת, לנסות ללחוץ אותם במחיר.

את השירות בכל מקרה לא תקבלו, אז למה לא לשלם פחות?

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...