Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממל"ז (אקדח מהירות)

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

היום נסעתי לכיוון צפון בכביש 6, בירידה למחלף יקנעם (איפה שאפשר לעלות לחוצה צפון החדש למנהרה).

נסעתי במהירות של 110-115 קמ"ש בעת שמותר ב-2 נתיבים הימניים 70 קמ"ש וב-3 נתיבים השמאליים 90 קמ"ש שעולה ל-110 אחרי 100 מטר בערך.

עמדה מגבניקית עם אקדח מהירות שהבחנתי בה רק כאשר כבר עברתי על ידה.

בדקתי במצלמת רכב ואכן היא עמדה שם מאחורי העמוד לבדה עם אקדח בלבד ללא שום עזר, בדיוק איפה שיש שלט רוחבי שמעליו כתוב את ההגדרה של המהירויות הנ"ל.

אף אחד לא עצר אותי לאחר מכן, מה זה אומר?

הרי הבנתי שכדי לתת דוח לנהג שנתפס במהירות מעל המותר עם ממל"ז חייבים לעצור על מנת לתת דוח ובשונה ממצלמות מהירות שזה יכול להשלח בדואר.

אשמח לתשובה, תודה :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אביG כתב:

זה אומר שהפעם לא יהיה כלום מבחינת רישום תעבורתי.

ככל הידוע לי מג"ב לא מתעסק באכיפת עבירות תעבורה

אני אישית הייתי במג"ב וכן התעסקנו בזה, חלק מהקבע עברו הכשרות תנועה של דוחות וממל"ז ועסקו בזה, אף פעם לא הייתי מצוות איתם אז אין לי מושג.

בכל מקרה, אני בטוח שהיא החזיקה אקדח מהירות במאה אחוזים, פשוט בפעם היחידה שקיבלתי דוח לאחר שהשוטר תפס את המהירות שלי הוא קפץ כמו משוגע לתוך הכביש ולמזלו הספקתי לבלום.

הסוגייה שלי היא כזו - חייבים לעצור אותך על מנת לתת דוח על מהירות מופרזת שתועדה באמצעות ממל"ז?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, EdenIV כתב:

אני אישית הייתי במג"ב וכן התעסקנו בזה, חלק מהקבע עברו הכשרות תנועה של דוחות וממל"ז ועסקו בזה, אף פעם לא הייתי מצוות איתם אז אין לי מושג.

בכל מקרה, אני בטוח שהיא החזיקה אקדח מהירות במאה אחוזים, פשוט בפעם היחידה שקיבלתי דוח לאחר שהשוטר תפס את המהירות שלי הוא קפץ כמו משוגע לתוך הכביש ולמזלו הספקתי לבלום.

הסוגייה שלי היא כזו - חייבים לעצור אותך על מנת לתת דוח על מהירות מופרזת שתועדה באמצעות ממל"ז?

תודה

ככל שישדוע לי כן. לממל"ז אין מצלמה, לכן אין אפשרות להוכיח עברה אם לא עצר אותך שוטר אפילו בהמשך הדרך, והראה לך את הקריאה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממל"ז מחייב עצירת הרכב ה"עבריין" במקום. לא יום אחרי, לא בדואר, לא בכאילו, לא בלרשום מספר רכב וכו'.

עצירה במקום (לצורך זה אם יש ניידת חצי קילומטר או קילומטר קדימה וכל זה מפורט זה גם נחשב במקום)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...