Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מחיר הטיפול סוזוקי קרוסאובר של הוריי?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר אחד שכן היה טוב אם היית שואל זה למה בדיוק הסיליקון השחור שהוסיפו שם? ואם אכן ניקזו נוזל בלמים מפיטמות הניקוז בכל הגלגלים כי אם לא הטיפול ריענון נוזל לא שווה כלום וסתם גבו מחיר נוסף כמו בקבוקון נוזל בלמים והעבודה עצמה על החלפת נוזל בלמים שאני מניח שאת המחיר של העבודה הזו הכניסו תחת הטיפול עצמו ולכן זה הגיע ל 2.4 שעות ו 600 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שם איתה ובלי קשר זה משהו שדורש הכנה לפני כי גם בזמן אמת לא הייתי יודע לשאול אותה.

עכשיו עם כל משבר הקורונה זה גם לא בדיוק אפשרי לבירור, גם ברור מבחינתו שהתשובה היא שהם עשו מה שצריך וכו׳

אני מקווה שמה שאתה אומר אכן נעשה, בפעם הבאה לטיפול של ה 100 אני אבקש מההורים את דף ההצעת מחיר ואעלה אותה לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם מחדש מישהו מתבכיין על המחירים .  לכו תהיו עצמאיים ותבינו כמה מיסים משלמים . למוסך מורשה יש גם הוצאות נוספות ומחויבויות שאין למוסך רגיל . 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט שאומר טוב מראה עיניים מפירוט החשבונית. אני אישית ממליץ לך בפעם הבאה פשוט לראות מה עושים גם אם זה לא ליד הרכב אלא דרך חלון חדר ההמתנה אבל עדיין אתה בגדול תראה מה עושים. ריענון מלא דרך הקאליפרים לא היית מפספס. אני קצת בספק שבוצע ריענון מלא כי בקבוקון אחד לא היה מספיק לזה..רק ריקון המיכל עצמו לוקח כמעט בקבוקון נוזל וניראה בחשבונית שהשתמשו בבקבוקון אחד בודד שלרוב מכיל כרבע ליטר. עכשיו זה כבר פחות משנה אבל זה רק טיפ להבא. 

לפני 9 דקות, איילצבי כתב:

כל פעם מחדש מישהו מתבכיין על המחירים .  לכו תהיו עצמאיים ותבינו כמה מיסים משלמים . למוסך מורשה יש גם הוצאות נוספות ומחויבויות שאין למוסך רגיל . 

בשיא הכנות אני מצדיק את המחירים אין איתם שום בעיה, עכשיו גם לאור המצב אני מניח שהמחירים יעלו כדי לאזן קצת את המפולת וזה בסדר לחלוטין. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החליפו נוזל בלמים בצורה מלאה מכל הקאליפרים, הייתי אומר שזה מחיר סביר בגבול הגבוה.

אפשר לסגור טיפול כזה עם עבודה ב900 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

900 שקל זה לא מספיק רחוק מהמחיר ששילמה. עדיף כבר לשלם למורשה ולהנות מרצון טוב כשיצטרכו, במיוחד שזה רכב שכבר שבקו בו גירים בעבר ולרוב תמיד החליפו אותם על חשבון היצרן במסגרת רצון טוב. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מאור30 כתב:

אם החלקים מקוריים איך מגיעים לחישוב של 900 שח כולל מעמ? 

אני צריך תכף לטפל בSX4 של אבא שלי גם, אז כשאקנה את החלקים אעדכן אותך איפה הכל נכנס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה פוסט מורטם אבל מפריע לי שני דברים:

1.   2.4 שעות עבודה כל טיפול גדול שכלל מה בדיוק? לפי החלקים יש פה טיפול סטנדרטי של שעה בערך. אולי עשו כוון שסתומים? שווה לברר איזה עבודות ובדיקות כלל הטיפול הזה.
  2.  סליקון ותרסיס ניקוי אלו חומרים שמתשמשים בהם בטיפול אבל נהוג לחייב  "חומרי עזר" בעלות עוללת פחותה בהרבה או לגלם במחיר העבודה. מעניין למה בדיוק הם שימשו ולמה מעמיסים את הדברים האלו על הלקוח? זה לא כל כך מקובל.

כמו שאני תמיד אומר, להבא תמיד לבקש הצעת מחיר והסברים, מה בדיוק מתכוונים לעשות כנגד המחיר, לפני שמאשרים את העבודה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...