Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד אופציה לגבי appliances זה למצא איזה חבר שיש לו חברות ב Homedepot Pro או שהוא קבלן ולהשתמש בו כדי לקבל הצעה מוזלת.

יש לי חבר פה שיש לו כזאת חברות וכל פעם שאני בודק Appliances אני מוריד איזה 10-20% אחוז מהמחיר.

ממש לפני יומיים קניתי 2 מזגני חלון ככה, יצא לי איזה כ-150 דולר פחות על מזגנים בשווי 1200 דולר+-

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם את הארונות הקיימים בבקשה, תמונה כללית, תמונה מקרוב של הדלתות, תמונה של הצירים מבפנים, אני אוכל לתת לך כיוון לאחר מכן.

לגבי appliances, כמה זמן אתה יכול לחכות?

אני מאמין שיום האם בעוד חודש וחצי יהיו הנחות, בדרך כלל ביום העצמאות יש מבצעים נהדרים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

בנצי אני מצרף את התמונות של הארונות הקיימים WhatsApp Image 2019-03-27 at 8.01.46 PM.jpegWhatsApp Image 2019-03-27 at 7.58.53 PM (3).jpgWhatsApp Image 2019-03-27 at 7.58.53 PM (2).jpgWhatsApp Image 2019-03-27 at 7.58.53 PM (1).jpgWhatsApp Image 2019-03-27 at 7.58.53 PM.jpeg

המדיח יכול לחכות,כרגע אני המדיח :) . אני ואשתי הכנו רק סקיצה של המטבח והיינו ב הום-דיפו להתרשם ולקבל מושג לגביי טווח המחירים עבור ארונות ושיש

תודה רבה

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה לגבי appliances זה למצא איזה חבר שיש לו חברות ב Homedepot Pro או שהוא קבלן ולהשתמש בו כדי לקבל הצעה מוזלת.

יש לי חבר פה שיש לו כזאת חברות וכל פעם שאני בודק Appliances אני מוריד איזה 10-20% אחוז מהמחיר.

ממש לפני יומיים קניתי 2 מזגני חלון ככה, יצא לי איזה כ-150 דולר פחות על מזגנים בשווי 1200 דולר+-

קאררה איך בדיוק זה עובד? האם יש כרטיס שצריך להציג להם? או מספר מזהה כלשהו כדי לקבל את ההנחה?

לצערי רק עברנו לא מזמן לבוסטון אז אני לא כל כך מכיר קבלנים באזור אז כנראה שלא אוכל להשתמש בהנחה הזאת

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע הזמן לקנות מכסחת דשא :roll:

לא מבין בזה כלום, צריך Lawn tractor, יש לי שטח של כ1.5 Acres, בתקציב של עד 2K$, יש לכן המלצות? על מה צריך להסתכל? איזה מאפיינים חשובים?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אני מצרף את התמונות של הארונות הקיימים [ATTACH=CONFIG]517265[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517266[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517267[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517268[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517269[/ATTACH]

המדיח יכול לחכות,כרגע אני המדיח :) . אני ואשתי הכנו רק סקיצה של המטבח והיינו ב הום-דיפו להתרשם ולקבל מושג לגביי טווח המחירים עבור ארונות ושיש

תודה רבה

יש לך מזל, ארונות תוצרת סין, סגנון הדלת הוא shaker, ולפי הצירים מדובר על prefabricated בצד הזול של הסקאלה, סדר גודל של 100-120 דולר ללינאר פיט אם לא פחות.

מה המיקוד שלך? תן לי לעשות חיפוש לספקים באיזור שאמורים להחזיק את הארונות הנ"ל, אני כמעט בטוח שאפשר למצוא בHD supply אם יש לך באיזור, מעבר לזה כל ספק מטבחים סיניים יוכל לעזור.

ההרכבה קלה מאוד

עריכה:

חיפוש מהיר מצא כמה סניפים באיזור בוסטון, כולל white cap, אתה תמצא שם דברים נהדרים לבית.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש איש קשר שאני מדבר איתו והוא שולח לי הצעה. לצערי אני לא יכול להעביר את זה אליך גם. הייתי במקומך מחכה קצת לתקופה שיש בה מבצעים.

קאררה איך בדיוק זה עובד? האם יש כרטיס שצריך להציג להם? או מספר מזהה כלשהו כדי לקבל את ההנחה?

לצערי רק עברנו לא מזמן לבוסטון אז אני לא כל כך מכיר קבלנים באזור אז כנראה שלא אוכל להשתמש בהנחה הזאת

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מזל, ארונות תוצרת סין, סגנון הדלת הוא shaker, ולפי הצירים מדובר על prefabricated בצד הזול של הסקאלה, סדר גודל של 100-120 דולר ללינאר פיט אם לא פחות.

מה המיקוד שלך? תן לי לעשות חיפוש לספקים באיזור שאמורים להחזיק את הארונות הנ"ל, אני כמעט בטוח שאפשר למצוא בHD supply אם יש לך באיזור, מעבר לזה כל ספק מטבחים סיניים יוכל לעזור.

ההרכבה קלה מאוד

עריכה:

חיפוש מהיר מצא כמה סניפים באיזור בוסטון, כולל white cap, אתה תמצא שם דברים נהדרים לבית.

בנצי,

תודה רבה! (קפה עליי אם אתה מגיע לאזור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש איש קשר שאני מדבר איתו והוא שולח לי הצעה. לצערי אני לא יכול להעביר את זה אליך גם. הייתי במקומך מחכה קצת לתקופה שיש בה מבצעים.

תודה קאררה, אנחנו נחכה למבצעים שלMemorial Day או יום העצמאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

למישהו מכאן יש מועדון ב costco ויכול להגיד לי מה המחיר של המחשב הנ"ל?

https://www.costco.com/Lenovo-ThinkPad-X1-Carbon-Business-Laptop---Intel-Core-i7---1080p.product.100398789.html

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...