Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לקנות סיטרואן C4 גרנד פיקאסו? \ איבוד ערך של 50% בשלוש שנים?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחלום הלילה.

ה 2.0HDI 150 כ"ס נעה באיזור ה 15-16 קמ לליטר בממוצע.

יכול להיות. הבנתי שה2 ליטר הרבה פחות טוב מה1.6.

זה לא ממש משנה כי כמעט אין סיכוי למצוא דיזל.

גם רכב עם 250,000 ק"מ לא בא בחשבון.

המקסימום שאני מוכן זה סביבות ה80,000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מפתיע לובינסקי טרייד היא כבר לא הטרייד אין של לובינסקי. זו זרוע המכירות של חברת הליסינג פריים ליס ו(אולי) גם רכבים שהוחלפו תמורת רכבים של פריים ליס. זו הסיבה שכל הרכבים שהוצעו לך הם מליסינג.

לפי מה שנאמר לי בלובינסקי לפני כשנה, רכב משומש של לקוח שקונה רכב חדש יגיע דווקא לטרייד מוביל. גם אם מדובר בפיג'ו-סיטרואן. נסה לראות אצלם האם יש רכבים פרטיים עם נתונים טובים.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות. הבנתי שה2 ליטר הרבה פחות טוב מה1.6.

זה לא ממש משנה כי כמעט אין סיכוי למצוא דיזל.

גם רכב עם 250,000 ק"מ לא בא בחשבון.

המקסימום שאני מוכן זה סביבות ה80,000 ק"מ.

מספרים לך מה שרוצים למכור.

יש עובדות, ויש מציאות.

המציאות: הדגמים החדשים עם מנוע ה DV6 (שעבר כבר כמה ריביזיות בחייו) - טובים בהחלט.

לא הייתי חושש לקנות DV6 אחרי 2012.

זה מה שיש לקנות היום, למעט הפיקאסו הגדולה והג'אמפי הגדולה שעדיין הגיעו עם ה 2.0HDI, אין לך ברירה אחרת.

העובדות: מנוע ה 2000HDI של PSA הוא אחד הטובים ביותר שיוצרו EVER. זה מנוע חזק מאוד, אמין ועמיד בצורה יוצאת דופן.

אם תשים יד על פיקאסו 7 מושבים עם המנוע הזה (150 כ"ס), רק תרוויח.

מצד שני אם אתה מחפש 5 מושבים, אתה תמצא רק את ה DV6 - והוא בסדר גמור (חסכוני, זריז - ובמודלים האלו גם אמין).

ה DV6 (מנוע 1600HDI) הופיע לראשונה בשנת 2006. בישראל הוא הגיע בברלינגו וב-C4 (רגילה, האצ'בק).

מאז הוא עבר שידרוגים ושינויים לטובה. השינויים העיקריים קרו אחרי 2011 (מה שאומר שב 2012 רוב הסיכויים שתמצא את הריביזיה החדשה).

בשנים האחרונות PSA שידרגו את כל ליין המכוניות שלהם למנוע הזה, וב 2019 כבר הופיע מנוע 1.5 שמחליף את ה DV6 הוותיק.

ההמלצה שלי למי שכבר הולך לשפוך סכומים של 70-80K ש"ח על אוטו, היא ללכת רק על דיזל.

הסיבות הן מגוונות:

1. צריכת דלק טובה בהרבה

2. אמינות טובה (לדעתי יותר מבנזין. בנזין סובל מבעיות של פיח בשסתומים, מזרקים, משאבות וכד'. הדיזלים רוכבים כבר 15 שנה ויותר על טכנולוגיה של מסילה משותפת, דבר שרק בשנים האחרונות קיים גם בדגמי הבנזין - ויש כאן יתרון ברור של בשלות לטובת הדיזלים. בדיזלים יש את עניין האוריאה וסנני החלקיקים - אך לטווח הרחוק החיסכון בדלק נותן יתרון מאוד משמעותי למי שמחזיק רכב כזה, גם אם יהיו תיקונים).

3. מנועים סופר גמישים וחזקים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרים לך מה שרוצים למכור.

יש עובדות, ויש מציאות.

לא.

אני לא מתבסס על מה שאומרים לי אנשים שרוצים למכור לי משהו.

אני מתבסס על עשרות מבחני דרכים של עיתונאים באירופה.

המנוע של 2 ליטר הוא פחות נעים ופחות חסכוני מה1600, גם משיחות עם אנשים שיש להם רכבים עם המנועים האלו.

תודה שהזכרת לי למה אני נכנס לפורום רק פעם בשנה.

בכל אופן כרגע כנראה נישאר עם הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה-2 ליטר יתאים יותר לסחיבת מרכבים כבדים. ב-1.6 מרגישים שקצת "כבד" למנוע.

כמובן שעם הכוח מגיע בזבוז מסוים של דלק אבל זה לא כלל אצבע. יותר מומנט יצריך פחות לחיצה על דוושת התאוצה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...