Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות חברת לובינסקי בכיבוד אחריות

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"""עדכון חשוב"""

היום בצעתי נסיעה של 300 ק"מ (לצפון ובחזרה)

הנסיעה נעימה וחלקה,במיוחד במהירויות גבוהות,אני יכול לצאת לעקיפות "ליניאריות" בניגוד למצב הקודם ששם התיבה התנהגה בצורה מסרסת,מתבלבלת ולא מחוברת למומנט של המנוע,,,אתם בוודאי מבינים כמה שזה קשור לבטיחות.

בפקקים של כביש 4 בבני ברק בשיא החום,התיבה התנהגה כמצופה לתיבה פלנטרית שעובדת נכון,,,ללא דפיקות וטלטולים קדימה ואחורה.

ועכשיו לעדכון החשוב ביותר.

צריכת הדלק שלי השתפרה פלאים !!!

לפני העדכון הייתי עושה בסביבות 400 ק"מ משולב,יותר גרוע בעיר,,,והמחשב בשיא הראה 500 ק"מ טווח.

היום המחשב הראה 520 טווח נסיעה נותר לאחר שכבר גמעתי 100.

ועכשיו נשאר לברר דבר אחרון והכי חשוב ,,,ושימו לב לזה.

לפני 3000 ק"מ בוצעה החלפת שמן ,וגובה השמן נבדק על ידי בכל יום,ואחר תקופה מסויימת שמתי לב שגובה השמן עלה במעט מעל מעל הקו העליון,,,,הוא היה על הקו לאחר ההחלפה,,,וכן,הבדיקה תמיד נעשתה בבוקר.

האם היתה חדירה של דלק לשמן ? חששני שכן,גם הריח בפקק  הזכיר דלק.

IMG_2426.jpg

IMG_2425.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האוטו נוסע נסיעות קצרות בד"כ ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה כן "סובל" מתופעת דילול דלק בשמן (כמו בהונדה), אבל זה אופייני בעיקר לנסיעות עירוניות. נסיעה בתוואי בין עירוני אמורה להקטין את התופעה. 

• מעניין 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, save כתב:

האם המדיד מסריח מדלק ?

לא הרחתי את המדיד,דחפתי את האף לפתח מילוי השמן,בהחלט הרחתי דלק.

אבל זה שמפלס השמן עלה,זה אני בטוח ב 100 אחוז,,,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.4.2021 בשעה 17:13, Igalz כתב:

קמה קבוצת מחאה בארצות הברית הדורשת לשנות רגולציה ולהחזיר לצרכנים את היכולת לתקן את המוצרים אותם הם רכשו על ידי שיתוף מידע טכני. דובר על זה פה בפורום בשרשור מקביל. לדעתך יש לזה סיכוי?

אני חושב שזו התנועה המדוברת

https://www.repair.org/stand-up

מוזמן להיכנס לקרוא את הפוסט שפירסמתי בבלוג. אומנם מדובר בוידאו על איסוף כסף למטרה הזו אבל עדיין יש לו את הנקודות העיקריות.

הנה LTT מציג את זה בצורה יותר נעימה

עקרונית, RTR, עבר כבר אבל מתייחס לדיאגנוסטיקה של הרכבים. שמשום מה לא קורה בג'ון דיר או מחשבים וכדומה. אני לא בטוח מה בדיוק עבר אבל יודע בוודאות שעבר חלק מסוים שנוגע לנושא RTR

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7000 הודעות...ו...חשבתי שלקבוצת לובינסקי יש כאן יוזר? או שהוא רק עונה למודעות מכירה / טרייד / דברים שמכניסים להם כסף.

או שהגיבו ופספסתי? גם במשך קריאת השרשור כל הזמן קופצות לי כאן מודעות פרסום לרכישת 5008, כנראה מודעות שלא קשורות לאפס קילומטר אז זה כן רלוונטי...

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים שעדיף לא להגיב. בטח לא בפומבי ובטח לא בארוע שכבר תם ונשלם.

הרופא כבר חתם על טופס פטירה . מה שאנחנו עושים פה זה כבר נרקופיליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שלחו לי הודעה פרטית בחמישי,ביקשו את הפרטים שלי קשר כדי ליצור קשר.

בנתיים אין טלפון מהם,,,

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נקרופיליה...נרקופיליה אם יש מילה כזו זו או שנמציא אותה עכשיו זה יהיה קרוב למשיכה לסמים? נרקו - פיליה.

בכל מקרה מציע שאולי עדיף להמשיך לטנף על לובינסקי עד שיענו כאן ?

פראייר מי שקונה מהם

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...