Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חנייה עם טעות קטנה בצבע הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שאני יודע, קנס על חנייה לבעלי תו דייר הוא 100 שקלים ולא 250, ככה שבינתיים יש לך כ-150 ש"ח הנחה אם תפנה לעירייה.

עוד לא אמרת איפה זה נמצא (כתובת מדוייקת), שיהיה אפשר לבדוק את התימרור שם ואולי גם לבטל את הקנס לגמרי.

ברחובות

רחוב האחים טרבס

זה התמרור שיש בתחילת הרחוב

unnamed.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר שנים שלעיריות אין סמכות לקבוע את גובה הקנסות.

הקנס שניתן ע"י העיריה או המשטרה עבור אותה עבירה - הוא באותו סכום, ונקבע בחוק עפ"י צו התעבורה (עבירות קנס).

הם לא צריכים סמכות לקבוע את גובה הקנסות, הם פשוט יתנו לך דו"ח עם סעיף לא מתאים ובמקרה הוא גם בעל קנס גבוהה יותר, במקרה...

תומס, לפי דעתי היו צריכים לרשום לך דו"ח לפי סעיף 8 ב בחוק העזר לרחובות, שסכום הקנס הוא 100 (או 95 ?) שקלים, פנה לעירייה בצירוף התמונות ותבקש שיתקנו את הדו"ח לסעיף הרלוונטי, לפי איזה סעיף רשמו לך את הדו"ח?

נ.ב - היה לך ליד 2 מגרשי חנייה חנמיים, ענקיים ובחרת לחנות באיזור שמיועד לבעלי תו?

נ.ב 2 - הבתים שבנויים על הגבעה שם נראים כמו באיזה כפר, הזוי...

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

סעיף שגוי

לדעתי סעיף 9 (2) הולם את העבירה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא צריכים סמכות לקבוע את גובה הקנסות, הם פשוט יתנו לך דו"ח עם סעיף לא מתאים ובמקרה הוא גם בעל קנס גבוהה יותר, במקרה...

תומס, לפי דעתי היו צריכים לרשום לך דו"ח לפי סעיף 8 ב בחוק העזר לרחובות, שסכום הקנס הוא 100 (או 95 ?) שקלים, פנה לעירייה בצירוף התמונות ותבקש שיתקנו את הדו"ח לסעיף הרלוונטי, לפי איזה סעיף רשמו לך את הדו"ח?

נ.ב - היה לך ליד 2 מגרשי חנייה חנמיים, ענקיים ובחרת לחנות באיזור שמיועד לבעלי תו?

אני גם חושב שסעיף 8 ב' יותר מתאים כיוון שהוא מתייחס לתו חנייה כמו בשלט בתחילת הרחוב.

מצד שני איך אתה יודע שהסכום הוא 100 ולא 245? לא ראיתי שרשום בקובץ.

לא יודע איפה ראית את המגרשי חנייה אבל כרגע אין שם חנייה בחינם,הכל בתשלום.

והבית שם על הגבעה הוא של אייל גולן.. סתם לידע כללי..

תודה על העזרה!

^^^

סעיף שגוי

לדעתי סעיף 9 (2) הולם את העבירה

לא רשום כלום בסעיף שהם ציינו שקשור לתו חנייה,רק איסור חנייה!

סעיף 8 ב' כמו ש lei1989

ציין מתאים יותר,השאלה אם הדו"ח שם נמוך יותר ושווה לשלוח ערעור בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 8 ב מציין למי מותר לחנות

סעיף 9 (2) מציין למי אסור לחנות ולכן הוא המתאים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, באופן מוזר אנחנו תמיד יוצאים בתיקו, שים לב: בדוחות של עיריית תל אביב על אותה עבירה, רשומים סעיפים 4 (ב) ו 6 (ב) (1) לחוק עזר תל אביב העמדה וחניה, שהם בול הסעיפים 8 (ב) ו 9 (2) לחוק עזר רחובות העמדה וחניה, סכום הדו"ח הוא 100 ש"ח.

תומס, קיבלתי לפחות 3 דוחות כאלו (2 בוטלו ואחד עוד בעירעור), כולם על סכום של 100 שקלים, היה עוזר אם היית אומר לפי איזה סעיף קיבלת את הדו"ח, אני הייתי שולח עירעור אם לא מדובר בסעיפים הנכונים.

ד"א אני מדבר אל המגרשי חניה האלו (תמונה מ 2017):

oywqmiym2t2k.jpg

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, באופן מוזר אנחנו תמיד יוצאים בתיקו, שים לב: בדוחות של עיריית תל אביב על אותה עבירה, רשומים סעיפים 4 (ב) ו 6 (ב) (1) לחוק עזר תל אביב העמדה וחניה, שהם בול הסעיפים 8 (ב) ו 9 (2) לחוק עזר רחובות העמדה וחניה, סכום הדו"ח הוא 100 ש"ח.

תומס, קיבלתי לפחות 3 דוחות כאלו (2 בוטלו ואחד עוד בעירעור), כולם על סכום של 100 שקלים, היה עוזר אם היית אומר לפי איזה סעיף קיבלת את הדו"ח, אני הייתי שולח עירעור אם לא מדובר בסעיפים הנכונים.

ד"א אני מדבר אל המגרשי חניה האלו (תמונה מ 2017):

oywqmiym2t2k.jpg

סעיף העבירה שרשום בדו"ח הוא 9 - 2

2 המגרשים חסומים ע"י העירייה כי הם בתכנון להפוך לחנייה מסודרת.

אתה רוצה להגיד לי שבת"א נותנים על אותה עבירה דו"ח של 100 וברחובות דו"ח של 245?

כל עירייה קובעת את הסכום שהיא רוצה?

ואיפה בכלל רשום הקנס של כל עבירה? אם אני מערער אני צריך לדעת שסעיף 8 ב הוא באמת 100 שקל אחרת מה עשיתי בזה?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף העבירה שרשום בדו"ח הוא 9 - 2

ואיפה בכלל רשום הקנס של כל עבירה? אם אני מערער אני צריך לדעת שסעיף 8 ב הוא באמת 100 שקל אחרת מה עשיתי בזה?..

כנראה שאנחנו לא בתיקו אלא יש כאן ניצחון בנוק אאוט.

לגבי גובה הקנס

כנראה ש 250 ש"ח הוא הסכום הנכון

22(א) אי ציות לתמרור 307 ולתמרור האוסר חניה גובה הקנס הוא ב' וב ' = 250 ש"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והבית שם על הגבעה הוא של אייל גולן.. סתם לידע כללי..

בסיטואציות כאלה הכותרת הנכונה היא "ללא מילים...".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאנחנו לא בתיקו אלא יש כאן ניצחון בנוק אאוט.

לגבי גובה הקנס

כנראה ש 250 ש"ח הוא הסכום הנכון

22(א) אי ציות לתמרור 307 ולתמרור האוסר חניה גובה הקנס הוא ב' וב ' = 250 ש"ח

טעות, אין קשר בין מה שרשמת לעבירה פה, זה לא שאוסר לחנות שם בכלל, הסעיף הראשי של העבירה הוא 8 (ב) או 4 (ב), ישה מה שאתה אומר בעצם, זה שעיריית תל אביב (וכל עירייה אחרת) מוותרת על כסף מדוחות חניה?, פשוט אין מצב כזה, אם זה היה קורה בתל אביב הם מזמן היו חוטפים תביעה ייצוגית, מצורף צילום של דו"ח על אותה עבירה מת"א:

דוח תל אביב.jpg

תומס, לערער זה לא עולה כסף (וגם לוקח 5 דקות), הכי הרבה תערער והעירעור ידחה, לדעתי צריך לתבוע אותם תביעה ייצוגית על השיטת מצליח הזאת, שאתה מגיש עירעור תכניס את זה לתוך העירעור (כולל התמונה).

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תביעה ייצוגית בעירית תל אביב

על זה שלא גובים כסף.

הסעיף שאתה מציין מביא את אמות המידה לחניה באיזור הזה בשעות מסויימות

הסנקציה למי שאין לו תווית נמצאת בסעיף 9 (2)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אני לא מצליח להבין מה יותר הזוי, הבנת הנקרא שלך או עיריית רחובות בחיי, בוא ואני אפשט לך את מה שאמרתי, אמרתי שעיריית תל אביב גובה 100 שקל אל אותה עבירה (ראה תמונה) ואם היא הייתה גובה 250 שקלים על עבירה זו, היו תובעים אותם תביעה ייצוגית, כמו שאר התביעות הייצוגיות שתבעו אותה (אחת מהן היא על זה שכחול לבן לא קיים כתמרור וזה בעצם כחול אפור), בקשר לסנקציה כסעיף 9 (2) אתה טועה, אחרת תסביר את הדו"ח של עיריית תל אביב, זה או שאתה טועה או שעיריית תל אביב טועה, לא נראה לי שזאת העירייה שטועה.

אולי צריכים לתבוע את עיריית רחובות תביעה יצוגית על הנושא הזה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחלוקת פוסקים ( בין שופטים במחוזי ) האם ניתן לתבוע החזר קנסות כתביעה ייצוגית.

יגיע בסופו של יום לפתחו של בית המשפט העליון שיאמר את דברו.

בנושא של כחול לבן הצדדים במקרה של מישהו שתבע בבני ברק הגיעו להסדר פשרה שטרם קיבל תוקף של פסק דין.

הבנת הנקרע שלי טובה יותר מהבנת הנקרא.

עירית רחובות הולכת על בית שמאי עירית תל אביב הולכת על בית הלל.

וכמובן שעירית תל אביב טועה:-o

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אם כל הכבוד לבתי המשפט ולשופטים במחוזי, הם לא קובעים מה ניתן לתבוע או לא, זה תפקיד המחוקק, בינתיים אנשים תובעים וזוכים (גם פשרה זאת זכייה).

אין פה בית שמאי ובית הלל (אולי רק ברחובות של רחובות), החוק צריך להיות חד משמעי והרשויות צריכות ללכת לפיו, רשמתי עיריית תל אביב אבל כל העיריות (שאני מכיר) גובות 100 שקלים (חלק 95) על העבירה הזאת, רק עיריית רחובות גובה 250 (או 245) שקלים, התקשרתי לשאול כמה הם גובים על חניה ללא תו ברחובות ואמרו לי 245 שקלים, שציינתי שבתל אביב זה 100 שקלים אז נאמר לי שכל עירייה לוקחת סכום אחר וזה כמובן שקר, הסכום צריך להיות אחיד על אותה עבירה בכל העיריות.

דרך אגב התמרור 439 שמופיע שם אינו תמרור איסור במתכונתו הנוכחית, גם (והכי חשוב) אין מעליו תמרור איסור חניה כלשהו כמו בפריקה וטעינה למשל (ששם באמת מקבלים 250 ש"ח), ככה שסעיף איסור חניה לא מתאים בכל מקרה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור 439 יכול להיות תמרור מתיר ויכול להיות תמרור אוסר

שם הוא אוסר חניה על מי שאין לו תו או אם תרצה מתיר חניה לאלה שיש להם תו..

תפקיד המחוקק לחוקק חוקים

תפקיד בתי המשפט הוא לשפוט כאשר במלאכה זו הם עוסקים בפירושו של החוק.

בתביעה ייצוגית מגיעים לפשרה כי במקרה שתפסיד המחיר הוא כואב, ולא בגלל שהתביעה צודקת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...