Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור צינור ארוך לגרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני גר ברב קומות בקומה גבוהה. אני נוהג לשטוף את הרכב שלי בעצמי וכיום אני שוטף באמצעות דליים. חשבתי לעצמי לרכוש גרניק להשאיר אותו בקומה שלי ובנוסף לרכוש צינור אחר עבור הגרניק (ארוך יותר כ 50 מטרים, למרות שמחישוב מספיק גם 30) וכך בעצם לשטוף את הרכב בצורה נוחה יותר. 

השאלה שלי היא האם חיבור צינור שהוא לא זה שבא עם הגרניק אפשרי בכלל ? והאם זהו צינור מיוחד שעליי לשים לב למשהו ?

האם הרעיון הזה אפשרי בכלל או עדיף לרדת מזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף צינור זה בהחלט אפשרי. להחליף לצינור יציאת מים של 50 מטר זה רעיון גרוע, לחץ המים היוצא ייפגע משמעותית.

אם כבר עדיף לחבר צינור גינה ארוך שייכנס לגרניק כשהוא נמצא ליד הרכב.

בנוסף ישנם מכשירים שלא צריכים חיבור ישיר למים, הם ״שואבים״ את המים ממיכל/דלי בעצמם. אולי יהיה לך יותר נוח עם אחד כזה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין אותך נכון, להביא מאגר מים של נניח 20 ליטר ליד הרכב על מנת לבצע ממנו שאיבה זה כמו להגיע עם דליים. אבל הנקודה של הצינור אל הגרניק במקום מהגרניק נשמע לי רעיון טוב שיעשה לי חיים קלים. האם צינור גינה ארוך זה הצינור האידיאלי או שיש משהו אחר שעדיף או אפילו מומלץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, roni_bel כתב:

האם צינור גינה ארוך זה הצינור האידיאלי

צינור גינה זה הכי נוח, יש כאלה גם בגלגל שיהיו ממש נוחים לקיפול מלמעלה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, roni_bel כתב:

שלום לכולם.

אני גר ברב קומות בקומה גבוהה. אני נוהג לשטוף את הרכב שלי בעצמי וכיום אני שוטף באמצעות דליים. חשבתי לעצמי לרכוש גרניק להשאיר אותו בקומה שלי ובנוסף לרכוש צינור אחר עבור הגרניק (ארוך יותר כ 50 מטרים, למרות שמחישוב מספיק גם 30) וכך בעצם לשטוף את הרכב בצורה נוחה יותר. 

השאלה שלי היא האם חיבור צינור שהוא לא זה שבא עם הגרניק אפשרי בכלל ? והאם זהו צינור מיוחד שעליי לשים לב למשהו ?

האם הרעיון הזה אפשרי בכלל או עדיף לרדת מזה ?

לא יעבוד. תקבל לחץ מאוד מאוד נמוך.

צינור יציאה מהגרניק צריך להיות כמה שיותר קצר. אם כבר, את הצינור הזנה אתה יכול להאריך בלי בעיה.

הגרניק שלי הוא של BOSCH וזה מהסוג שיודע לשאוב מים בעצמו מדלי או מיכל - לכן עבורו יש גם פתרונות אחרים:

1. אני משתמש בכמה פחי צבע (סופרקריל וכד') שניקיתי באופן יסודי אחרי סיום עבודה (שם אותם בתוך עגלת סופר ומוריד למטה ליד האוטו). כל פח זה באיזור 15-18 ליטר. בניקוי נורמלי, 2 כאלה מספיקים (30-35 ליטר) לניקוי של רכב אחד בלי בעיה. אני מבצע שטיפה ראשונה, סיבון, ושטיפה להסרת הסבון.
2. (זה ה Plan B שלי לביצוע בקרוב): תתארגן על מיכל מים גדול (יש מעין חביות של 40,60,80 ליטר) ועגלה ("דולי" או עגלת סופר).
תמלא בבית ותרד עם זה למטה ליד האוטו. אם אין לך חשמל למטה, הדבר היחידי שתצטרך זה לזרוק מהחלון כבל מאריך (אין בעיה עם כבל של 30 מטר).

חביות ממחזור אפשר למצוא כאן: https://www.recycall.co.il/מחירון-מוצרים-4/מחירון-מוצרים

המחירים נעים בין 40 ל 80 ש"ח + מע"מ.

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, איציק נ. כתב:

לא יעבוד. תקבל לחץ מאוד מאוד נמוך.

צינור יציאה מהגרניק צריך להיות כמה שיותר קצר. אם כבר, את הצינור הזנה אתה יכול להאריך בלי בעיה.

הגרניק שלי הוא של BOSCH וזה מהסוג שיודע לשאוב מים בעצמו מדלי או מיכל - לכן עבורו יש גם פתרונות אחרים:

1. אני משתמש בכמה פחי צבע (סופרקריל וכד') שניקיתי באופן יסודי אחרי סיום עבודה (שם אותם בתוך עגלת סופר ומוריד למטה ליד האוטו). כל פח זה באיזור 15-18 ליטר. בניקוי נורמלי, 2 כאלה מספיקים (30-35 ליטר) לניקוי של רכב אחד בלי בעיה. אני מבצע שטיפה ראשונה, סיבון, ושטיפה להסרת הסבון.
2. (זה ה Plan B שלי לביצוע בקרוב): תתארגן על מיכל מים גדול (יש מעין חביות של 40,60,80 ליטר) ועגלה ("דולי" או עגלת סופר).
תמלא בבית ותרד עם זה למטה ליד האוטו. אם אין לך חשמל למטה, הדבר היחידי שתצטרך זה לזרוק מהחלון כבל מאריך (אין בעיה עם כבל של 30 מטר).

חביות ממחזור אפשר למצוא כאן: https://www.recycall.co.il/מחירון-מוצרים-4/מחירון-מוצרים

המחירים נעים בין 40 ל 80 ש"ח + מע"מ.

שלח קישור לגרניק של בוש. אתה אומר שאפשר לשאוב איתו ממקור מים כמו הג'ימי ודומיו, רק שהוא יותר חזק בעצם? מה אני עוד צריך בשביל לשטוף ככה, מקור חשמל לחבר אליו את הגרניק? וצינור כמובן שמתחבר לגרניק, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, BRAVO30 כתב:

שלח קישור לגרניק של בוש. אתה אומר שאפשר לשאוב איתו ממקור מים כמו הג'ימי ודומיו, רק שהוא יותר חזק בעצם? מה אני עוד צריך בשביל לשטוף ככה, מקור חשמל לחבר אליו את הגרניק? וצינור כמובן שמתחבר לגרניק, כן?

כל סדרת ה AQUATAK של בוש היא כזו (להערכתי גם הסידרה הכחולה, אבל לא בטוח ב 100%).

זה המכשיר שלי:
https://ksp.co.il/web/item/104262&appkey=1006?gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQs4cooK862w1cOC4-DzvrwR1DCTYIPnHnJYj6JE-4EOEjKfNriRDERoCu80QAvD_BwE

זה השירשור שפתחתי - ממליץ לקרוא את כולו:

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...