Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרסאות לדגם ה-205 ע"י יצרן הרכב פיג'ו (הכותרת נערכה בטוב טעם ע"י המשיב הראשון).

sashok17
שימו לב! השרשור הזה בן 6677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמכרה כמות מצומצמת של t-16 ,ראלי גרופ B , ההולומוגטו הייתה מעודנת יותר עם "רק" 254 כ"ס ומנוע מרכזי על משקל 910 ק"ג

עדיין אפשר להנות ולפנטז עליה בקולין מקריי ראלי 2

jmc_1077367247_11111111133046174_23900_1076945556_1.jpg

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרה כמות מצומצמת של t-16 ,ראלי גרופ B , ההולומוגטו הייתה מעודנת יותר עם "רק" 254 כ"ס ומנוע מרכזי על משקל 910 ק"ג

עדיין אפשר להנות ולפנטז עליה בקולין מקריי ראלי 2

jmc_1077367247_11111111133046174_23900_1076945556_1.jpg

מההתחלה יצרו בכוונה 205 חתיכות כאלו (מעניין למה 205).

אין 205 MI16

המנוע במקור הגיע מסיטרואן (תהרגו אותי אם אני טועה)

מעולם לא יצאה משערי המפעל 205 בעלת מנוע MI16.

מה שכן, יצאו משערי המפעל 205 מסחרית, אם אני לא טועה, טנדר (אפילו פתוח) בעבר נתקלתי בתמונה שלה, לדעתי בהזמנה.

כמובן שגם מסתובבת 205 לימוזינה, אבל היא בעצם קומבינה של מישהו מאנגליה (גם לזה יש לי תמונה).

ה GRIFFE היא בסך הכל 205GTI ירוקה, הכל ירוק, ריפודים, חגורות, כסאות, שטיחי רצפה, אה, ויש לה הגה כוח, לחלקן גם ABS אבל אפילו לא אחת כזו בארץ (אלא אם מישהו ייבא אותן ב92 אבל אני בספק) במידה ויש כזו עם הסמלים, הרי שהיא שודרגה ואיננה גריפי אמיתית.

בכל אופן, ב15 אלף ניתן למצוא רכבים שנת 94-95 במצב מצויין (פוראבר או TOPXRI אם אתה רוצה ספורטיבי) GTI במחיר הזה, אין. (והיא גם ממש לא חסכונית בדלק, אה, וגם לא אמינה).

עריכה - הGRIFFE הגיעה גם עם גלגלים מושחרים (מהחברה).

אה והצרפתים שכחו בגריפי משהו אחד - את הסמל על ההגה.... הם השאירו אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

אחפש לעצמי אחת חמודה, אעדכן אותכם בהמשך

דרך אגב LIVE 4 EVER

שיר של סקורפיונס לא?

ITS MINE LIVE?

2006 - פיזו 205 95, זה מה שהתקציב אישר, אבל *** לקח.

2008 - מהעבודה קורולה 2008 אם תיבה שמחליפה רגע אחרי.

2012 - שברולט ספארק זה ה-זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...