Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ - הגיוני שתיקון כזה " קטן " ב PDR עולה 1000 שקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מישהו פתח לי על המכונית דלת או אולי זה אופניים חשמליים והשאירו לי מעיכה קטנה ומעצבנת מעל הגלגל האחורי . אני אוהב את המכונית שמורה ( בכל זאת פורום דיטיילינג ) אז הלכתי לפחח ליד הבית והוא כמו רבים אחרים אמר לי עזוב אל תיגע בזה כי אם אני מתקן לך זה כולל צביעה וירידה בערך של הרכב
ויעלה לך 800 שקל לתוצאה לא מושלמת. הוא המליץ לי לפנות לבעל עסק שעושה תיקון " PDR "  אז שלחתי לאותו בעל עסק תמונה עם הפגיעה וקיבלתי הצעה של 1000 שקל. נשמע לי סכום ענק ביחס לכזאת פגיעה שיטחית? האם שווה לבוא לשם אישית אולי בעיניים יראו שזה לא משהו רציני? 
כמה לדעתכם עולה לתקן כזאת פגיעה בפח? ואולי כבר עדיף ללכת על אופציה של הפחח ב 800? מצרף תמונה 

image.thumb.jpeg.419b2f43e4207a65381f240d69d9afc5.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Jon bones jones
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד מוזמן לקבל עוד הצעות מחיר וככה להשוות. 

לדעתי אם אפשר לעשות pdr אז עדיף. אחרת זה להתעסק עם צביעה חדשה.

• רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תיקנתי מכה דומה ב PDR Plus Israel בכ-400-500 ש"ח, התיקון בוצע ע"י בחור בשם דימה. קיבלתי הצעת מחיר לאחר ששלחתי לו תמונות של המכה לוואטסאפ.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

אני תיקנתי אצל טים ב PDR Art Shine בחולון,

באתי לשני מעיכות בכנף שמאל ,

ויצאתי עם תיקון של עוד 5 בשיפולי הגג מימין ושמאל שלא ראיתי.

סה"כ 500 שקל יחד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איזה נזק הוא יכול לגרום? אם זה היה קורה ברכב שלי הייתי מנסה לבד. ויש לי רכב לא זול כל כך. גם באינסטלציה פשוטה אני מנסה לבד. לא הצלחתי - קורא לאיש מקצוע. זה בסה"כ שקע קטנטן, לא משהו מסובך. לדעתי.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2022 בשעה 16:45, Michazzz כתב:

תנסה עם ערכה מאליאקספרס, ואם לא תהיה מרוצה אז תלך לאיש מקצוע

לדעתי אין מצב בחיים שהוא יצליח לבד עם ערכה מעליאקספרס לבצע תיקון  ש-PDR מקצועי עושה, מצפיה בתיקון כזה זו אומנות, בלי להגזים. למשל הם משתמשים בנורות מיוחדות כדי להגיע למצב שבו האור מהן נשבר בצורה אחידה על הצבע כמו במצב המקורי של הפח לפני הפגיעה.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי עם הרכב לסדנת PDR ועל המקום הוא אמר לי שיעשה ב 400 שקל. שזה הרבה יותר הגיוני, היה לי הזוי למה דרך תמונה בוואטצאפ העריכו את זה בכמעט 1000.
אם זה 400 אז באמת מעדיף שאיש מקצוע יעשה את זה במקום לבד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Coresh כתב:

לדעתי אין מצב בחיים שהוא יצליח לבד עם ערכה מעליאקספרס לבצע תיקון  ש-PDR מקצועי עושה, מצפיה בתיקון כזה זו אומנות, בלי להגזים. למשל הם משתמשים בנורות מיוחדות כדי להגיע למצב שבו האור מהן נשבר בצורה אחידה על הצבע כמו במצב המקורי של הפח לפני הפגיעה.

PDR Led Line Board Light Dent Reflector Lamp Dent Repair For Auto Maintenance Tools Body Automobile Dent Remove Tools| | - AliExpress

פנס פסים

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...