Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוסטלגיה - נשואים פלוס , כולל תרגום לעברית. הייכן ניתן למצוא?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהבתי מאוד כששודרה.

יצא לי לראות קצת לפני כמה שנים ולצערי היא ממש לא עומדת במבחן הזמן.

רב הבדיחות מבוססות על שנאת נשים, שמנים (בעיקר שמנות) ועל הפרצוף הסובל של אל בנדי.

יש דברים שעדיף להשאיר בזיכרון.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מסוג הדברים שעדיף להשאיר כנוסטלגיה. לא מאמין שהיא הזדקנה בחן, סביר יותר שתיראה ארכאית ולא מצחיקה.
לקומדיות חיי מדף קצרים. גם סיינפלד אי אפשר לומר ממש שמתאימה לעשור וככה האחרונים. מי שראה הרוויח ונחמד תמיד להיזכר מדי פעם. כיום היא לא היתה שורדת אפילו את הפיילוט.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקומדיות חיי מדף קצרים. גם סיינפלד אי אפשר לומר ממש שמתאימה לעשור וככה האחרונים.

עד לסיינפלד.

נכון שבעידן הסמארטפון יש הרבה דברים לא רלוונטיים, אבל חלק גדול מהנושאים רלוונטי מתמיד.

אני לא מוכן לקבור אותה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליטקלי קורקט היה מוריד את הסדרה זה בטוח, ואם לא זה אז מלא תביעות מצד נשים וכדומה ואפשר להבין למה.

עדיין גומרת אותי מצחוק בכל פעם מחדש, ההערות הסקסיסטיות ובעצם כל דבר שלא במקום נעשה פשוט טוב.

הרבה יותר טובה מרוב הזבל ה"קומי" והילדותי שמשודר היום עד כדי בדיחה כגון המפץ הגדול (בחייאת מה זה הפח הזה) פלופ רציני.

מלבד 2 וחצי גברים (רק עם צ'רלי שין) ו 911 שגורמות לי לצחוק טוב, באמת שסדרות קומיות היום מעלות בי גיחוך עד כדי פאדיחה לפעמים.

נשואים פלוס וחברים אלו ללא ספק הסדרות קומדיה הכי טובות שהיו עד כה

גם אני לא, רק אומר מה אני חושב אילו היתה עולה החודש לאויר, עם אותו הסקריפט ואותו הקאסט.

Sent from my Galaxy Note 9

הלוואי וזה היה קורה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש לי קראש על כריסטינה אפלגייט , זו התרומה שלי לשרשור.

לאפל-גייט כרתו את 2 התפוחים אגב

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליטקלי קורקט היה מוריד את הסדרה זה בטוח, ואם לא זה אז מלא תביעות מצד נשים וכדומה ואפשר להבין למה.

עדיין גומרת אותי מצחוק בכל פעם מחדש, ההערות הסקסיסטיות ובעצם כל דבר שלא במקום נעשה פשוט טוב.

הרבה יותר טובה מרוב הזבל ה"קומי" והילדותי שמשודר היום עד כדי בדיחה כגון המפץ הגדול (בחייאת מה זה הפח הזה) פלופ רציני.

המפץ הגדול הייתה אחלה סדרה בעונות 1 עד 3. הסדרה חשפה את הציבור הרחב לתרבות החנונים והכניסה את החנוניות ל-mainstream.

העונות הבאות היו כבר זבל טהור. מזל שג'ים פרסונס אמר שהוא לא מוכן להמשיך לגלם את שלדון תמורת שום סכום שבעולם אחרת הסדרה הייתה נמשכת לנצח.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאפל-גייט כרתו את 2 התפוחים אגב

אוף-טופיק באוף-טופיק

כריסטינה אפלגייט כיום בת 47. היא החלימה מסרטן-השד על רקע גנטי שהייתה בסך בת 37/8. בגלל הרקע הגנטי היא החליטה לעבור כריתת-שדיים כפולה. אמנם יש לה בת שנולדה לאחר-מכן אבל לא אופתע אם בחרה לאחר-מכן לעבור ניתוחים קשים נוספים שנגיד ככה, היא לא ממש צריכה אמצעי-מניעה מאז. לא דבר-חריג עם רקע-גנטי כזה.

נולדה לה בת. הגנטיקה אכזרית למדי בקטע של המוטציות האלה.

אז אמנם שרשור על "נשואים פלוס" שרמת הירידות שם על נשים היא קטע-מרכזי אבל יש דברים שאולי עדיף לא לצחוק עליהם. ועדיין למרות-הכל היא אישה-יפהפיה.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אותי זה עדיין מצחיק:

כשזה בא ככה זה באמת מצחיק. כשזה מפוזר לאורך פרקים שלמים - הרבה פחות...

אני עדיין נשפך מזה שפגי שואלת את אל "מה היית מעדיף, A, לבלות ערב עם אשתך, או B..." והוא עונה מיד "B"

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיה בסדיר כשיצאה העונה הראשונה של "סיינפלד", אני תמיד יכול לראות את זה בלופים. למי שאהב את ההומור ורוצה לראות אותו הדבר במעודכן - יש את "תרגיע". לדעתי,לארי דייויד רק השתבח עם הזמן.

גם "חברים" לא שרדה את מבחן הפוליטקלי קורקט. היום לא היו מעיזים לעשות סדרה כזו. יש שם דברים ממש קשים...

"המפץ" היא אחת הסדרות האהובות עלי, אבל היא אכן דועכת מעונה לעונה (יחד עם העלמת תסמונת האספרגר של שלדון).

זו גם הסיבה שהסדרה הזו היתה חשובה (כשעוד היתה אותנטית בתיאור התסמונת).

אפשר היה ללמוד שם שלבעלי התסמונת יכולים להיות חיים מעניינים ומלאים, ושיש בהם הרבה יותר מהקושי החברתי הבולט.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...