Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 308 אנטי פולושיין (קורה במהירויות מעל 90)

עמית1345
שימו לב! השרשור הזה בן 1158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני סוחב את התקלה של האנטי פולושיין תקופה ארוכה הפג'ו שלי היא שנת 2010, אני מאוד אוהב את הפג'ו
ולדעתי זה רכב מפנק ביחס למחיר שלו ויש מצב שאקנה 308 גם בעתיד רק בשנתון גבוהה יותר...

-לאחר בדיקת מחשב, יש "מיספייר" בצילינדר 3 ו-4 ועוד כמה תקלות קבועות... הוחלפו פלאגים, הוחלפו כוהלים, 3 ו-4 
התקלה ירדה בצילינדר 4 ונשארנו עם צילינדר 3. 
-הוחלף סולנואיד שגם עשה בעיות ושמנו תוסף שמן בהמלצת החשמלאי שלי. ועדיין מופיע תקלה על צילינדר 3. 

הרכב נסע סבבה לגמרי, נסיעה הרבה יותר איכותית אבל לפני כמה ימים חזרה התקלה, כשאני נוסע במהירות של מעל 90
אני מתחיל להרגיש כאילו האוטו מתחיל לאבד את זה, כאילו הגז פחות מגיב ללחיצות שלי ועומד לעשות את התקלה אז אני מוריד את הרגל מהגז וככה זה ממשיך
ולפני כמה ימים נסעתי בערך 95 קמ"ש ופתאום הצפצוף המעצבן, מופיעה התקלה של האנטי פולושיין והרכב נכנס למצב חירום...
אני עוצר בצד, מניע מחדש ונוסע כאילו הכל רגיל רק עם התקלה בצג...

אני מת לסיים עם התקלה הזאת אבל נראה שלמוסכים אין כיוון והם לא בדיוק יודעים מה זה (פעם קודמת שהייתי המכונאי הוסיף לי שמן ועקץ אותי במאתיים על כלום... "לא יודע מה זה, היה חסר שמן סע ואם קורה שוב תחזור"...)

יש פה מישהו שחווה את זה ויודע איך נפתרים מהבעיה הזאת? 
עוד מישהו חווה? למה נראה שאף אחד לא יודע איך מטפלים בזה, אני מתחרפן 😪
יש איזה מוסך שכן יודע מה הוא עושה ויפתור אותי מזה או שנגזר גורלו של הרכב?

עריכה אחרונה על ידי עמית1345
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם אלו שטיפלו וכו' במכניתך הנם מומחים למכוניות פז'ו ומכירים אותן היטב?

2. לא כתבת מהיכן אתה בארץ.

3. כמה ק"מ יש למכונית?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, רפי לין כתב:

1. האם אלו שטיפלו וכו' במכניתך הנם מומחים למכוניות פז'ו ומכירים אותן היטב?

2. לא כתבת מהיכן אתה בארץ.

3. כמה ק"מ יש למכונית?בברכה  -  רפי לין

היי רפי, 
1.כן טיפלתי במוסך שמתמחה בפג'ו

2.איזור עפולה

3.לרכב יש 156 אלף ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים נדירות, גם חלק חדש יכול להגיע תקול,

לפני שאתה מתחיל לרוץ לכל מיני מקומות, תחליף את קויל מספר 3 עם מספר 1 שידוע שעובד ותבדוק האם עדיין יש מייספייר ב3, בכדי לאמת את התקלה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yairw כתב:

לעיתים נדירות, גם חלק חדש יכול להגיע תקול,

לפני שאתה מתחיל לרוץ לכל מיני מקומות, תחליף את קויל מספר 3 עם מספר 1 שידוע שעובד ותבדוק האם עדיין יש מייספייר ב3, בכדי לאמת את התקלה

ביצענו גם את הבדיקה, התקלה עדיין לא נפתרת ויש תחושה של שחרור במהירויות גבוהות כאילו המנוע מסתובב על ריק.. (הסבר מוזר אבל זאת התחושה שלי)

לפני 19 שעות, שימי 85 כתב:

דעתי האישית, שווה לך להגיע למוסך גבע בתל אביב. לא תתאכזב.

מוסך גבע תושיה 24 תל אביב.

יש עוד מוסך מומלץ יותר קרוב אליי?
ויש אולי כיוון כללי למה יכולה להיות הבעיה, כבר מתחיל לכאוב כל העניין של 200 שקל בדיקה בלי פתרון... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...