Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך היעילה ביותר לפרסם עצומה בימינו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לכתוב עצומה לגבי תיקון מספר ליקויים ברחוב מסויים, ולהגיע לחשיפה של השכונה הרלוונטית.

מעבר למקומון או שניים, מה עוד ניתן לעשות?

הדפסה ותלייה בבתים "זה כל כך 1984", כך שירדתי מזה בינתיים. אם כי, אני פתוח יחסית לרעיון של תלייה על לוחות המודעות של הבניין עם ברקוד שיוביל לעצומה בגוגל דוקס.

(במבטא של חיים הכט) מה אתם הייתם עושים?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שברצונך לפנות לגוף מסויים. למה דרושה עצומה? שים בפייסבוק השכונתי/קבוצת הווצ'ה של הבניין הודעה שברצונך לפעול ובקש את תמיכתם, תוכל אז לשלוח מייל מסודר בשם הקבוצה ו"חתום" על ידי המסכימים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת פייסבוק של העיר/מתחם/שכונה כנראה יתנו לך את התוצאות הטובות ביותר מבחינת Value for Effort.

אבל שלב אחד אחורה - זה משהו שבאמת יקבל תמיכה מצד תושבי השכונה? זה משהו שבכלל נדרש בשבילו עצומה (לדוגמה אולי פנייה לגורם בעירייה שיבין את הצורך בתיקון גם בלי עצומה חתומה ע"י עשרות תושבים)? כמה "גדולה" השכונה? אם לא מדי, וזה ממש חשוב לך, יכול לנסות לפנות אליהם גם ישירות כמו ש-zaf אמר (קבוצות וואטסאפ, פניה לוועדים של בניינים רלוונטיים, דפיקה בדלת וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבניין בוודאי, וזה מאוד שימושי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, halperin96 כתב:

יש דבר כזה קבוצת ווצאפ של רחוב/בניין?

אלוהים ישמור למה צריך את הזוועות האלה.

זה באמת סוג של זוועה. מצד אחד פנייה ישירה לכל הדיירים מצד שני חפירה על כל פסיק. הקבוצה הכי יעילה שאני חבר בה היא זו שכוללת בעלי דירות והשוכרים. זה מה שמאפשר לבעלי דירות לדעת מה קורה בבנין שלהם והפך מה עושים השוכרים. אבל אין ספק זו חרב פיפיות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Blaz00r כתב:

קבוצת פייסבוק של העיר

יכול לנסות לפנות אליהם גם ישירות 

פניתי לעירייה לפני כשנה +/-.

קיבלתי תשובה לקונית של "נטפל לפי הסדר". לא הגדירו איזה סדר, מי קובע אותו ומה החשיבות לכל חלק מהסדר.

לכן אני רוצה להריץ את העצומה. 

תודה לכל המגיבים!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קורה אצלכם בקבוצות, אצלנו בבניין דיי שקט, עד שאיזה מישהי שכנראה לא ירדה לזרוק את הזבל כבר חצי שנה פותחת בשיחה למה יש ספסל מברזל בחדר זבל 😂 והוא שם עוד מלפני הקורונה.

אבל בגדול בשבוע ממוצע בקבוצה הזו יש 1-2 שיחות (יענו מישהו מתחיל לדבר על משהו והאחרים עונים לו וכו'), לגמרי לא נורא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מתלוננים לי על קבוצה של בניין. עוד לא ראיתם קבוצה של יישוב.

ברווז, מציע לך לבדוק האם ראש/ת העיר עושה מפגשים לתושבים.

אני מכיר באופן אישי סבבי מפגשים כאלה, ההשפעה עצומה.

הקודקודים מקשיבים לך באופן ישיר, נעשים סיורים ועוד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי רלוונטי ליישובים קטנים.

לא רואה למה אני למשל צריך קבוצה עם מישהו משכונה אחרת מראש העין

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ברור שישוב קטן. בכל מקרה יותר גדול מכל "מגדל" (איזה כינוי מעפן), אז תאר לך את הברברת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו פה מגדלים עם 23 קומות, כפול 3-4 (אולי יותר, לא יודע) דירות בקומה.

יש קבוצה של הפרוייקט, שזה 8 בניינים כאלה, ועוד 12 בניינים כמו שאני גר בו, 9 קומות כפול 3 דירות בקומה. (מינוס אחת כי בפנטהאוזים יש 2 רק).

יענו בבניין קטן יש 26 דירות, בבניין גדול איזה 100 בערך, סה"כ יוצא איזה 1100 דירות... יותר גדול מכל מיני ישובים.

לשמחתי אני לא בקבוצה הזו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, zaf כתב:

זה באמת סוג של זוועה. מצד אחד פנייה ישירה לכל הדיירים מצד שני חפירה על כל פסיק. 

ואל תשכח כאלה שחייבים לשתף שם תמונות מצחיקות/בא במייל/תרומה לילד חולה פיזדצומה/דיונים פוליטיים/שיחות על איך הם מרגישים לא בטוחים בגלל שילדים של xyz משחקים בלי מסכה/להגיד בוקר טוב וערב טוב לכולם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...