Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרמקול נייד שרוב הזמן יחובר לחשמל

yairba
שימו לב! השרשור הזה בן 776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רמקול נייד שחיבור כמעט קבוע שלו לחשמל לא יקצר את חיי הסוללה. 

הרמקול יעבוד 24/7 (מוזיקה ביום ורקע בלילות) בחיבור בלוטות'. 

כיום משתמש ברמקול סיני אבל שמתי לב שחיי הסוללה התקצרו לאורך הזמן למרות שרוב חייו מחובר לחשמל. 

חשוב שתהיה לו סוללה בשביל הרגעים הניידים. 

תודה לעוזרים. 

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סוללה תראה את חייה מתקצרים בחיבור קבוע לחשמל, אם אין מאחוריה מעגל טעינה שיודע לנתק ולחבר את הזרם בנקודות הנכונות. בלפטופים למשל יש את הפיצ'ר הזה מובנה, ברמקולים לא הייתי בונה על זה.

הפתרון הפרקטי והפשוט ביותר הוא לקנות איזה רמקול שבא לך ולחבר אותו דרך שקע עם טיימר שמכוון להידלק לסירוגין במהלך היום (כל שלוש שעות למשך שעה נגיד). מבחינת המשתמש זה יהיה שקוף, ומבחינת הרמקול הסוללה תהיה בריאה יותר משום שזה יאפשר לה להתרוקן קצת כל פעם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין הסוללה - כתבו כבר.

לגבי רמקולים ניידים איכותיים תצטרך להיות כנראה קצת ספציפי לגבי כמה חזק. אני מחבב את אלו של Wonderboom , עולים יותר מהסיני הממוצע - אבל ממש הרשימו אותי. אני קבוע משתמש ב2 כאלו בבית למקלחת (לפעמים פודקאסטים לפעמים מוזיקה. כיף אדיר) וההפרש באיכות הסאונד משמעותי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JBL PARYBOX 100

למרות משקלו,[ כ-10 ק"ג ], אני תמיד מוריד אותו איתי לחדר הכושר ולבריכה.

הרמקול, כאשר הוא מחובר לחשמל, בסוף הטעינה שלו הוא מפסיק להטעין והוא עובד רק על חשמל.

קיים מצב של חיווי סוללה בצורת 5 לדים. בסוף הטעינה כאשר הוא עדיין מחובר לשקע החיווי נעלם, והרמקול נשמע חזק יותר ב-20% בערך.

במצב הזה הרמקול גם עם סוללה מלאה, עובד רק על חשמל, ואין סכנה שטווח הסוללות יתקצרו. 

בלי שום קשר הרמקול בעל צליל טוב מאוד, ויש לו 2 דרגות "BASS BOOST" . הבס מזכיר סאב וופר חזק, וכל אחד ששומע את הרמקול מתחיל לשאול "איפה נמצא הסאב"? מסוגל למלא חלל גדול, גם ב-50 % עוצמה.

למרות כל היתרונות הנ"ל, יכלו להשקיע טיפה יותר בצלילים הגבוהים. לדעתי ה-MID, ו ה-טוויטרים טיפה חלשים יחסית לבאסים, ורצוי לשמוע אותו לפני הקנייה. מצבי EQ שונים בנגן, במערכת דרך חיבור AUX, או בפלאפונים, יכולים להביא לשיפור בצליל.  

אבל במצב FLAT הבס שולט שם. שוב, כל אחד והאוזן שלו. 

בנוסף עוד אופציות חיבור מעניינות מאחור. אורגן, מיקרופון קווי, עם כיווני VOL\GAIN, כדי להגביר את האות, ובמקרים נדירים למנוע FEEDBACK מהמיקרופון.

הרמקול אינו עמיד ברטיבויות.

נקנה בסכום של 950 שקל, כאן באילת ושווה כל אגורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...