Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עד 100 אלף

Or8523
שימו לב! השרשור הזה בן 1468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים מעוניין לקנות רכב חדש 

הקצבתי לעצמי עד 100 אלף(בהלוואה כמובן)

מחפש משהו אוטומט,יותר גדול מרכבי מיני ושיהיה כיפי וצעיר

בחור בן 24 רווק כרגע ומחפש בעיקר להנות מחוויית נהיגה,וכמובן שיהיה יחסית בטוח

חשבתי על גולף/איביזה

מעדיף רכב חדש חדש אבל מוכן ללכת גם על יד 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חווית נהיגה מבחינתך?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל רנו קליאו, הזריזה בין רכבי הסופר מיני, נוחה, בטחותית.

אופל קורסה גם זריזה אם כי פחות, פחות בטיחותית, לי המושב בקורסה פחות נוח ושניהם לדעתי עם תמיכת צד חסרה.

מאחור המרווח בינוני אך המושב באופל נוח יותר מאחור.

איביזה גם זריזה עם מושבים תומכים יותר, מרווחת יותר וברמת איבזור אקסלנס תהיה זוחה יותר.

שלושתם לדעתי בטופ של הקטגוריה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בונה על רכב חדש במסגרת התקציב, האיביזה שתוכל לרכוש היא סטייל או אקסלנס.

כל אחת מהן מחסירה אבזור מסוים ביחס ל-FR.

למשל באקסלנס אין בקרת אקלים ובסטייל מערכת המולטימדיה קטנה יותר וללא פול לינק.

מצד שני, שתיהן אמורות להציע נוחות עדיפה בגלל ג'אנט 15 ולא ג'אנט 17 שיש ב-FR.

אם מראה חשוב לך, ה-FR מוסיפה כל מיני תוספות חיצוניות שתורמות למראה של הרכב.

קח בחשבון שה-FR לא נוחה במיוחד (לדעתי).

ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן גם על מה שיוליאן הציע לך.

נכון לעכשיו, אם יש לזה חשיבות, כדאי לקחת בחשבון שלאיביזה צפוי שוק עדיף ביד השניה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Or8523 כתב:

היי חברים מעוניין לקנות רכב חדש 

הקצבתי לעצמי עד 100 אלף(בהלוואה כמובן)

מחפש משהו אוטומט,יותר גדול מרכבי מיני ושיהיה כיפי וצעיר

בחור בן 24 רווק כרגע ומחפש בעיקר להנות מחוויית נהיגה,וכמובן שיהיה יחסית בטוח

חשבתי על גולף/איביזה

מעדיף רכב חדש חדש אבל מוכן ללכת גם על יד 2

אני יודע שאני צפוי למקלחת קרה, אבל הדגשתי את מה שמפריע לי.

בחור צעיר ורוצה לקנות רכב בהלוואה. איני יודע דבר על מצבך הכלכלי, אבל שתי המילים האלה מצלצלות לי בפעמוני אזהרה. אנחנו בימים רעים (מבחינה כלכלית) ואם אין לך גיבוי טוב עדיף להמנע מהרפתקאות. חשוב שוב האם הרכב נחוץ, האם התקציב נכון, האם יש לך תקציב מספק לאחזקת הרכב (ככלל אצבע משהו כמו 2000 ש"ח לחודש, כולל ירידת ערך הרכב). וכמובן עד כמה הוצאות הרכב יפריעו לך לחסוך לעתיד (לימודים, משפחה, דירה, עסק - החיים של בני 25-35 צופנים הוצאות גבוהות מאד. לא שחר כך ההוצאות פוחתות, אבל זה כבר מצריך מחשבה לטווח ארוך מאד).

במקמך אני מחשב מסלול מחדש, ואם הכסף לא זמין ודורש התחייבויות משמעותיות שוקל את נחיצות הרכב, ואם הוא נחוץ - שוקל באופן חיובי מאד רכישת רכב משומש שכבר עבר את עיקר ירידת הערך שלו, אבל עדיין לא זקן עד כדי גרימת הרבה הוצאות במוסך.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשת?

קבלת!

מה אתה דוחף את אפך לכיסו של מישהו שאתה לא מכיר?

יש לך תשובה? התכבד ותענה.

אין לך? לא חייב להגיב.

הודעות באופטופיק לא נספרות,ככל הידוע לי.

די.

עריכה אחרונה על ידי סלע
  • רעיון גרוע 1
  • משעמם 1

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלע, יש לך זמן פנוי? 

אני רואה בפורום משהו קצת יותר רחב מאשר עצה לקנות רכב עם 1596 סמק או 1598 סמ"ק. אני רואה כאן הרבה חבר'ה מלתהבים, וממליץ להם לחשוב פעמיים. כמובן שאת ההחלטות יקבלו בעצמם, וישאו בתוצאות.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

אני יודע שאני צפוי למקלחת קרה, אבל הדגשתי את מה שמפריע לי.

בחור צעיר ורוצה לקנות רכב בהלוואה. איני יודע דבר על מצבך הכלכלי, אבל שתי המילים האלה מצלצלות לי בפעמוני אזהרה. אנחנו בימים רעים (מבחינה כלכלית) ואם אין לך גיבוי טוב עדיף להמנע מהרפתקאות. חשוב שוב האם הרכב נחוץ, האם התקציב נכון, האם יש לך תקציב מספק לאחזקת הרכב (ככלל אצבע משהו כמו 2000 ש"ח לחודש, כולל ירידת ערך הרכב). וכמובן עד כמה הוצאות הרכב יפריעו לך לחסוך לעתיד (לימודים, משפחה, דירה, עסק - החיים של בני 25-35 צופנים הוצאות גבוהות מאד. לא שחר כך ההוצאות פוחתות, אבל זה כבר מצריך מחשבה לטווח ארוך מאד).

במקמך אני מחשב מסלול מחדש, ואם הכסף לא זמין ודורש התחייבויות משמעותיות שוקל את נחיצות הרכב, ואם הוא נחוץ - שוקל באופן חיובי מאד רכישת רכב משומש שכבר עבר את עיקר ירידת הערך שלו, אבל עדיין לא זקן עד כדי גרימת הרבה הוצאות במוסך.

אתה אכן צודק אבל כרגע זו המחשבה,אולי היא תשתנה בעתיד אבל זה מה יש כרגע

לפני 8 שעות, yulianx כתב:

הייתי שוקל רנו קליאו, הזריזה בין רכבי הסופר מיני, נוחה, בטחותית.

אופל קורסה גם זריזה אם כי פחות, פחות בטיחותית, לי המושב בקורסה פחות נוח ושניהם לדעתי עם תמיכת צד חסרה.

מאחור המרווח בינוני אך המושב באופל נוח יותר מאחור.

איביזה גם זריזה עם מושבים תומכים יותר, מרווחת יותר וברמת איבזור אקסלנס תהיה זוחה יותר.

שלושתם לדעתי בטופ של הקטגוריה.

פחות בקטע של רנו,בעיקר בגלל ירידת ערך אבל גם כי כבר נכוויתי מהצרפתים וכרגע מחפש יותר שקט

אני טועה?

לפני 7 שעות, dorsht כתב:

אם אתה בונה על רכב חדש במסגרת התקציב, האיביזה שתוכל לרכוש היא סטייל או אקסלנס.

כל אחת מהן מחסירה אבזור מסוים ביחס ל-FR.

למשל באקסלנס אין בקרת אקלים ובסטייל מערכת המולטימדיה קטנה יותר וללא פול לינק.

מצד שני, שתיהן אמורות להציע נוחות עדיפה בגלל ג'אנט 15 ולא ג'אנט 17 שיש ב-FR.

אם מראה חשוב לך, ה-FR מוסיפה כל מיני תוספות חיצוניות שתורמות למראה של הרכב.

קח בחשבון שה-FR לא נוחה במיוחד (לדעתי).

ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן גם על מה שיוליאן הציע לך.

נכון לעכשיו, אם יש לזה חשיבות, כדאי לקחת בחשבון שלאיביזה צפוי שוק עדיף ביד השניה.

לא קריטי לי fr בטח לא במחיר

מולטימדיה וכו' פחות מעניין אותי,אני בגישה זקנה בקטע הזה צצח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרפתיות אכן יש ירידת ערך גדולה יותר, אבל לך בתור קונה זה יתרון בכך שתקנה רכב ממודל מתקדם יותר.

הקליאו 4 ידנית דווקא נחשת לדגם מוצלח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Or8523 כתב:

מולטימדיה וכו' פחות מעניין אותי,אני בגישה זקנה בקטע הזה צצח

אם ככה ואם העיצוב לא מעניין אותך יותר מדי, תבדוק את הסטייל או האקסלנס.

אל תתפשר על רפרנס כי היא לא כוללת בקרת שיוט אדפטיבית שיש בסטייל ובאקסלנס (וכמובן ב-FR) ואני די בטוח שהיא מחסירה עוד אבזור, היא גם נראית פחות טוב והיא מיועדת בעיקר לציי רכב. (לדעתי היא גם די מכוערת, אבל זה עניין של טעם)

עריכה אחרונה על ידי dorsht

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dorsht כתב:

אם ככה ואם העיצוב לא מעניין אותך יותר מדי, תבדוק את הסטייל או האקסלנס.

אל תתפשר על רפרנס כי היא לא כוללת בקרת שיוט אדפטיבית שיש בסטייל ובאקסלנס (וכמובן ב-FR) ואני די בטוח שהיא מחסירה עוד אבזור, היא גם נראית פחות טוב והיא מיועדת בעיקר לציי רכב. (לדעתי היא גם די מכוערת, אבל זה עניין של טעם)

נראלי שזה הכיוון

נראה מתי מסתיים הבלאגן ואני אקח נסיעת מבחן

מה לגבי גולף?

לפני 1 שעה, yulianx כתב:

לצרפתיות אכן יש ירידת ערך גדולה יותר, אבל לך בתור קונה זה יתרון בכך שתקנה רכב ממודל מתקדם יותר.

הקליאו 4 ידנית דווקא נחשת לדגם מוצלח.

ואם אני מעוניין בחדש? פחות טוב לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף חדשה רחוקה מאוד מהתקציב שלך.

חוץ מזה כמה שזכור לי, אמור להגיע דור חדש של הגולף בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I20 חדשה יכולה להיות בטווח מחירים שלך בדגמים מסוימים, אמינה ובטוחה אבל ללא סקס אפיל, כן יש לה פול מערכות בטיחות מקוריות, ירידת ערך סולידית וקלה למכירה בעתיד, בזאת של אשתי יש קרוז קונטרול ומערכת מולטימדיה מפוארת עם מסך גדול וצימוד לאייפון אבל תהיה פחות חסכונית ממנועי הTSI של הואגיות.

אם אתה רוצה מעט יותר סקס אפיל הייתי הולך על האיביזה, מעט דיטיילינג והאפילו הלבן ליסינג יכול להראות נחמד והיא נמכרת כיד 2 לצעירים בקלות יחסית.

הגולף מחוץ לתקציב שלך ולמרות איכות גבוהה והנדסת אנוש מצויינת היא לא בהכרח הקנייה הנכונה בתקציב מוגבל כזה, בטח כאשר היא חולקת גם ככה מרכיבים רבים עם אותה איביזה חשבת עליה.

לצרפתיות שם רע (מוצדק יותר או פחות) כיד שניה ותאכלס השם קובע שיהיה לף מעט קשה יותר להפטר ממנה כיד 2. בכל מקרה שים לב שאתה קונה רכב עם 3 שנות אחריות ולא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...