Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר טיפול לפיזו 3008 דיזל

motizkn
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

אכן, צריך להחליף מסנן סולר, אוויר,שמן ,מזגן, ונוזל בלמים.

טיפול כזה יעלה לך אצלנו 1100 ש"ח כולל מע"מ עם חלפים מקוריים בלבד 

Www.orencars.co.il 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההצעה שקיבלתי מב.ג. בזמנו. כנראה שלובינסקי העלו מחירים לאחרונה. מה שחסר פה זה מסנן סולר OEM שאני מזמין ב 80 ש"ח ופתאום אצלך זה מעל 200 ש"ח.

נוזל בלמים זה באמת בקבוק של 30 ש"ח. .

אוריאה תביא כאמור מהבית.

image.thumb.png.2660b0b70c94c5b94ded6936f5c39ee3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תומך בדיוק במה שכולם כאן אומרים לך - טיפול קטן של שמן+פילטר שמן +סנן למזגן = כאלפיה.

אתה קיבלת זיכוי 100 שח וחוייבת כ-100 שח על אוריאה, אז הם מקזזים אחד את השני.

מעבר לזה לא החליפו לך פילטר אויר וגם לא פילטר סולר וגם לא נוזל בלמים.

הנה הצעת מחיר שקיבלתי לפני שנה ממוסך רשת:
שמן 0W30, מסנן שמן מקורי, פילטר מקורי למזגן.
מחיר לפני הנחה 973 ש"ח כולל מע"מ.
אחרי הנחה של 20% (זה קרה לאחר שפניתי אליהם לא פחות מ-3 פעמים עד שקיבלתי הצעת מחיר או יחס בכלל, אז הם פיצו אותי ב 20% הנחה) - המחיר ירד ל 779 ש"ח.
בסופו של דבר היה לי את הפילטר מזגן מקורי (הוזמן מחו"ל בפחות מחצי מחיר) כך שזה יצא קצת פחות מ 600 שח רק על פילטר שמן ומסנן שמן מקורי, אחרי 20% הנחה.

איציק

WhatsApp Image 2020-12-02 at 16.07.48.jpeg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

בסוף הנזק יצא 3000 שח לאחר שהוסיפו מסנן אוויר ומסנן שמן (דרך אגב לפי הוראות יצרן צריך להחליף כל 40K ולא כל שנתיים אבל החלטתי להחליף) וצלחות + דיסקים קידמים למרות שנראה מוזר שרכב עם 26K צריך להחליף בלמים.

בנוסף הוחלף במסגרת ריקול ממיר קטלטי על חשבון היבואן, לא יודע אם זה רק לדגם 2.0 או גם לשאר הדגמים.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים זה תלוי באופי הנהיגה ותוואי הדרך

אבל

מבלי להטיל דופי במוסך הספציפי בו טיפלת שאיני מכירו כלל

מניסיון אישי - בחלק מהמוסכים נוהגים להחליף רפידות / צלחות הרבה לפני הזמן שצריך

כסף קל

להבא - תבקש:

א. למדוד עובי

2. להשאיר לך את החלקים שירדו מהרכב

3. לטפל במוסך גבע

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, החליפו לו ממיר קטליטי במסגרת ריקול שקט. באף מוסך שאינו מורשה הוא לא היה מקבל את זה.

זה היתרון (הכמעט יחיד) בטיפול במורשה.

בלמים לא הייתי מאשר לפני שהייתי מברר עלות של החלפה במוסך כללי. אין בזה משהו מיוחד

• אהבתי 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק נדייק, מעולם לא טענתי שעקצו אותי.

רק רציתי לקבל חוות דעת על המחירים ומה באמת צריכים להחליף ואני שמח על ההכוונה שקיבלתי בפורום.

לגבי הוזלת העלויות, אני פשוט יכול לקחת את הרכב לדוד שלי (למען האמת הוא שולח מישהוא שלוקח ומחזיר את הרכב וזה הרבה יותר נוח) וכך להיות עם ראש שקט ובמחירים הוגנים,

אבל כרגע הרכב תחת אחריות ואני מעדיף להכניס אותו למוסכי הרשת של היבואן ופשוט לא טיפלתי בשום מוסך אחר אף פעם וכמו כל אדם מהשורה רק מנסה להבין שהכל תקין.

• רעיון טוב! 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...