Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב נסעתי לעבודה בכביש בין עירוני עקפתי משמאל את האוטובוס שעצר בתחנה ומאחורי היה רכב שהיתי צריך לתת זכות ולא נתתי (‏טעות שלי). רכב עם נגרר שהיה מאחורי עקף אותי מימין ‏התעצבן וכנראה רצה להפחיד אותי ופגע בי על ידי נגרר בדלת ימנית  קדמית איפה שאישתי ישבה והמשיך לנסוע. יש לי סרטון יש לי גם עדות של נהג מונית שראה את המכה בדלת (הנהג מונית נסע מאחורי הרכב עם נגרר) 

הנזק הוא בין 6500-8000₪

‏הגשתי תלונה במשטרה נתנו פרטים של בעלי רכב ונגרר וזהו. השוטר אמר גם שאין להם כנראה ביטוח לנגרר.

סוכן ביטוח שלי דיבר עם בעלים של רכב (רכב של חברה) לא רוצים למסור פרטים של ביטוח שלהם (אין להם ביטוח של נגרר). רוצים לבדוק ‏עלות של נזק. מה עושים? 

תודה

עריכה אחרונה על ידי Barberini
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Be roo כתב:

מעבירים להם דו״ח שמאי, אם הם רוצים לסגור ולשלם לך ישירות, סבבה.

אם לא, תובעים את החברה.

שאלה עם ללכת לשמאי או שמספיק הצעות מחיר מוסך?

לא יודע למה אבל סוכן לא כל כך ממליץ ללכת לשמאי בשלב הזה…

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Be roo כתב:

למה? מה הוא כן ממליץ?

ללכת למוסך להצעת מחיר במידה ולא רוצים לשלם אז לתבוע. 

עוד לא דיברתי איתם עד עכשיו רק סוכן ולא רוצה לדבר…אבל כנראה אין ברירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האם לצורך תביעה לא תזקק לדו"ח שמאי. השמאי נחשב אובייקטיבי, המוסך חשוד באינטרסנטיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה האינטרס של הסוכן לוותר על שמאי.

אולי הוא לא בטוח שהצד השני אשם ומנסה לחסוך לך הוצאות.

אם הוא לא מתקשר, שקול להחליף סוכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Be roo כתב:

לא ברור מה האינטרס של הסוכן לוותר על שמאי.

אולי הוא לא בטוח שהצד השני אשם ומנסה לחסוך לך הוצאות.

אם הוא לא מתקשר, שקול להחליף סוכן בהמשך.

הוא דיבר איתם והם ביקשו ללכת איתי ביחד למוסך שהם רצו (מוסך טוב)  לבדוק הצעת מחיר. כל זה אחרי שאני בדקתי במוסך אחר ונתתי לסוכן הצעת מחיר שאמרו לי. 

ואז הלכתי למוסך שהם רצו לבדוק ושם יצא סכום יותר גבוע +4000₪ 

שאלה ‏אם ללכת לשמאי ולא ‏להקשיב לסוכן ואז לתת לו דו״ח או ‏ליצור קשר עם בעלי חברה וללכת איתם למוסך? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה להפרשים באומדן המחיר לא ברורים. יתכן שתמחור עבודה וחלפים על ידי המוסך, ייתכן שחוסר וודאות לגבי היקף בנזק.

מבחינתי זו סיבה לשכור שירותי שמאי - הוא בודק ומתעד את מצב הרכב לאחר פירוק כל שכבה, כל שהדו"ח שלו מחייב, בעוד שאם המוסך משנה את התמחור אחרי פירוק עלול להתפתח וויכוח מה הנזק.

לדעתי אל תוותר על שמאי. הדו"ח שלו גם קביל בבית המשפט, אם תגיע לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות:

1. לתקן במוסך שהם רצו, היקר יותר. הם עלולים לעשות בעיות כי כבר קיבלו ממך הצעה נמוכה יותר.

2. לתקן במוסך שלך, הזול יותר. להתסכן בתיקון פחות טוב או איכותי.

3. ללכת שמאי שעלול לתת הערכה שלישית, גבוה יותר ,נמוכה יותר, באמצע. אין לדעת. ויש גם את העלות שלו עצמו.

אתה יכול להחליט לבד או לפעול בתיאום עם החברה. 

תיאום יגדיל את הסיכוי שהם ישלמו בלי בעיות, אבל זה לא אומר שהם זכאים לטרטר אותך. כבר עשית מעל ומעבר בכך שהסכמת ללכת למוסך שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Be roo כתב:

יש לך כמה אפשרויות:

1. לתקן במוסך שהם רצו, היקר יותר. הם עלולים לעשות בעיות כי כבר קיבלו ממך הצעה נמוכה יותר.

2. לתקן במוסך שלך, הזול יותר. להתסכן בתיקון פחות טוב או איכותי.

3. ללכת שמאי שעלול לתת הערכה שלישית, גבוה יותר ,נמוכה יותר, באמצע. אין לדעת. ויש גם את העלות שלו עצמו.

אתה יכול להחליט לבד או לפעול בתיאום עם החברה. 

תיאום יגדיל את הסיכוי שהם ישלמו בלי בעיות, אבל זה לא אומר שהם זכאים לטרטר אותך. כבר עשית מעל ומעבר בכך שהסכמת ללכת למוסך שלהם.

בסוף חזרתי למוסך איפה שהיתי ובפעם שניה נתנו לי מחיר פחות יותר אותו דבר, לא יודע  למה בפעם ראשונה היה סכום אחר..

תודה רבה על התגובות המהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...