Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מסיבוב סוכנויות לקראת החלפה אפשרית

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוולוו אצלי בנסיעת מבחן.

כל הכבוד לסוכנות, קיבלתי את הרכב מ16:00 עד 10:00 למחרת. יש ברכב פזמוט כך שמצידם אני יכול לנסוע לאילת ולחזור כולל מנוי לכביש שש!

כבר נוהג ברכב מספר רב של קילומטרים, הספקתי לדמות התנהלות יום-יומית שגרתית כדי לבחון את הרכב כולל הקפצה של הילדים לבית הספר, סידורים קטנים בעיר הצפופה וכמובן נהיגה בין עירונית.

רשמים שלי עד כה:

הרכב נוח ושקט יחסית, תנוחת הנהיגה והכיסאות לטעמי, איבזור מרשים, הילדים מאוד אהבו את הגג הפנורמי!

מערכת הסאונד טובה ולא דורשת שדרוג.

מבחינת התנהגות הרכב עונה על כל הציפיות, אוחז מצוין, הגה מהיר וחד. הרכב מגיב טוב בפניות.

בתוך העיר הניהוג מאוד קל, שדה ראיה טוב לפנים, חניה קלה בזכות מצלמת הרוורס ומידות הרכב.

לוח שעונים TFT מצוין. אהבתי מאוד את העיצוב והצבעים במצב sport.

למרות שאני אדם צנוע, הרגשתי גאווה מסוימת לנהוג בוולוו, אני מאוד מתחבר למה שהרכב הזה משדר.

פחות אהבתי:

הרכב חזק יחסית למשפחתית ממוצעת אבל לי חסר מחץ, הוא לא הרגיש לי יותר חזק מהאיביזה. כנראה

בגלל שמדובר בT3. אני בטוח שבT4 המצב שונה.

הגיר אטי ביציאה מהמקום, יש השהייה מסוימת עד שהרכב רץ קדימה.

הנדסת האנוש לא ברמה של VAG, תפעול המולטימדיה והמערכות השונות דורש לימוד והסתגלות, לא ברור למה ב2017 עדיין יש לחצני מספרים לחיוג של הטלפון. יש תא אחסון קשה לגישה מאחורי פנל התפעול המרכזי.

חוויתי תקלה אחת מוזרה, מצלמת הרוורס המשיכה לעבוד גם לאחר שסיימתי לנסוע לאחור (התקנה מקומית ?)

מאחור המרווח סביר בלבד, אין פתחי מיזוג.

מערכות הבטיחות האקטיביות עובדות לסירוגין. לא פעילות בכל תנאי הכביש, התאורה והמהירות. אני מניח שזה לא בעיה של וולוו. כנראה שכל הסיפור הזה עדיין לא בשל בכל תעשיית הרכב.

אין תחליף לערנות של הנהג!

לסיכום:

מאוד אהבתי, הסעיפים הפחות טובים לא מהווים deal breaker ובהחלט יש מצב להמשך קניה של T4.

ה V40 מתארחת אצלי בחניה:

volvo2.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע שאולי יש פה שידוך מוצלח.

ובל זאת, לא חשבת לחכות ולבחון את יונדאי איי30 החדשה כשתגיע לארץ כנראה בינואר 2018?

ואת הפוקוס/אסטרה בחנת?

בעבר היתה לי התלבטות דומה ואפילו שקלתי את הוולוו. בסוף נכנעתי ל308 GTI לאחר נהיגה ממכרת. (אני מניח שלא רלוונטית בהיעדר גיר אוטומטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הT4 יפתור לך את המחסור בכוח.

פתחי מיזוג מאחור גם בעיניי חיסרון גדול ותמוה.

התפעול של המערכת דווקא די נוח, אני אוהב כפתורים ולא טאצ׳ בנהיגה.

כפתורי הספרות לטלפון מאד שימושיים, בעיקר בחיוג למקומות עם מענה קולי שצריך להקליד ת.ז כרטיס אשראי וכו׳, קל לעשות את זה בלי להוריד מבט מהכביש. נשמע שהרכב יתאים לך בול!

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ב"ש. T4 חדשה על הכביש באזור ה165K. עדיין לא התחלתי תהליך של משא ומתן, אין טעם לבזבז להם את הזמן כאשר עדיין לא מכרתי את האיביזה (כבר מפורסמת למכירה).

הם בודקים עבורי עסקת טרייד-אין. אני מחכה להצעה.

אפרופו איביזה, כל פעם אני מופתע מחדש מהתמורה שהרכב הזה נותן יחסית לרכבים יקרים הרבה יותר.

כשעברתי חזרה מהוולוו לאיביזה לא הייתה לי שום הרגשה רעה ורצון עז לחזור לסוכנות.

פשוט כיף לנהוג ברכב הזה, השילוב של TSI וDSG על מרכב קטן וקל הוא כמעט ללא תחרות.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאולי יש פה שידוך מוצלח.

ובל זאת, לא חשבת לחכות ולבחון את יונדאי איי30 החדשה כשתגיע לארץ כנראה בינואר 2018?

ואת הפוקוס/אסטרה בחנת?

בעבר היתה לי התלבטות דומה ואפילו שקלתי את הוולוו. בסוף נכנעתי ל308 GTI לאחר נהיגה ממכרת. (אני מניח שלא רלוונטית בהיעדר גיר אוטומטי)

פוקוס ואסטרה לא נבחנו. מחפש משהו חזק ומעניין יותר. אם כבר לחכות ליונדאי אז גם הפולו החדשה צריכה להגיע עם גיר DSG 6 ומנוע 2.0. בינתיים הוולוו יושבת בול על המשבצת שאני מחפש.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ב"ש. T4 חדשה על הכביש באזור ה165K. עדיין לא התחלתי תהליך של משא ומתן, אין טעם לבזבז להם את הזמן כאשר עדיין לא מכרתי את האיביזה (כבר מפורסמת למכירה).

הם בודקים עבורי עסקת טרייד-אין. אני מחכה להצעה.

אפרופו איביזה, כל פעם אני מופתע מחדש מהתמורה שהרכב הזה נותן יחסית לרכבים יקרים הרבה יותר.

כשעברתי חזרה מהוולוו לאיביזה לא הייתה לי שום הרגשה רעה ורצון עז לחזור לסוכנות.

פשוט כיף לנהוג ברכב הזה, השילוב של TSI וDSG על מרכב קטן וקל הוא כמעט ללא תחרות.

ממליץ שתנהג ב-t4. ההבדל בביצועים משמעותי והשילוב בין המנוע לגיר טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי, ההבדל והחוויה ב T4 יורגש.

מה דעתך על לוח השעונים - אני פחות התחברתי אליו.. הגודל ומראה הנתונים.

(בדגמי אפריל 2017 - אולי מאז יש שינוי שדרוג)

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי רמות - דיזיין, ואחת פחות.

הלוח שעונים היה חצי דיגיטלי. (אני כבר לא זוכר.. זוכר שלא אהבתי)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי, ההבדל והחוויה ב T4 יורגש.

מה דעתך על לוח השעונים - אני פחות התחברתי אליו.. הגודל ומראה הנתונים.

(בדגמי אפריל 2017 - אולי מאז יש שינוי שדרוג)

אייל.

מאוד אהבתי את לוח השעונים במיוחד במוד ספורט.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי רמות - דיזיין, ואחת פחות.

הלוח שעונים היה חצי דיגיטלי. (אני כבר לא זוכר.. זוכר שלא אהבתי)

אייל.

אין בו שום שינוי ב-2018 והוא מגיע כסטנדרט בכל הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...