Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מקרה המוות בארה״ב של הבחור האפרו-אמריקני שנגרם בידי שוטר?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, ChemGuy85 כתב:

ומה מזה לא התגשם בדיוק? קורונה תהרוג מיליונים זה רק עניין של זמן. מלחמה קרה/חמה מול סין מתקרבת אחרי סין סיפחה את הונג קונג וארה"ב הולכת לבטל את המעמד המיוחד של העיר. 40 מיליון מובטלים בארה"ב.

אם תסתכל על לוח השנה חלפו רק 5 חודשים ותראה כמה כיף התרחש בעולם בשנת 2020. 

כמה כיף קרה ב 2020? לא הרבה בכלל, סתם הקצנה של עידן מקוון מדי.

הקורונה לא הרגה הרבה אנשים (גם לא בשביל חמישה חודשים), במיוחד לא ביחס למגפות שהאנושות שרדה כבר, המהומות בארה"ב לא מתקרבות למהומות שהתרחשו בה בעבר שגם התלקחו מהר יותר, ואין שום תרחיש למלחמת עולם או משהו כזה.

אתה לגמרי חי בסרט.

כל חודש במלחמת העולם השניה היה יותר קטלני מחמשת החודשים האחרונים, והנה אנחנו פה 75 שנים אחרי והתקדמנו כמו שהאנושות לא התקדמה אלפי שנים. 

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, falou כתב:

בדיוק כמו שאתה לא יכול לבחור במסלול חיים אחר, כי אתה כלוא, במידה רבה, בחיים להם אתה נולדת 

יפה אמרת . אגב זה מזכיר לי ציטוט יפה ששמעתי דווקא ממשחק  - Uncharted 3
(להריץ ל1:17):

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Ooga כתב:

כמה כיף קרה ב 2020? לא הרבה בכלל, סתם הקצנה של עידן מקוון מדי.

הקורונה לא הרגה הרבה אנשים (גם לא בשביל חמישה חודשים), במיוחד לא ביחס למגפות שהאנושות שרדה כבר, המהומות בארה"ב לא מתקרבות למהומות שהתרחשו בה בעבר שגם התלקחו מהר יותר, ואין שום תרחיש למלחמת עולם או משהו כזה.

אתה לגמרי חי בסרט.

כל חודש במלחמת העולם השניה היה יותר קטלני מחמשת החודשים האחרונים, והנה אנחנו פה 75 שנים אחרי והתקדמנו כמו שהאנושות לא התקדמה אלפי שנים. 

כנראה אתה לא עושה מספיק רענון לדפדפן אינטרנט שלך. מסתבר שפספסת את ה-42 מיליון מובטלים בארה"ב, מעל מיליארד בני אדם שישבו בסגר מתחילת השנה, משמר לאומי שהופעל ב-8 מדינות ועוצר לילה ב-25 ערים גדולות בארה"ב, הדפסת כסף הכי גדולה בהיסטוריה המודרנית וסיפוח לא ממש שקט של אוטונומיה בידי סין תוך פיזור איומים במועצת הביטחון "הונג קונג שלנו אין לכם זכות להתערב". 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://twitter.com/greg_doucette

ֿהעלה מה31.5 כבר מעל 100 סרטוני אלימות משטרתית

ֿראיתי גם סרטון וכמה תמונות של אנשים המגנים עם ar15 ונשקים שונים על העסקים שלהם או השכנות (יש סרטון מ bellvue ליד סיאטל)

image.thumb.png.a965472a52dc4ff92f1921492bbee53d.png

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כצפוי, אוכלי הנבלות (סין, איראן) כבר באויר, בטח הם ו"השותפים הטבעיים" שלהם עסוקים מאוד בליבוי הקרקס הזה ברשתות החברתיות כמיטב המסורת.

מעבר לכך, אני תוהה מתי יתחילו לצוץ האשמות כלפי "היהודים".

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, קורן בן אשר כתב:

מעבר לכך, אני תוהה מתי יתחילו לצוץ האשמות כלפי "היהודים".

התחילו לבזוז בתי כנסת. 

סרטון של ג'ון אוליבר משנת 2016 שפתאום הפך להיות מאוד רלוונטי 

בקיצור אם אתה שוטר הסיכוי שיעצרו אותך בגין פשע נמוך מאוד, אין תיאום בין רשויות, שוטר יכול להתפטר מתחנת משטרה X וללכת לעבוד בתחנת משטרה Y בלי שמישהו בכלל בודק את הרקע שלו ועוד ועוד.

יציאות של טראמפ בימים האחרונים פשוט priceless. בתור חובב כאוס חברתי לא יכולתי לקבל נשיא טוב יותר. חוסר יכולת שלו לגלות אמפתיה, לאחד ולהנהיג בזמן משבר פשוט אגדיים אולי אפילו חסרי תקדים בקרב נשיאי ארה"ב ב-100 השנים האחרונות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, ChemGuy85 כתב:

לאחר צפייה בסרטונים שמגיעים מארה"ב בנוגע להתנהלות המשטרה הגעתי למסקנה שהמפגינים צריכים להתחיל לשרוף הרבה יותר. 

איך לשרוף רכוש פרטי של סתם אנשים עוזר במשהו נגד אלימות משטרתית?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, maxcher כתב:

https://twitter.com/greg_doucette

ֿהעלה מה31.5 כבר מעל 100 סרטוני אלימות משטרתית

דף הטוויטר הזה הוא מסמך מרתק - היסטורית, סוציולוגית ובעוד כמה מובנים. רק מחזק את מה שאמרתי על הפחד כמניע עיקרי. 'שומרי החוק' האלה לא שונים בהרבה מנער ישראלי בן 19 במחסום, תסביך האלוהים מתפתח במהירות דומה. וכשלוקחים בחשבון שחלק מהנ"ל הם המשמר הלאומי (כלומר סוג של אזרחים מילואימניקים, אפילו לא שוטרים) קשה שלא להיזכר בניסוי הכלא המפורסם של סטנפורד.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לראות את ה-Roof Koreans בפעולה

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש. זה התחיל מהפגנות, ובחלק מהמקומות מתדרדר לביזה, אנרכיזם וסתם כנופיות שבאות לגנוב מכל הבא ליד. זה קורה בכל מהומה בארצות הברית. הפעם תוסיף על זה קורונה ו-40 מיליון מפוטרים שאין להם מה לעשות וקיבלת מצב קשה ביותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...