Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 אייקרוס החדש היגיע בשעה טובה לישראל.

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו הבנת את הכוונה שלי… בקיצור, אם יש 35 מעלות בתחילת הנסיעה, ואתה רוצה לבטל את המערכת אז תהיה מחוייב להתעסק איתה במהלך הנסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, spidrman כתב:

מצד שני, יש לי תחושה מבוססת למדי על בסיס הסתכלות יומיומית שככל שהרכב משופע יותר באלקטרוניקה שמפוזרת בחללו, במפסקים, בגלגלות ומשטחי מגע למיניהם   והמסך "מתקדם" יותר, הנהגים (והנהגות...!) עסוקים יותר בלהסתכל ולהתעסק עם שלל השיקוצים בעוד שבמכוניות בסיסיות יותר, נהגיהן מקסימום מחטטים באף אך בהחלט מסתכלים קדימה וערים יותר לנעשה בכביש..

וזה מסכם יפה את מה שאני טוען.

לפני 13 שעות, רועי5 כתב:

תפעול מערכות כמו מיזוג דרך מסך מגע הוא אכן אוילי, לא ידידותי ורע מכל, מסוכן. כמובן שיהיו מי שלא יבינו על מה אני מדבר, אבל אלו בדרך כלל גם לא מבינים מה רע בשימוש בטלפון תוך כדי נהיגה, הנה עובדה שלא קורה להם כלום. אבל לא מבין מה פתאום הסיטרואן הזו או כל אחת אחרת ( למעט ה C4 החדשה, שם סוף סוף חזר השכל ויחד איתו כפתורים למזגן שאפשר למשש ולסובב ), דווקא היא מעלה בחריפות כזו את הנושא. כמעט כל היצרנים מאמצים את הדבר הזה, כך כמעט כל הוואגיות החדשות, מרצדס, וולוו, אם להזכיר כמה בולטות. וכמובן חשוב לא לשכוח את מי שהורידה את הטומאה הזו לעולם, טסלה.

אכן, אותי מה שהקפיץ זה הביטויים כמו "גם עם כפתור פיזי צריך להוריד מבט מהכביש" ו"אם אתה מסתכל שתי שניות למקום אחר לא יקרה כלום".

ואני קופץ מהר, ונרגע לאט.

לפני 12 שעות, Gavrik כתב:

אני בעד כפתורי מיזוג פיזיים אך עדיין שואל את עצמי אם כל התלונות על מיזוג במגע הן לא יותר מהתנגדות לחדשנות.

לא.

פשוט לתפעול של מערכות תפעוליות של דברים שמצריכים תשומת לב בזמן אמת, נניח נהיגה על כביש, אין מקום לתפעול מהטאצ'.

האם לדוגמה הגיוני בעינייך שהבלם והמצערת יהיו כפתורים במסך הטאצ' המרכזי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא.

פשוט לתפעול של מערכות תפעוליות של דברים שמצריכים תשומת לב בזמן אמת, נניח נהיגה על כביש, אין מקום לתפעול מהטאצ'.

האם לדוגמה הגיוני בעינייך שהבלם והמצערת יהיו כפתורים במסך הטאצ' המרכזי?

שוב תקרא את תוכן ההודעה שציטטתי ותבין שיש תסריטים בהם הטאץ' מסיח את הדעת פחות ממערכת שליטה עם כפתורים פיזיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, davemustaine87 כתב:

נו הבנת את הכוונה שלי… בקיצור, אם יש 35 מעלות בתחילת הנסיעה, ואתה רוצה לבטל את המערכת אז תהיה מחוייב להתעסק איתה במהלך הנסיעה

או שפשוט נכנסים לרכב ומבטלים ישר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה עובד במקום עם חניה תת קרקעית או מקורה , אבל אם אתה עובד במקום או בשעות שאתה יוצא מהעבודה והטמפ ברכב יותר מ 35 מעלות( בשבילי זה מיוני עד אוקטובר)  אתה תיראה שהדבר בילתי אפשרי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לבטל את המערכת בתחילת הנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל 35 מעלות המערכת מתבטלת ״אוטומטית״ ואתה לא יכול לעשות כלום, ואחרי שהטמפרטורה יורדת היא חוזרת אוטומטית לפעול. ואז אתה מכבה אותה אם אתה רוצה . וזה בעיקר קורה כמה דקות לאחר שהפעלת מזגן ומן הסתם התחלת לנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אין מצב שאצלנו יהיה 35, אבל בכול זאת אשים לב לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, laplug כתב:

עליך נאמר "נוח לכעוס וקשה לרצות, רשע" (מסכת אבות, ה',י'א) 😄

לו רק היית מכיר אותי 🤣

לפני שעה, Gavrik כתב:

שוב תקרא את תוכן ההודעה שציטטתי ותבין שיש תסריטים בהם הטאץ' מסיח את הדעת פחות ממערכת שליטה עם כפתורים פיזיים.

קראתי, יש תסריטים כאלה, תפעול מערכות של נהיגה הם לא כאלה.

לא הגה, לא מצערת/בלם, לא מזגן.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...