Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה ברנו מגאן אסטייט 2013

Gene_Haas
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי רנו מגאן אסטייט (סטיישן) שנת 2013 עם מנוע טורבו-דיזל וגיר רובוטי כפול מצמד, עברה 170 ק"מ. נדלקה לי נורית החווית מערכת זיהום האוויר (אותה נורית שנדלקת אם הולך פלאג). התחברתי עם טרמינל OBD ואני רואה שמופיעה לי תקלה P1750, מישהו נתקל בדבר כזה ויודע להגיד מה היה אצלו? ומה עלול להיות הנזק אם לא מטפלים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי גוגל בעיה שקשורה בגיר.

Description of Fault code P1750

CLUTCH PRESSURE FAILURE

Possible failuer P1750

• A/T Linear SOL mechanical malfunction
  • Oil line failure inside the Transmission

Diagnostic Procedure using AutoHex II Scan Tool

• The PCM/ TCM monitors the actual mainshaft speed (rpm) and countershaft speed (rpm) ratios and the commanded ratio. The PCM/TCM computes these ratio continuously.
  • A malfunction is detected when a difference between the actual ratio and the commanded ratio occurs, and it is over the specific ratio.
  • When the 3rd -> 4th upshift has been made then the PCM/TCM detects neutral position while driving in 5th gear a malfunction is detected.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...