Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האיקס טרייל שלי והמוסך...

moshe_levy
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעשה שהיה כך היה .

ברשותי ניסן איקס טרייל 2017 אשר נרכשה חדשה מהיבואן.

טיפול ראשון ביצעתי במוסך יבואן ( לבינתיים נשמור את שמו במערכת ) ב 15,000 ק"מ למרות שבספר רכב כתוב 30,000. וזאת כי עברה שנה.

טיפול שני עשיתי ב 35,000 אלף שנה לאחר מכן וזאת למרות שהנציגה אמרה לי שזה מוקדם עניתי שעברה שוב שנה, נכנסתי לטיפול, אבל לפני כן בבית התכופפתי והצצתי מעבר למגן שמכסה את כל אזור תחתית הרכב ואני רואה שהמגן מלוכלך משמן.

התלוננתי על כך בכניסה למוסך וכשמגיע הטיפול נאמר לי שאין כלום.( מתועד).

באוקטובר האחרון הרכב היה על 52 אלף ק"מ והחלטתי לבצע החלפת שמן לא במוסך יבואן, בעודי מוריד את המגן אני רואה שכל המגן מלא שמן ורואה בבירור את הנזילה.

החלפתי שמן ופילטר שמן כולל שטיפה של הנזילה למעקב, לאחר שבוע-שבועיים רואה את הנזילה חוזר ( כרגע המגן כבר לא חזר)

באזור דצמבר בגלל הסגרים וכל מיני אילוצים קבעתי תור לאותו המוסך, פעמיים נאלצתי לבטל מכל מיני אילוצים, בפעם השלישית הגעתי התלוננתי על אותה נזילת שמן שהיתה כולל החלפת ברקסים אחוריים.

הוחלפו הברקסים והרכב הפלא ופלא מוכן, אני שואל את הנייד שירות מה קורה עם הנזילה הוא עונה לי " זה מהבורג ריקון ומהפילטר סע 1000 ק"מ לבדיקה.

נכנסתי למנהל מוסך התלוננתי על העניין שהרי אני בוודאות יודע שיש נזילה וגם מאיפה היא, הוא בתגובה ביקש להעלות את הרכב על ליפט כדי לבדוק, רק שדאגו לנקות הכל אז מה הוא אמור לראות....?!

"אין כלום סע תחזור כשיהיה "( עוד חצי יום הלך, כולל החצי יום של לפני שבועיים).

חוזר אתמול עם נזילה כי כאמור יש נזילה ולא מפילטר ולא מבורג ולא מבתיך...[emoji2955]

ואז לאחר שמצאו את הנזילה בתוך 10 דקות מייבשים אותי שעתיים רק כדי לתת לי הצעת מחיר של 2800₪ וזה עוד שהחלקים מרצון טוב עליהם.

מבדיקה שלי עולה שיש בעיה בניסאן עם המנוע 1600 דיזל של נזילה ממכסה שרשרת תיזמון.

בחור שעבד באותו מוסך שהרכב היה בו אמר שהחליפו במספר לא מבוטל של רכבים את הטעם הנ"ל.

עכשיו אני שואל אם יש בעיה ידועה ואני התלוננתי כשהרכב עוד באחריות למה לא לוקחים אחריות בקרסו ומחליפים?

נותנים לי חלקים על חשבונם למה???? מרצון טוב , כי אני יפה, או כי הכנרת מלאה??

הרי אם הרכב לא באחריות למה לא להשחיל את כל הצינור , וזה כי הם יודעים שהיתה תלונה ושאני 3 פעמים במוסך עם אותו בעיה.

יש לציין הרכב לא באחריות בדיוק חצי שנה ועם 55 אלף קילומטר, זה לא שבאתי אחרי 7 שנים או עם 200 אלף קילומטר וביקשתי תיקון חינם.

אז קרסו אם אתם חברים פה או שתשמעו על זה קחו אחריות , תהיו יותר מקצוענים מקצועיים ושירותיים, אני ניסאן יותר לא קונה ובטח ובטח שלמוסך הזה לא נכנס יותר.

זה לא העיקר לבצע טיפולים שוטפים לאנשים ולהרוויח, וכשיש בעיה להתנער זה הכי קל , שירות נמדד בדברים הללו.

יש לציין שהתלוננתי לשירות של קרסו ואיך שהוא התגלגלתי חזרה למנהל המוסך המדובר, פשוט בושה לעניות דעתי.

Sent from somewhere...

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תתקן

2. שלח את כל החומרים המתועדים (בעיקר מהשנים שהרכב היה באחריות) ליבואן, במייל, תוך התראה של 14 יום להחזר כספי מלא או שכתה הולך לתביעה קטנה ומצרף לזה גם הפסד ימי עבודה וכו'

אני נביא בינוני מאוד

ולעולם אין לדעת מה יחליט שופט

אבל במידה ודייקת בכל פרט ופרט ואכן הכל מתועד, לענ"ד סיכויי הצלחה גבוהים 

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. הגשת תביעה קטנה היום אפשרית אונליין עניין של חצי שעה שכולל גם את הכנת המסמכים מראש והכל. שם תוסיף אובדן ימי עבודה והוצאות נלוות, ומשם שהם ירדפו אחריך. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של ניסאן אני ממש לא מופתע לשמוע על ההתנהלות והיחס.

מישהו שם צריך ביבואן הזה לעשות ניקוי אורבות.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם מנסיון מוסכי קרסו זה לא ללקק דבש (למרות שטיפלתי תקופה בהילוך שישי ביפו והיה בסדר כמור כולל המחירים),

ומצטרף לכולם מסמכים אישורים ולתביעות קטנות (תכניס מראש יום וחצי של עבודה שהלכו להם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדע איך קוראים לרכב שבבעלותך, זה אקס טרייל לא איקס טרייל...
סליחה על הפדנטיות [emoji6]

אישית יש לי ניסיון טוב עם השרות של קרסו. עם מי ניסית לדבר שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, GABIUBOGI כתב:

כבעלים של ניסאן אני ממש לא מופתע לשמוע על ההתנהלות והיחס.

מישהו שם צריך ביבואן הזה לעשות ניקוי אורבות.

למה? אצל כמה מאנשים השיקול בבחירת רכב הוא היבואן? ממה שאני מכיר מעט מאד. חלק גדול מכיר את היבואן בשם, אבל לא מריץ חיפוש עליו. אני חושב שיבואן חייב להיות חלק משיקולים. במיוחד בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדע איך קוראים לרכב שבבעלותך, זה אקס טרייל לא איקס טרייל...
סליחה על הפדנטיות [emoji6]

אישית יש לי ניסיון טוב עם השרות של קרסו. עם מי ניסית לדבר שם?
התקשרו אליי מהשירות לאחר מכתב אליהם כמובן לא סתם כי אכפת להם מהניסן שלי ,מישהי בשם מאיה אם אני לא טועה שהעלתה לשיחה את מנהל המוסך שמסרב בכל תוקף לקחת אחריות.

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעוד של נזילה בתקופת האחריות, חוסר פעולה של המוסך ותקלה סדרתית... בהחלט ראוי למענה.
לגבי תקלה סדרתית תכין תיעוד ואם לא יטופל בפרק זמן סביר, תתבע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב מעורך דין אמור לסדר את הבעיה, אם לא אז שווה לך כן לנסות לטפל בנושא דרך תביעות קטנות, מי שיקנה את האוטו ממך ויטרח להסתכל על הסטוריית הטיפולים יכול לברוח מהאוטו או לכל הפחות לנסות להוריד מחיר משמעותית בגלל שנראה שיש לו בעיה סדרתית, להערתי יש פה ירידת ערך מבחינתך כשהאוטו שלך הפך להיות פחות "סחיר" מאשר רכב דומה מאותו שנתון ואותם נתונים שיפורסם לידך בלוח יד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...