Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב יד שניה , הציעו לי הונדה אינסייט 2010 עם 180,000 ק''מ , למישהו יש המלצות ?

motiw
שימו לב! השרשור הזה בן 545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למנוע בעיות של אכילת שמן. אפילו הונדה הבינו שהטכנולוגיה ההברידית שלהם לא משהו, והפסיקו לייצר את הדגם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvit כתב:

יש למנוע בעיות של אכילת שמן. אפילו הונדה הבינו שהטכנולוגיה ההברידית שלהם לא משהו, והפסיקו לייצר את הדגם.

תודה ,אתה יכול להגיד לי אם זה קורה לכולם ?

ואם זה קורה מסכום קילומטרים מסוים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הודעתי לא היתה ברורה דיה אז אגיד זאת בצורה אחרת. אני לא יכול להמליץ על הרכב הזה. יש סיכוי לא קטן שעל כל שקל שתחסוך בתחנת הדלק תשלם שניים או שלושה מיותרים לגמרי - במוסך.

• אהבתי 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvit כתב:

אם הודעתי לא היתה ברורה דיה אז אגיד זאת בצורה אחרת. אני לא יכול להמליץ על הרכב הזה. יש סיכוי לא קטן שעל כל שקל שתחסוך בתחנת הדלק תשלם שניים או שלושה מיותרים לגמרי - במוסך.

תודה על המענה ,

אבל תוכל לפרט יותר , מה הסיכוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, zvit כתב:

אתה צודק. הונדה לא הצליחו עם הטכנולוגיה ההיברידית שלהם, כי היא בעצם לא תרמה הרבה לחיסכון בדלק ביחס לדגמי טויוטה. היא גם לא איפשרה נסיעה על חשמל בלבד (וזו הסיבה העיקרית להיעדר החיסכון בעיר)...למרות שהייתה לי בזמנו הונדה ג'אז היברידית, שהיא 100% אותו רכב כמו האינסייט, רק מעטפת שונה - ומשום מה, שם לא הייתה בעייה של אכילת שמן וגם לא שמעתי על בעיות בדגם. 

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זו אסכולה אחת, מסתמכים וכנראה בצדק על היסטוריה של תקלות.

הצד הנגדי הוא אלה שמחזיקים אינסייט עם אפס תקלות.

שלי מתקרבת ל 350K, תודה לאל, כיף של אוטו, זריז ונוח וזול, בטח ובטח ביחס למחיר.

נוסע בעיקר בינעירוני, צריכת הדלק כמעט קבוע 1/18.5.

ועוד נקודה, כיון שאתה מדבר על 2010, שיקול החסכון בדלק אמור להגיע אחרי שיקול מחיר הרכב עצמו.

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהתקלות יקרו בוודאות, אמרתי שרכישה כזאת היא הימור שלו אני במקומו - לא הייתי לוקח.

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...