Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש דרך לזהות סוחרי רכב שמתקשרים אליך כשאתה מוכר רכב?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר, אם הבן אדם בטלפון נשמע לך מפוקפק, פשוט תגיד לו את המחיר כסופי, אם הוא לא מעוניין נתק את השיחה.

אני לפני חצי שנה מכרתי סיאט איביזה 2008 ספורט עם גג נפתח בצבע אדום, ואתה לא רוצה לדעת את כמות הטלפונים מכל מיני יישובים וכפרים ערבים שלא ידעתי שקיימים בכלל. בסוף היא כמובן נמכרה לאחד מהם, אבל אין מה לעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה להגיד מחיר סופי בטלפון?

מי שחי בארץ יודע, שאחרי המחיר הסופי בטלפון מגיע שלב בלבולי מוח ליד הרכב, בכוונה לקבוע מחר סופי חדש ( נמוך יותר ).

ואחרי זה מגיע השלב של "אחרי הבדיקה במכון " - להוריד מהמחיר הסופי שנקבע כבר פעמיים את מחיר הליקויים שהתגלו בבדיקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הסכמה על מחיר בטלפון זה במידה והכל כמו שהמוכר מתאר, וכדי להבטיח ששני הצדדים יודעים בערך מה יהיה סכום העסקה.

ברור שלא מתחייבים למחיר בטלפון, זה ממש מטומטם מצד הקונה לעשות את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן? מה הסיכוי שהקונה רואה את הרכב, בודק אותו (והוא תואם את מה שהובטח בטלפון ) מוציא ארנק ומשלם את הסכום בלי משא ומתן המחודש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אם הבן אדם בטלפון נשמע לך מפוקפק, פשוט תגיד לו את המחיר כסופי, אם הוא לא מעוניין נתק את השיחה.

אני לפני חצי שנה מכרתי סיאט איביזה 2008 ספורט עם גג נפתח בצבע אדום, ואתה לא רוצה לדעת את כמות הטלפונים מכל מיני יישובים וכפרים ערבים שלא ידעתי שקיימים בכלל. בסוף היא כמובן נמכרה לאחד מהם, אבל אין מה לעשות...

לא הבנתי. קיבלת כסף? מה הבעיה? מה מפוקפק פה? מלבד הכרותך הדלה בגאוגרפיה.

ולגבי מחיר בטלפון, לפני כחודשיים מכרתי רכב לבחור סימפטי שבא מהדרום. בטלפון הוא רצה לדעת מה "מחיר סגירה" שלי ונראה לי לגיטימי, אני מהצפון ועולה לו חצי יום עבודה לבוא. הגיע ברכבת, בדק בקפדנות את האוטו, לחצנו ידיים וניגשנו לדואר.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעונה החדשה של צומת מילר יש דרך לזהות סוחרי רכבים (שמוכרים, לא שקונים... את מי זה מעניין אם הם קונים): לשאול אותם "כמה אתה רוצה על הרכב". אם הוא שואל "איזה רכב", אז הוא סוחר. לתשומת לב כל הסוחרים שגולשים כאן :wave2:

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעונה החדשה של צומת מילר יש דרך לזהות סוחרי רכבים (שמוכרים, לא שקונים... את מי זה מעניין אם הם קונים): לשאול אותם "כמה אתה רוצה על הרכב". אם הוא שואל "איזה רכב", אז הוא סוחר. לתשומת לב כל הסוחרים שגולשים כאן :wave2:

חח כן ראתי את הפרק הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי רכב לסוחרים.

המחיר היה נמוך יחסית, אבל העסקה עבדה על הצד הטוב ביותר, בלי בלבולי שכל, בלי טלפונים חודש אחרי, ידעו דיוק על מה להסתכל ומה לא מעניין - היה כיף לעבוד איתם. כן, פשוט ככה. המחיר של כל זה היה נמוך בכמה אלפים מהמחיר שאולי הייתי מקבל במכירה לא לסוחר.

אגב, כל פעם שמכרתי לסוחר, זה היה אחרי שפרסמתי זמן מסויים ולא קיבלתי את המחיר שחשבתי שאקבל.

היום אגב ביצעתי עוד מכירה שכזו. הסוחר העביר לי כסף אתמול בהעברה בנקאית, וחיכה להיום שאראה את הכסף בחשבון כדי לעשות העברת בעלות. תענוג.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה כיף שמכרתי לסוחרים זה שהקניה לקחה 10 דקות בערך בלי מכון ובלי קשקוש. המחיר היה סביר משום מה לרכב ששלושה חודשים לא הצלחתי למכור עם ק"מ מטורף אבל נראה יפה (ועוד הם נסעו אליי שעתיים!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירד,אחרי שמכרתי לא ענייני מה עושים עם הרכב.

צריך להזהר בקניה,מכירה כל עוד מקבלים את הכסף יותר קל.

לפני כמה שנים חבר עשה טוטאלוס עם הונדה בת חודשיים,לא הרבה זמן אחרי ראיתי אותה למכירה באיזה מגרש מתוקנת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...