Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

מחפש מכונת שטיפה לרכב שלי ואולי מידי פעם שביל כזה או אחר מדרגות תריסים וכו' השאלה מה הלחץ שצריך איזה יצרן ואיזה פריטים נלווים חייב שיהיה.. הדבר העיקרי שהמכשיר ישמש לו הוא שטיפת רכב. 
 הבנתי שלא טוב שמנוע המכונה יהיה מפלסטיק ואני צריך שתהיה למכונה יכולת לשטוף מתוך דלי מים או ג'ריקן ולא רק מחיבור לברז, השאלה היא  אם חברות כמו B. THECK TOOLS או LAVOR ( אם יש חברות אחרות שאתם מכירים) הן חברות אמינות? מאוד מתחיל בתחום לכן אשמח לכל פיסת מידע שתוכלו לתת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה וכמה דגמים, מה התקציב שלך?

הבנתי שרוצה לשטיפת רכב ושבילים מידי פעם.

ומה שחשוב להנאה בנקיון הרכב היא ההקצפה(אם רוצה הקצפה ברמה תצטרך לקנות בעליאקספרס, )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא בסביבות 900 1000 ואם אני רוצה הקצפה צריך לקנות את כל המכונה בעלי או רק המיכל הקצפה? אגב לאבור ראיתי שחלק מהמכונות מיוצרות בסין וחלק איטליה יש לזה משמעות?( כי הרי הכל מיוצר בסין)העיניין הנוסף שאני די חייב בגלל המיקום שלי שתהיה אפשרות לעבוד עם דלי או ג'ריקן. הרבה המליצו על בי טק טולס שגם הם מייצרים בסין אבל ממה שהבנתי זו חברה ישראלית 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני משתמש ב RYOBI ajp1610 כמה שנים ומאוד מרוצה.

הלחץ הוא 140 bar, מנקה מדהים גם דברים בבית בנוסף לרכב.

יש לציין שחייב בשבילו חיבור לצינור מים ולחשמל.

אם אתה מאיזור השרון אוכל לומר לך מהיכן קניתי.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...