Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מקרה המוות בארה״ב של הבחור האפרו-אמריקני שנגרם בידי שוטר?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 31.5.2020 בשעה 07:56, ChemGuy85 כתב:

כנראה אתה לא עושה מספיק רענון לדפדפן אינטרנט שלך. מסתבר שפספסת את ה-42 מיליון מובטלים בארה"ב, מעל מיליארד בני אדם שישבו בסגר מתחילת השנה, משמר לאומי שהופעל ב-8 מדינות ועוצר לילה ב-25 ערים גדולות בארה"ב, הדפסת כסף הכי גדולה בהיסטוריה המודרנית וסיפוח לא ממש שקט של אוטונומיה בידי סין תוך פיזור איומים במועצת הביטחון "הונג קונג שלנו אין לכם זכות להתערב". 

אף אחת מהעובדות האלה אינה אפוקליפטית או מעידה על משהו שהולך לגרום לעולם לקרוס.

ולגבי סין - רוסיה מספחת לעצמה שטחים ממדינות שכנות ע"י פלישה צבאית כבר שנים ואף אחד לא שם על זה, איך סיפוח של "אוטונומיה" שבכל מקרה נמצאת תחת שליטת סין גרועה מזה או מעידה על משהו גדול יותר?

אני מודה שהמהומות בארה"ב התפתחו לדבר בקנה מדה די גדול ביחס למה שידוע שם, אבל אני עדיין לא חושב שיהיה לזה אימפקט גדול בטווח הארוך.

למרבית האנשים שמתפרעים שם אין שום כיוון, שאיפה או מטרה להשיג משהו מהמהומות האלה. ברגע שיגמר להם הכח זה כנראה ידעך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 דקות, Tair כתב:

ולל כמה הלקטים בעלות של כ2.7 מיליון דולר,

או לפחות זה מה שידווח לסוכנות הביטוח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, garicho כתב:

זה התחיל מהפגנות, ובחלק מהמקומות מתדרדר לביזה, אנרכיזם וסתם כנופיות שבאות לגנוב מכל הבא ליד. זה קורה בכל מהומה בארצות הברית

תיקנתי לך. הפגנות רחבות היקף יוצרות חוסר-סדר ברחובות וזה גורר איתו גם פשיעה.

זה לא רלוונטי רק לארצות הברית: זה ככה בכל מקום. סדנא דארעא חד הוא.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, yotams4 כתב:

או לפחות זה מה שידווח לסוכנות הביטוח

נגנבו בערך 50 רכבים - בחישוב מהיר זה ערך ממוצע של 54 אלף דולר לרכב.

חלק גדול מהרכבים היה הhellcats וdeamon שעולים יותר מזה בעשרות אלפי דולרים ולא מעט ג׳יפים של 40-50 אלף דולר.

למה אתה חושב שזה רק מה שווח לסוכנות ביטח ? המספרים דיי תואמים - שלא לדבר על הנזק שנגרם לסוכנות.

מה שאני לא מבין זה שהמכוניות בסוכנויות - כולן עם טראקרים (על המפתחות והרכבים).

היו גם כמה פריצות לאפל סטורים שנעלו את כל המכשירים והציגו הודעה שמבקשת להחזיר אותם לחנות ומודיעה שהפלאפון נעול ותחת מעקב...

ושלא יהיה ספק - הביזה וכו - זה אופטניזם - זה לא קשור להפגנות בשום דרך.

הרוב הכמעט מוחלט של מי שמפגין לא בוזז.

יש לי כמה סיפורים של אנשים שאני מכיר ״מהשטח״ שקבוצות נטמעות במפגינים - מגיעים עם רכבים - שוברים חלונות , בוזזים ובורחים / מנסים להיטמע חזרה בקבוצות המפגינים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לדעתכם הדרך הנכונה להפסקת ההפגנות האלה?

וכשאני כותב הפגנות, אני מתכוון להפגנות האלימות שכוללות את מעשי הביזה, האלימות הקיצונית והונדליזם. לא המחאות העממיות עם מגפון ושלטי קרטון.

ויש דרך כזאת בכלל?

הרי נוצר כאן שילוב ייחודי של מאפיינים: קורונה, אבטלה, אלימות משטרתית, הסתה ברשתות חברתיות, אמריקה לפני מערכת בחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ציניות]

כמאמר ג'יימס פאמפרי: Mo powa baby

(מומלץ בווליום גבוה)

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Derish כתב:

דף הטוויטר הזה הוא מסמך מרתק - היסטורית, סוציולוגית ובעוד כמה מובנים. רק מחזק את מה שאמרתי על הפחד כמניע עיקרי. 'שומרי החוק' האלה לא שונים בהרבה מנער ישראלי בן 19 במחסום, תסביך האלוהים מתפתח במהירות דומה. וכשלוקחים בחשבון שחלק מהנ"ל הם המשמר הלאומי (כלומר סוג של אזרחים מילואימניקים, אפילו לא שוטרים) קשה שלא להיזכר בניסוי הכלא המפורסם של סטנפורד.

לא הבנתי מה הקשר בין פחד כמניע לבין  "תסביך אלוהים"?

בניסוי של סטנפורד לא היה פחד כמניע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, garicho כתב:

ברור שיש. זה התחיל מהפגנות, ובחלק מהמקומות מתדרדר לביזה, אנרכיזם וסתם כנופיות שבאות לגנוב מכל הבא ליד. זה קורה בכל מהומה בארצות הברית. הפעם תוסיף על זה קורונה ו-40 מיליון מפוטרים שאין להם מה לעשות וקיבלת מצב קשה ביותר...

42 מיליון מובטלים רשמיים וכנראה מעל 50 מיליון לא רשמיים + קורונה + סגר + פרעות בהיקף חסר תקדים + בחירות עוד 5 חודשים (לא יודע אם מישהו זוכר בכלל). אבל היי הבורסה עולה! הדאו כמעט חזר לרמה של טרום קורונה. אנחנו חיים במציאות הזויה לחלוטין. 

הבחירות בנובמבר הולכות להיות פשוט מדהימות קורונה גל 2 + גל פשיטות רגל ברחבי ארה"ב + טראמפ שילחם בציפורניים על הכיסא + אבטלה המונית. בקיצור תכינו הרבה פופקורן זה הולך להיות EPIC. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.5.2020 בשעה 07:49, ChemGuy85 כתב:

מה הקשר לתיק ההרשעות שלו?! שוטר ישב 8 דקות על צוואר של אדם כפות באזיקים! שוטר שחיף לוזר שהרגיש גבר - גבר. בכלא הוא יהיה נערת ליווי של כל הקומה.

לדעתי הולך להיות פיצוץ גרעיני בארצות הברית אלימות של שוטרים + קורונה + משבר כלכלי חמור מאוד. רחובות הולכים לעלות באש.

תשמע...

במה כדאי להשקיע? מניות/זהב/מטבע זר ?

אתה חזית במדויק את העתיד,אז בבקשה תעזור.

• מצחיק 1

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

הבחירות בנובמבר הולכות להיות פשוט מדהימות קורונה גל 2 + גל פשיטות רגל ברחבי ארה"ב + טראמפ שילחם בציפורניים על הכיסא + אבטלה המונית. בקיצור תכינו הרבה פופקורן זה הולך להיות EPIC. 

+ פחות $600 דולר לשבוע לכל מובטל החל מה-31 ליולי... אלא אם כן הממשלה הפדרלית תאריך את זה.

לפני 2 שעות, Legend כתב:

מה לדעתכם הדרך הנכונה להפסקת ההפגנות האלה?

וכשאני כותב הפגנות, אני מתכוון להפגנות האלימות שכוללות את מעשי הביזה, האלימות הקיצונית והונדליזם. לא המחאות העממיות עם מגפון ושלטי קרטון.

ויש דרך כזאת בכלל?

הרי נוצר כאן שילוב ייחודי של מאפיינים: קורונה, אבטלה, אלימות משטרתית, הסתה ברשתות חברתיות, אמריקה לפני מערכת בחירות.

איך עוצרים אדם שאין לו מה להפסיד? אי-אפשר. גם אם ההפגנות יפסקו, יכול להיות שמתחיל כאן אירוע התקוממות חוצה מדינות לטווח ארוך. כמו אינתיפאדה - רק Made In America.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, tzahico כתב:

יכול להיות שמתחיל כאן אירוע התקוממות חוצה מדינות לטווח ארוך. כמו אינתיפאדה

בוא לא ניסחף בשלב זה, טוב?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, חן ג. כתב:

בוא לא ניסחף בשלב זה, טוב?

מי היה מאמין בראשון לפברואר שתוך ארבעה חודשים נגיע ליותר מ 100,000 מתים מקורונה, 40 מליון מובטלים (כנראה הרבה יותר) וביזה המונית ברחובות הראשיים של מנהטן. בקצב הזה, בוא נראה איפה נהיה בראשון לאוקטובר.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tzahico כתב:

מי היה מאמין בראשון לפברואר שתוך ארבעה חודשים נגיע ליותר מ 100,000 מתים מקורונה, 40 מליון מובטלים (כנראה הרבה יותר) וביזה המונית ברחובות הראשיים של מנהטן. בקצב הזה, בוא נראה איפה נהיה בראשון לאוקטובר.

אקסטרפולציה זה כלי נהדר, רק צריך להפעיל שיקול דעת איפה הפעלתו תקפה ואיפה לא

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, היו זמני בומבה כתב:

אקסטרפולציה זה כלי נהדר, רק צריך להפעיל שיקול דעת איפה הפעלתו תקפה ואיפה לא

אז בוא נראה מה היה לנו בנתיים (עדיף לקרוא עם מנגינת חד-גדיא ברקע):

וירוס מסתורי מגיע מסין --> הנשיא טראמפ טוען שזו סתם שפעת --> אנשים בחוף המערבי מתחילים למות --> כל המדינות מתחילות להיסגר --> מיליוני מובטלים --> אחד מהמובטלים שבמקרה הוא גם אדם כהה עור משלם עם שטר מזויף של עשרים דולר עבור סיגריות --> העובד בקיוסק מזמין משטרה, השוטר מניח ברך על צוארו והורג אותו --> האירוע מצולם בוידאו ומופץ --> הפגנות, פרעות וביזה בכל רחבי ארה"ב.

אף אחד לא יודע בוודאות מה יקרה בהמשך ומתי, אבל מה שברור לכל הוא שיש לנו כאן אירוע מתגלגל במימדי ענק שמתקדם בקצב מהיר ביותר.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...