Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני\סופר מיני עד 40K, עדיף להסגר על דגם ספציפי או לחפש את האחד הכי שמור?

Barak Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז מחפש להשתדרג, התקציב שלי עד 40 אלף ואת האמת שאין לי בקשות מיוחדות בכלל חוץ מראש שקט וגיר אוטומטי...

אני נוסע היום על טויוטה קורולה 2006, רכב מדהים מבחינתי מכל הבחינות אבל הוא כבר עשה את שלו בעיקר מבחינת החיצוניות

מחפש משהו קטן, נהג יחיד, לא נוסע הרבה בכלל (גג 10 אלף בשנה)

אני מחפש:

1. לבלות כמה שפחות במוסכים

2. שייראה טוב

3. הקורולה הספיקה לי לגמרי, אבל מחפש משהו עם טיפה כוח... אני אוהב ללחוץ על הגז מידי פעם

הגעתי למסקנה שכולן מומלצות ובתקציב: ספארק, ספייס סטאר, איביזה, פיקנטו, מאזדה 2, סוויפט, קליאו (ויאריס בשנתונים האלה ממש מכוערת אז אין סיכוי) שנתונים בערך 2012-2016 תלוי בדגם...

השאלה שלי היא האם יש פה איזה דגם אחד/שתיים שממש עונה לי הצרכים שכדאי לי להתביית עליו? או שיותר חכם בשנתונים האלה פשוט לחפש אחד שמור במצב טוב והסיכוי לתקלות יהיה נמוך יותר בלי קשר לדגם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט מזדה 2, ואיביזה וקליאו שאר הרכבים יהיו חלשים מהקורולה.

מזדה 2 כדאי לחפש ברמת אבזור דינמיק.

איביזה בעלת מנוע טורבו, היא זריזה, אך הגיר פחות אמין, מצמדים או מכטרוניק יכולים להזדקק להחלפה.

הקליאו הכי זריזה, אבל הגיר הרובוטי לא שיא אמינות וגם המנוע בעייתי.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם!

נראה לי שמאזדה 2 זה באמת הרכב שמתאים לי... אחפש אחד כזה.

ראיתי שיש 2 דורות, אחד עד 2014 והשני 2015 וצפונה.

שווה למתוח את התקציב בשביל הדור היותר חדש? ממה שניסיתי לברר ביוטיוב ההבדלים לא משמעותיים בכלל ולא מצדיקים את ההפרש...

שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...