Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מובילי דעה עם יונדאי i10

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב אנחנו לא מסכימים.

לטעמי הקורולה ההיברידית יותר טובה מהאיוניק, אבל בנקודות, ובעיקר בתחושות סובייקטיביות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא דיברתי על הרכב דיברתי על חטיבת הכח. האלנטרה 2021 תהיה עם אותה חטיבת כח של האיוניק ובתצורת סדאן החביבה על רבים מנהגי הליסינג, ולא רק הם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד. 

גירסת פלאג אין תהיה הכרחית כדי שתירשם הצלחה. 

בסיס גלגלים קטן בחצי ס"מ מזה של מהאזדה 3 החדשה, אבל ב 2 ס"מ יותר גדול מאיוניק או נירו או קורולה, וב- 5 ס"מ יותר מספורטאז' נוכחי. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2020 בשעה 13:39, Baz698 כתב:

אין הבדל. כל עוד יימכר כאן SPARK  ו- MIRAGE לא יהיה הרבה מכירות לגיר חד מצמדי לדעתי. בטח לא בסקטור הפרטי. אחר כך כנראה רוב הלקוחות פרטיים ילכו לכיוון 0 ק"מ של סופרמיני ו אי-10 ושאר רכבים עם גיר רובוטי ישארו רק בציי רכב.

הנא בבקשה. לא צריך להיות "מוביל דעה" כדי להבין את הטרנד. ששי כהן מספר במבחן הזה בחצי פה את האמת אחרי שהוא שיבח את איי-10 וגם אמר על הגיר "לא נורא": רובוט חד מצמדי אינו אהוב על ישראלי ממוצע. כך שכמובן אפשר "לאסור לפסול את הרכב בגלל הגיר" רק שמציאות קצת שונה והעם מצביע ברגליים. פיקנטו ראשונה, ספארק שנייה, איי-10 שלישית עם יתרון לא גדול על מיראז'. ואני חושב כמוכם שהאמת שאיי-10 הכי טובה

פבל איך אומרים ברוסית: "הפרגיות סופרים בסתיו"? :-)

ואני חושב כמוכם שהאמת שאיי-10 הכי טובה... רק בגירסה הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

חברים יקרים, "מובילי דעה" אני כבר שלושה ימים עם איי-10 החדשה. לא, לא היא לא כזאת שאתם בחנתם. אין לה את הפריט שעליו נשברו כאן כל כך הרבה חרבות. היא בעלת גיר ידני. אגף יונדאי הלכו בדגם הזה לדעתי, כמובן, רחוק מדי: הפעלת מצמד בדגם קודם היה עם כבל וכאן היא הידראולית. התוצאה: "קלאץ' של בנות" . כן, הוא מאוד רך אך דורש הסתגלות כי למצוא "נקודת תפיסה" לא קל. שאר הדברים, אגף, לשביעות רצוני. הרכב קצת גדל בממדי הרוחב פנימי, גדל די הרבה מבחינת מקום לברכיים מאחורה אך הצטמצם מבחינת מקום לראש - גם מקדימה וגם מאחור. לדעתי ההפרש הוא כ-25 מ"מ לטובת הדור הישן. התוצאה: אם אתם יושבים מאחורה תלטפו עם הקרחת את התקרה... בגז' נשאר אותו דבר כמעט (מילימטרים בודדים לכאן ולשם). מנוע... ברור שהרבה יותר טוב מאשר בדגם קודם. הוא מאוד לינארי עם התעוררות קלה באזור 4000 סל"ד. לדברי אנשים מסוכנות יונדאי הגיעו כרגע 15 רכבים ידניים וכולם נמכרו. במרץ אמורה להגיע כמות יותר רצינית.

ועכשיו נחזור לפרות שלנו: כמו שאני כתבתי - השוק מצביע ברגליים. נמכרו כ-3700 רכבים בשנה שעברה. רובם המוחלט של הדגמים הרובוטיים הבסיסיים (אלו שאתם נהגתם עליהם - ברור שרובם הלכו לציי רכב ואפס ק"מ). פיקנטו (שכרגע לדעתי איי-10 "כרכב" יותר טובה ממנה) - מעל 8000. פי שתיים ואף יותר. אפילו ספארק עקף את איי-10 המסכנה.

מתברר שלפעמים שכל ישר עוזר לקרוא בין השורות...

אהה. כן ונהגתי על רובוטית גם. פשוט אין רכב הדגמה ידני ולא הייתה לי ברירה... מה אני אגיד לכם... כל החיים שלי אני נוהג על ידני לכן לכאורה הייתי צריך להסתדר עם התיבה. מה אתם אומרים? התשובה היא "לא". אלגוריטם העברת הילוכים לא ברור, השהיות מפחידות (תחת מאמץ), מכות שמורגשות בפירוש בראשון ושני ואפילו טיפה בשלישי. למי זה מתאים? אולי לנהגים ממש, אבל ממש רגועים. כי ברגע שעברתי למוד "זקנה בת 90" הכל הסתדר (או שלפחות לא היה היסטרי כמו בתנועה "זריזה" - אם אפשר לקרוא 16 שניות עד מאה "זריזה").

באמת חבל שיונדאי חסכו פה ושם ובעיקר חבל שיונדאי לא השכילו לחבר לאיי-10 גיר אוטומטי הולם. אך סיבות לכך אנו כבר יודעים... 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...