Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה עם PANGO

Steve
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפנגו אפשר גם להפעיל ולכבות חניות דרך הממשק הוובי שלהם, לא אפליקציית טלפון בכלל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון קיבלתי הודעה מפנגו שהרכב שלי נכנס ל-"חניון המהיר" ב- 23:14. 
הרכב עמד בחניה מתחת לבית... עד כה לא קיבלתי הודעת חיוב, אני מניח שבעל הרכב שזוהה בטעות כרכב שלי לא הפעיל "חניון מהיר".
פעם ראשונה שקיבלתי הודעה מהם שלא הייתה על הרכב שלי ואני משתמש בשירותיהם כבר הרבה שנים.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 15:00, Ragnar כתב:

יכול להיות שבעת הפעלת החניה באפליקציה, המיקום שלך היה מוגדר על חניה בתל אביב?

סביר להניח כי זה מה שקרה, אחרת אין סיבה שהאפליקציה תזהה שאתה בתל אביב לשווא...

הפעלת את החניה ברחובות או שבכלל לא השתמשת באפליקציה?

תפרט בבקשה

לפני 21 שעות, Ragnar כתב:

מוזר. בכל אופן, חברי הפורום כתבו כאן לעיל שלל סיטואציות וסיבות שזה יכול לנבוע. כמובן שלא באשמתך.

לכן, תעמוד על שלך ותבקש החזר מלא על התשלום (אם התבצע). זה מחובתם

לפני 21 שעות, ליעד נ. כתב:

קרה לי בדיוק אותו דבר עם סלופארק.

אגב עברתי מפנגו בגלל השירות הגרוע, יתרון אחד יש להם שאפשר להפסיק חנייה מכל מכשיר אחד ובסלופארק כל מכשיר מפעיל ומכבה חנייה רק לעצמו (נניח אשתי חנתה והפעילה חנייה ואז נגמרה לה הסוללה בטלפון, עם פנגו אני יכול להיכנס מהטלפון שלי ולסיים את החנייה שהיא הפעילה).

די עם PANGO !  

חברות גדולות ורבות  יודעות לתקן טעות .

לא PANGO. לצערי...

עזבתי , לא רוצה לישמוע מהם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2020 בשעה 11:06, motior כתב:

ביום ראשון קיבלתי הודעה מפנגו שהרכב שלי נכנס ל-"חניון המהיר" ב- 23:14. 
הרכב עמד בחניה מתחת לבית... עד כה לא קיבלתי הודעת חיוב, אני מניח שבעל הרכב שזוהה בטעות כרכב שלי לא הפעיל "חניון מהיר".
פעם ראשונה שקיבלתי הודעה מהם שלא הייתה על הרכב שלי ואני משתמש בשירותיהם כבר הרבה שנים.

תברח...

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Steve כתב:

תברח.

ההודעת האלו לא קשורות לפנגו או לחברה אחרת אלא לטעות בפענוח OCR - Optical Character Recognition על ידי המצלמה והתוכנה של החניון. בגלל צבע מקולף בלוחית, מיקום הברגים או לוחית מלוכלכות, צילום הלוחית יוצא לא ברור ואז התוכנה של החניון יכולה לזהות 8 בתור 0 או 9 בתור 4 וכדומה. 

אין עם זה מה לעשות, הפענוח הזה לא אמין ב 100% אלא רק ב 99.9%. בגלל הפרעות סביבותיות יש לפעמים טעויות בפענוח ואז נשלחת הודעה לבעל רכב אחר. 

זו לדעתי גם הסיבה שכביש 6 מעדיפים להשתמש בפס-קל ולא בפענוח לוחיות. עם פס-קל יש פחות טעיות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Buki כתב:

ההודעת האלו לא קשורות לפנגו או לחברה אחרת אלא לטעות בפענוח OCR - Optical Character Recognition על ידי המצלמה והתוכנה של החניון. בגלל צבע מקולף בלוחית, מיקום הברגים או לוחית מלוכלכות, צילום הלוחית יוצא לא ברור ואז התוכנה של החניון יכולה לזהות 8 בתור 0 או 9 בתור 4 וכדומה. 

אין עם זה מה לעשות, הפענוח הזה לא אמין ב 100% אלא רק ב 99.9%. בגלל הפרעות סביבותיות יש לפעמים טעויות בפענוח ואז נשלחת הודעה לבעל רכב אחר. 

זו לדעתי גם הסיבה שכביש 6 מעדיפים להשתמש בפס-קל ולא בפענוח לוחיות. עם פס-קל יש פחות טעיות. 

בכביש 6 (דרך ארץ המפעיל, וחברת הבת 'נתיבים משתלבים) יש מחלקה גדולה של פענוח.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם מטפלים בכל השגוים/בעייתיים/לא מזוהים על בסיס לוחית רישוי.

אם לכולם היה פס-קל, המחלקה הוז יכלה להיות הרבה יותר קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה פעם חיוב שגוי בכביש 6, התקשרתי טלפונית ולאחר שבוע-שבועיים קיבלתי צ'ק עם זיכוי.

יש מדינות בהן הפס-קל הוא חובה ובלעדיו אין להכנס לכביש אגרה. אצלני נבחר ה-LPR (License Plate Recognition, גם NPR - Number Plate Recognition) כברירת המחדל. בארץ זי לא בעיה כי על רכב נרשם בכניסה לארץ, אבל בעולם הטכנולוגיה גורמת בעיות, למשל מדינות בארה"ב שמסרבות לספק פרטי רכב למפעילינכבישי אגרה בקנדה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל מדי פעם , באופן לא עקבי, הודעות מסלופארק כאשר אני מגיע לעבודה (יש לנו איזור שמוקצה לעובדים, בתוך חניון בתשלום). אני מתעלם, ומעולם לא חוייבתי.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הלילה ב-02:06 הודעה שרכבי נכנס לחניון המהיר - בזמן שאני והרכב ישנו...
כשראיתי את ההודעה הבוקר נזכרתי שנכנסתי לחניון ב-22:00 ולא קיבלתי הודעה באותו זמן. גם בפעם הקודמת שקיבלתי הודעה בזמן שהרכב היה בחניה שלי, נכנסתי איתו לחניון מוקדם יותר (אז שעה ורבע קודם).
המסקנה היא שלא מדובר בזיהוי שגוי של לוחית הרישוי אלא בעיכוב (משמעותי) בשליחת ה-SMS.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2020 בשעה 19:48, motior כתב:

תברח?
ומי ערב לי שבחברה אחרת זה לא יקרה? (לא שקרה משהו עדיין)

יש חברות אחרות.

1. חסמתי אשראי.

2. עברתי לחברה אחרת.

בPANGO לא מנסים אפילו לבדוק את הנושא.

זה לא חברה רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.7.2020 בשעה 16:28, ליעד נ. כתב:

בכביש 6 (דרך ארץ המפעיל, וחברת הבת 'נתיבים משתלבים) יש מחלקה גדולה של פענוח.

ועדיין היה לנו מקרה של חיוב על סמך לוחית רישוי לא נכונה.

המגאן של ההורים בזמנו חוייבה על נסיעה כלשהי שלא ביצענו. מבדיקה שערכו בכביש 6 התברר שהרכב שזוהה הוא בכלל ניסאן קשקאי. 

סביר להניח שפשוט היה לאותה קשקאי מספר דומה למגאן שהייתה להורים, שכן מדובר באותו יבואן.

טעויות יכולות לקרות וזה בסדר, השאלה איך מתמודדים עם אותן טעויות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, dorsht כתב:

ועדיין היה לנו מקרה של חיוב על סמך לוחית רישוי לא נכונה.

המגאן של ההורים בזמנו חוייבה על נסיעה כלשהי שלא ביצענו. מבדיקה שערכו בכביש 6 התברר שהרכב שזוהה הוא בכלל ניסאן קשקאי. 

סביר להניח שפשוט היה לאותה קשקאי מספר דומה למגאן שהייתה להורים, שכן מדובר באותו יבואן.

טעויות יכולות לקרות וזה בסדר, השאלה איך מתמודדים עם אותן טעויות.

פורסם בעבר על נוכלים שמעוותים את לוחית הרישוי, למשל הספרה 3 הופכת ל-8 ע"י טוש שחור או משהו דומה

ויש גם עבריינים 
https://all-world.news/22655/

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...