Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמית של נהג "תקוע" שמבקש כסף לקניית שמן מנוע (נערך, זה לא ממש "נסיון". זה רמאות)

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, tinoki כתב:

לפני כמה שנים נסעתי בכביש החוף בחזרה הביתה. עצרתי לתדלק, ואז אני נוכח כי הארנק לא עלי, ונוכחתי כי נותר בבית: בלי אשראי ובלי מזומן.

למדתי פרק באמונה וגם..... איך זה מרגיש בצד השני, הנזקק.

יש פה הרבה אזכורים דתיים, אבל אף שיחה או הודעה לקו החם של ארגון ידידים. כנראה שזה באמת היה מזמן.

לא ברורה גם הדחיפות - האם עצרת לתדלק כשכבר היית על אדים? זה לא חכם במיוחד, וגם מקצר את חיי המנוע. המלצת הפורום היא לתדלק כשיש לך עדיין לפחות רבע מיכל... שכנראה היה מספיק לך כדי לחזור הביתה או לנהוג עד בית של חבר/קרוב משפחה שהיה יכול לסייע.

לפני 19 שעות, Liviur כתב:

אני לא מסתובב עם ארנק - בטח לא עם מזומן. תשלום בטאץ' מהפלאפון ועוד כרטיס חירום צמוד לפלאפון + רישיון וזהו.

זה כמו שאני אגיד שאני לא מסתובב עם שקלים אלא רק עם יורו... מה הקשר? אתה גר בניו ג'רזי ונוסע מהבית לעבודה עם עצירה בסופר. אני בטוח שאם היית חוואי במונטנה עם טנדר ושוטגאן היית נוהג אחרת. לא פעם נאלצתי לחלץ קולגות 'יעילים' כמוך מסיטואציה בעייתית, כשעבודה חייבה אותם להתרחק יותר מכמה קילומטרים מהמגרש הביתי ושם כבר היו חוקי משחק אחרים לגמרי.

לאנשים יש נסיבות שונות בחיים, וזה שאתה עושה משהו בדרך מסויימת (במיוחד בחו"ל, ובהיותך בחור צעיר שמרגיש בנוח עם טכנולוגיה) לא אומר שזה מתאים לכולם או מהווה אלטרנטיבה ישימה להרגלים הנוכחיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, Derish כתב:

וגם מקצר את חיי המנוע

משאבת הדלק , לא המנוע.

לפני כשעה, Derish כתב:

לאנשים יש נסיבות שונות בחיים, וזה שאתה עושה משהו בדרך מסויימת (במיוחד בחו"ל, ובהיותך בחור צעיר שמרגיש בנוח עם טכנולוגיה) לא אומר שזה מתאים לכולם או מהווה אלטרנטיבה ישימה להרגלים הנוכחיים שלהם

הנקודה שלי זה שאם יש לך פלאפון ביד יש לך כבר שנים דרך להעביר כסף.

לא צריך לגרור את זה למקומות אחרים 🤷‍♂️

גם בישראל וגם במונטה (משאר - לא ביקרתי 😂)

כמו כן בחור צעיר בגיל 40 😎

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיבה לא להסתובב עם מזומן. אין מה לתת לקבצן בצומת. איזה מזל שהקבצנים שלנו לא מתוחכמים כמו הסינים, שלוקחים את הנדבות ב-QR.

בקרבת הבית אני מסתובב עם טלפון ורישיון נהיגה. סה טו. יום אחד יהיה לי שעון חכם במקום הטלפון. עוד יותר נוח.

יותר רחוק יש לי 200 ש"ח מזומן (וגם אותם אני שוכח לחדש כשמאיזו סיבה אני משתמש בהם). בחו"ל 100 אירו (או המקביל המקומי).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

50-100 מקופל תחוב במגן של הטלפון מונע ממך את כל האי נעימויות האלו.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...