Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטרימינג של אמזון פריים. שווה משהו? יש תרגום?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכותרת.

אמזון פריים זה המקבילה לנטפליקס?

מהיכן התכנים, הפקה שלהם?

יש תרגום?

ובקיצור, לאחד שצופה בעיקר בסרטים, שווה?

הפריים וידאו תופס גם כפריים לקניות באתר?

תודה

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו את זה כבר כמה שנים, עולה גרושים, משהו כמו 6 דולר לחודש. אין קשר לפריים של הקניות. 

יש להם הרבה סדרות טובות שהם מפיקים. לדברים הישנים אין בד"כ תרגום לעברית, אבל יש תרגום לאנגלית, לי זה מספיק טוב.

לדברים החדשים בד"כ יש גם תרגום לעברית. מבחינת סרטים, אין להם מבחר משהו.

סדרות מומלצות:

בוש, גוליית, מיס מייזל המופלאה, האיש במצודה הרמה, הגראנד טור, האנה, העונות החדשות של the expanse עברו בלעדית אליהם, לדעתי סדרת המד"ב הטובה ביותר כיום. אני לא עומד בקצב ולא מספיק לראות את הכל..

יש לי גם את זה וגם את נטפליקס, הם אחלה למי שלא איכפת שאין להכל תרגום לעברית.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך מנוי פריים (שזה בערך חובה בארהב) - אז זה לא שווה לשלם על זה בפני עצמו.

הקטלוג הישן שלהם לא מרשים , יש כמה דברים לילדים , יש קצת אנימה ויש את הסדרות שלהם שאת רובם אנשים ציינו.

מה שכן האיכות תמונה ב4k hdr שניה רק לאפל טי וי פלוס (מדוד ובדוק מבחינת הקבצים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרות המקוריות לא רעות בסך הכול. מבחינת מבחר זמין לצפייה בארץ - לא לעניין. אין כלום.

בדומה לנטפליקס, אפשר להצטרף בכל רגע לחודש ראשון חינם אחת ל-13 חודשים ולבדוק מה נשתנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מת על סדרות...
לעשות חודש ניסיון זה רעיון טוב.

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך נטפליקס, משמעותי יותר טוב. אם אין לך בעיה עם אנגלית, דיסני פלוס זה אחלה וגם מאוד זול. אבל צריך vpn. תבדוק מנסיון, expressvpn עובד טוב.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור יש לי גם אמזון וגם בנטפליקס, דווקא בנטפליקס אני לא מצאתי כבר הרבה זמן משהו שראוי לראות, הדברים הטובים באמת היחידים מבחינתי שהם שידרו בשנה האחרונה היו הסדרה על ג'ורדן ו the witcher, חוץ מזה הכל לדעתי ממש זבל נוסחתי. על סרטים בכלל אין מה לדבר, יש מידי פעם משהו ישן קלאסי טוב, אבל הסרטים המקוריים שלהם ממש גרועים, אני שומר את נטפליקס בעיקר בשביל הילד שרואה שם סדרות מצוירות.

באמזון מצאתי הרבה יותר דברים טובים ולהכל יש גם כתוביות באנגלית, במידה שאין בעברית.

תוסיף לרשימה של אמזון גם את

The boys ואת carnival row המעולות.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נטפליקס.
חלק מהתוכן המקורי שלהם מפתיע לטובה. לסדרות שלהם אני פחות מתחבר (פחמן משודרג היתה יוצאת דופן.בעיקר העונה הראשונה).
על דיסני לא חשבתי. צריכה להיות להם ספריה מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסני - אם יש לך ילדים - זה מדהים

יש להם אבל בכלליות ספריה לא רעה ואיכותית מאוד כולל סרטי מארוול, סטאר וורס וnational geographic.

(יש לי כרגע שנה חינם מהספק הסלולארי אבל הייתי משלם בלי למצמץ)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהציעו לך - תעשה חודש ראשון חינם ותדגום כמה סדרות לראות אם אתה מוצא שם משהו (אתה יכול לבטל את נטפליקס לאותו חודש בכדי לראות אם פריים אכן ממלא עבורך את החלל).

המחיר לאחר מכן ל-3 חודשים הוא 2.9$ ואז עולה לסביבות ה-6 שזה עדיין ממש נמוך.

למי שיש אמזון פריים מקבל את פריים וידאו בשירות.

אני דווקא חושב שיש שם לא מעט לראות, ולאחרונה אפילו יותר מנטפליקס - הנה כמה לדוגמה:

man in high castle, grand tour, jack ryan, good omens, american gods, the boys , the expanse

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.5.2020 בשעה 23:47, tzahico כתב:

בנוסף למה שנאמר, אמאזון פריים (לפחות בארה"ב) נותן את הקלאסיקות של HBO ללא תשלום נוסף - Soprano's, The Wire, Boardwalk Empire, וכו.

בעסה - אמזון ביטלו את HBO לפני מספר ימים... https://collider.com/hbo-shows-leaving-amazon-prime/

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...