Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צפייה בערוצים ישראלים דרך סטריימר כיצד?

renault5

פוסטים מומלצים

שלום :)

אני מחובר דרך עידן פלוס מספר שנים ולאחרונה קצת יש  בעיה בקליטה לא תמיד יש שידור חלק.

נתקלתי במוצר הזה מישהו יכול לשפוך מידע על זה? זה נראה כמו סטריימר אבל עם ערוצים של הוט ויס איך זה יתכן?

האם יש פתרון דומה או שפשוט רוכש סטריימר רגיל ? תודה

https://www.facebook.com/profile.php?id=61557224285359

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנים מנסה לכל הפחות שיהיה לי ערוץ 11-12 בסטרימר. בכל פעם מוצא פיתרון חדש שלא שורד לאורך זמן. הדרך הכי יציבה היא דרך האפליקציה של הערוצים, אבל האפליקציות האלו לא עובדות טוב על סטרימרים 

לגבי תכנים של Hot או Yes לא יודע כי הם לא מעניינים אותי.

נראה לי שהפתרון הכי יציב וזול זה freetv

• אהבתי 1
  • מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פתרון יותר טוב.

זה שמן מיוחד, המופק מנחשים.

מורחים על המסך, ויש לך את כל הערוצים.

ברצינות- אם מישהו עלום בפייסבוק מציע לך לקבל בחינם משהו שעולה עשרות ומאות שקלים בחודש (מה שכמובן לא יכול להיות חוקי), אני חושב שבאמת כדאי לך לתת לו את פרטי כרטיס האשראי...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, renault5 כתב:

שלום :)

אני מחובר דרך עידן פלוס מספר שנים ולאחרונה קצת יש  בעיה בקליטה לא תמיד יש שידור חלק.

נתקלתי במוצר הזה מישהו יכול לשפוך מידע על זה? זה נראה כמו סטריימר אבל עם ערוצים של הוט ויס איך זה יתכן?

האם יש פתרון דומה או שפשוט רוכש סטריימר רגיל ? תודה

https://www.facebook.com/profile.php?id=61557224285359

לערוצים הרגילים קנה סטרימר פשוט ותתקין את האפליקציות שלהם. 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה רשימת ערוצים ישראלים העניי9 הוא שהם נחסמים כל כמה זמן וצריך להוריד רשימה חדשה:

https://alensat.com/viewtopic.php?t=4762

יש לך מצד שני ספקים שעושים הכל בעצמם ומעדכנים את הערוצים בתמורה לתשלום סמלי (כמה דולרים בודדים בחודש)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, natco כתב:

יש לי פתרון יותר טוב.

זה שמן מיוחד, המופק מנחשים.

מורחים על המסך, ויש לך את כל הערוצים.

ברצינות- אם מישהו עלום בפייסבוק מציע לך לקבל בחינם משהו שעולה עשרות ומאות שקלים בחודש (מה שכמובן לא יכול להיות חוקי), אני חושב שבאמת כדאי לך לתת לו את פרטי כרטיס האשראי...

ברור לא חשבתי לתת לו פרטי אשראי זה נראה מסריח לגמרי פשוט סיקרן אותי איך כול הלקוחות האלו מרוצים ונהנים משירות שכזה?

דרך אגב הוא לוקח רק מזומן משליח שזה כבר מדליק נורה שהוא עושה משהו לא כשר.

לפני 3 שעות, Gavrik כתב:

יש לך פה רשימת ערוצים ישראלים העניי9 הוא שהם נחסמים כל כמה זמן וצריך להוריד רשימה חדשה:

https://alensat.com/viewtopic.php?t=4762

יש לך מצד שני ספקים שעושים הכל בעצמם ומעדכנים את הערוצים בתמורה לתשלום סמלי (כמה דולרים בודדים בחודש)

השאלה איך זה עובד? רוכשים סטריימר ואיך ניתן להוסיף את אותם ערוצים אתה יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"לקוחות המרוצים" הם פרופילים מזוייפים, או במקרה שלו, בו רובם מצולמים כצילומי מסך - זה פייק ברמה הירודה ביותר.

הפתרון של @Gavrik עובד בעזרת אפליקציית IPTV ואותן "רשימות" של לינקים לא חוקיים לערוצים. האפליקציה (שאגב עולה כסף בעצמה) ניתנת להורדה לכל מכשיר אנדרואיד טי וי.

אגב- אני מחפש המון זמן פתרון *חוקי* לצפייה בערוצים הרומניים המסחריים (שהם חופשיים לצפיה בתוך רומניה). 

בינתיים, לא מצאתי משהו כזה. גם לא תמורת תשלום. גם כאן קיים הפתרון של IPTV וכל מיני "רשימות" שמסתובבות בפורומים של יוצאי רומניה.

אני לא מוכן לקחת בזה חלק.

אגב2- הסיבה שהערוצים הללו "נחסמים כל הזמן", היא שזה לא חוקי, ובעלי הערוצים המקוריים נלחמים בכך מלחמת חורמה.

ה"ספקים" שמחפשים כל הזמן לינקים חדשים תמורת תשלום "סמלי" (או סתם עבור מוג'ו  כמו בקישור של @avngas) הם עבריינים, מהסוג ש'זיר"ה' ודומיהם בסוף מוצאים והופכים לתביעה לדוגמה.

• אהבתי 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, natco כתב:

ה"לקוחות המרוצים" הם פרופילים מזוייפים, או במקרה שלו, בו רובם מצולמים כצילומי מסך - זה פייק ברמה הירודה ביותר.

הפתרון של @Gavrik עובד בעזרת אפליקציית IPTV ואותן "רשימות" של לינקים לא חוקיים לערוצים. האפליקציה (שאגב עולה כסף בעצמה) ניתנת להורדה לכל מכשיר אנדרואיד טי וי.

אגב- אני מחפש המון זמן פתרון *חוקי* לצפייה בערוצים הרומניים המסחריים (שהם חופשיים לצפיה בתוך רומניה). 

בינתיים, לא מצאתי משהו כזה. גם לא תמורת תשלום. גם כאן קיים הפתרון של IPTV וכל מיני "רשימות" שמסתובבות בפורומים של יוצאי רומניה.

אני לא מוכן לקחת בזה חלק.

אגב2- הסיבה שהערוצים הללו "נחסמים כל הזמן", היא שזה לא חוקי, ובעלי הערוצים המקוריים נלחמים בכך מלחמת חורמה.

ה"ספקים" שמחפשים כל הזמן לינקים חדשים תמורת תשלום "סמלי" (או סתם עבור מוג'ו  כמו בקישור של @avngas) הם עבריינים, מהסוג ש'זיר"ה' ודומיהם בסוף מוצאים והופכים לתביעה לדוגמה.

אני גם מחפש ערוצים בולגרים למשל רק מצאתי 2 ערוצים באתר אינטרנט של אותן ערוצים וצופה מדי פעם.

עכשיו התקנתי kodi על הטלפון עידן פלוס זה עובד מעולה לגמרי השאלה איך ניתן לחבר את הsamsung s24 לטלוויזיה לא חכמה? יש לי בטלוויזיה רק חיבור hdmi ולנייד יש USB C יודעים איזה כבל יתאים לרכישה באייבורי או KSP?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקנות אנטנה איכותית, זה הפתרון הכי זול עבורך. במקרה שיש לי תקלת אינטרנט אז אני מחובר עם אנטנה מעלי אקספרס וקולט טוב את הערוצים של עידן+.

‏אנטנה לממיר דיגיטלי EU-008 Sakal תמונה 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, renault5 כתב:

אני גם מחפש ערוצים בולגרים למשל רק מצאתי 2 ערוצים באתר אינטרנט של אותן ערוצים וצופה מדי פעם.

כנ"ל.

יש שני ערוצים רומניים שמאפשרים צפיית לייב ע"ג מסך הטלפון, אך חוסמים כרומקאסטינג או הורדה של האפליקציה שלהם לטלוויזיה הגדולה.

לא כל-כך מבין את הלוגיקה מאחורי זה, אבל כרגע זו האופציה היחידה שלי להתעדכן בחדשות משם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avngas כתב:

יש גם את האפשרות הזאת, אבל צריך להיות חבר עם וותק באתר . אני לא מחובר לזה.

https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?t=377040

אני מחובר לזה... זה עובד לא רע, לפעמים יש ערוצים שלא זמינים וצריך לקנות רשיון לכל מכשיר בנפרד 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, סולל הדרך כתב:

אבל האפליקציות האלו לא עובדות טוב על סטרימרים

יש לי Nvidia shield plus.  עובדות אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

תנסה לקנות אנטנה איכותית, זה הפתרון הכי זול עבורך. במקרה שיש לי תקלת אינטרנט אז אני מחובר עם אנטנה מעלי אקספרס וקולט טוב את הערוצים של עידן+.

‏אנטנה לממיר דיגיטלי EU-008 Sakal תמונה 1

לא יודע אם זה נכון אבל שמעתי שבגלל המלחמה זה משפיע על התדרים של עידן פלוס אתה חושב שזה יעזור?

לפני 3 שעות, natco כתב:

כנ"ל.

יש שני ערוצים רומניים שמאפשרים צפיית לייב ע"ג מסך הטלפון, אך חוסמים כרומקאסטינג או הורדה של האפליקציה שלהם לטלוויזיה הגדולה.

לא כל-כך מבין את הלוגיקה מאחורי זה, אבל כרגע זו האופציה היחידה שלי להתעדכן בחדשות משם.

מה לגבי צלחת לווין ? חשבתי על האופציה הזאת בהתחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...