Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחינם - ישן נטוש לפני טסט וטיפולים או לקנות - ב10K במצב סביר

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה הראשון יש לך קורולה על הכביש תוך שבוע, בשני אתה מתחיל לנבור במרתפי הלוחות ולהתרוצץ ברחבי המזה"ת באוטובוסים ממכון בדיקה לסוחר נבלות וחזור חלילה.

כל אחד והחשבון שלו - אני יודע מה המסקנה שלי.

לא בטוח שהבנתי - במקרה הראשון אתה צריך ללכת למשרד הרישוי, לשלם, להוציא אישור תנועה זמני, לגרור את הרכב למוסך ורק אחרי כל זה להתחיל להבין כמה אתה עוד הולך לספוג לפני שתסע מטר. וגם אם הכל פיקס, יצאת בכמה אלפים וקיבלת קורולה 2002, שכבר צריכה אישור בלמים לטסט ועוד מעט תעשה שני טסטים בשנה.

במקרה השני, אתה קונה רכב נוסע, כנראה עם טסט לעוד כמה חודשים ואם אתה יכול להתפשר על סופר מיני ידנית אתה יכול למצוא רכב חדש ב-9-10 שנים!

ואני שוב תוהה, אם הרכב כל כך מוצלח, איך הוא עומד שנתיים-שלוש? אי אפשר היה למכור אותו? אני ממש ממש בספק שלא מתחבאת שם תקלה ממש לא זולה לתיקון שבגללה הוא הגיע לאן שהגיע.

אבל כאמור - כל אחד והחשבון שלו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אני מכרתי B3 2009 ב11500 ויש יותר זולות.

בטוח עובד

עם טסט לכמה חודשים

חדש הרבה יותר ויותר נוח.

אמין לא פחות מהקורולה הזו.

הייתי הולך על כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pooh נתן לך עצה טובה - לגרור את הקורולה למוסך אמין (בטח מכירים במשפחה), שיסתכלו ויגידו לך מה צריך כדי להעמיד אותה על הרגליים ואז תחליט. יעלה, אבל בשביל מידע משלמים, וגם נבלה ב-10K אולי תיקח לבדיקה רק לדעת שלא הלחימו לך רכב משני חלקים של טוטאלוס (סיפור אמיתי).

מצד שני יש גם מציאות בלוחות, מבט מהיר ראיתי אלמרה סימפטית, שני לנסרים, תיסע ב-2-3 אולי תיפול טוב אולי רע...

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...