Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק רעידות

liads
שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי הונדה סיוויק האצבק 2012 במהלך נסיעה כאשר מד הסלד מתייצב על איזור ה1700-1800 סל״ד 

יש רעידות מהמנוע כאשר מורידים את

הרגל מהגז או נותנים גז והטורים משתנים זה עובר. יכול להיות שזה תושבת מנוע?

עריכה אחרונה על ידי liads
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עכשיו במוסך אמרו לי שזה בעיה בצירייה בגלל שיש הילוך גבוה וסל״ד נמוך  נוצר עומס על הצירייה  נשמע לי קצת תמוה ולא נכון (אולי אני טועה 🤷🏻‍♂️

את הרעידות אני לא מרגיש מאיזור הצירייה אני מרגיש מאיזור המנוע וחוץ מזה אם יש עומס על הצירייה בסלד נמוך ושהגז הוא רציף וחלש אז איך אין (סתם דוגמא) שאני נותן קיק דאון מרמזור או סתם מושך את ההילוכים ומאמץ את המנוע . 

נשמע לכם נכון שזה צירייה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, היה שרשור דומה לזה ממש לא מזמן.

יש לי דגם דומה.

הניחוש שלי:

הרכב עבר מעל 120-140 אלף ק״מ ולא הוחלף שמן גיר מעולם.

תעשה בדיקה - במידה ויש בדגם שלך מצב d3 בגיר, תשלב את הידית למצב הזה ותיסע. האם במצב הזה יש רעידות?

ועוד שאלה - האם היית במוסך מורשה הונדה או במוסך רגיל (אני מהמר שרגיל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...