Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, בהחלט מדבר על הדגם היוצא.

שלא תבין, רכב סבבה, נותן לי בדיוק את מה שאני מחפש, אבל לייצר כיום רכב:

*בלי מחזיקי כוסות?

*עם מזגן שכשאתה מטה את הפתח עד הסוף אליך, בקושי מגרד לך את קצה האוזן?

*עם מערכת מולטימדיה שבכל יום חם, ב 10 הדקות הראשונות של הנסיעה לא נותנת לך לעבור את הווליום 10 ומוציאה לך איזה הודעה הזויה של "הווליום הוגבל למען שמירה על שלמות המערכת ומניעת חימום יתר" שבשילוב עם מזגן על מהירות גבוהה אומר שאתה כלל לא שומע את האודיו.

*וההערה הכי נפוצה שאני שומע, "מה זה, אין פה מעל הדלתות ידיות כאלה להחזיק?

אז נכון, אין, אבל מי לעזאזל משתמש בהן?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו המנוע יכול בשינוי תוכנה בלבד לספק 130 כ"ס. על רכב של טונה מינוס, זה מספיק.

אבל אז כבר הייתי חושב על מתלים פחות רכים, קוויקשיפט... כבר כתבתי על זה. יש לרכב פוטנציאל, כי הוא קל.

אולי בעתיד, אם כבר יהיה ניסיון בחו"ל עם שדרוגים כאלו.

גם המושבים לא תומכים ממש בפניות חדות ויהיה צורך למצוא פתרון אלגנטי יותר להעדר מד סל"ד מאשר שימוש בטלפון.

בקיצור - יותר פשוט ללחוץ על לובינסקי להביא 208 טורבו ידנית.

וד"א - יש מחזיק כוסות אחד ויחיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המושבים לא תומכים ממש בפניות חדות ויהיה צורך למצוא פתרון אלגנטי יותר להעדר מד סל"ד מאשר שימוש בטלפון.

כן.

208 טורבו ידנית יכולה להיות אחלה GTI לעניים (רק אם התמחור יהיה מספיק נמוך).

את בעיית המושבים קשה לפתור.

את בעיית הסל"ד - לא...

http://www.cactusforums.co.uk/viewtopic.php?f=8&t=1343&start=40

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה אחד זה מספיק, לדעתי... יש פתרון לזה, אני אישית לא אהבתי אותו זה בעצם לחבר עם הארכה לOBD2 מסך שמקרין נתונים על השימשה (הוא לא עושה את העבודה טוב מבחינת תצוגת ההקרנה בגלל הפוייל הגרוע באיכותו ובגלל הזכוכית הכפולה).

אגב, זה 140 כ"ס.

ולרכב כזה נושק ל21 קג"מ זה בהחלט מספיק.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט מדבר על הדגם היוצא.

שלא תבין, רכב סבבה, נותן לי בדיוק את מה שאני מחפש, אבל לייצר כיום רכב:

*בלי מחזיקי כוסות?

*עם מזגן שכשאתה מטה את הפתח עד הסוף אליך, בקושי מגרד לך את קצה האוזן?

*עם מערכת מולטימדיה שבכל יום חם, ב 10 הדקות הראשונות של הנסיעה לא נותנת לך לעבור את הווליום 10 ומוציאה לך איזה הודעה הזויה של "הווליום הוגבל למען שמירה על שלמות המערכת ומניעת חימום יתר" שבשילוב עם מזגן על מהירות גבוהה אומר שאתה כלל לא שומע את האודיו.

*וההערה הכי נפוצה שאני שומע, "מה זה, אין פה מעל הדלתות ידיות כאלה להחזיק?

אז נכון, אין, אבל מי לעזאזל משתמש בהן?

יש מחזיקי כוסות, פשוט חלק מהרכבים הגיעו לארץ בלי משום מה ( אני אישית כמעט ולא משתמש במחזיקי כוסות).

צודק לגבי הפתחים הצדדים של המזגן.

לגבי המערכת, תתקין מגברון, ולא תצטרך להגיע ל10 בשביל להתגבר על הרעש של המזגן [emoji12] .

האמת שהעדרותן של ידיות האחיזה מאוד תמוהה, את אבא שלי זה ממש מרגיז בכל פעם שהוא ברכב.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מחזיקים כוסות...

בלי ידיות...

יש מצב שפג'ו איטלקייה !?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש מחזיקי כוסות, הם לא פרקטיים ולא ניתנים לשימוש כלל.

זה או שלא תשים כוסות או שאין הילוך 3 ו 5.

ככה זה נראה עם פחית קולה והידית בהילוך 2.

אם יש שם כוס קפה גדולה מארומה או בקבוק מים מינרלים, אין הילוך 3 ו 5 ואין גישה לכפתורי השליטה של המזגן.

אתה פשוט לא מסוגל פיזית לשלב, הבקבוק מפריע.

גאונים!

s-l225.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'ולייטה זה או כוסות או משענת יד. אצלי במשענת יד מונח הארנק, ואי אפשר לפתוח אותה במצב המקופל. אז אם אתה עם בקבוק אתה נכנס לאוטו, שם איפשהו את הבקבוק, מוציא הארנק, שם אותו במשענת, סוגר, מקפל, שם את הבקבוק במחזיק. לפחות יש מחזיק, ב-156 לא היה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיקי כוסות במכוניות צרפתיות (לפחות באלו של PSA) זה באג ידוע.

ב-206 וקסארה פיקאסו מחזיקי הכוסות היו בדלת של תא הכפפות. צריך לנסוע עם הדלת פתוחה בשביל להשתמש בהם. בפיקאסו עוד מילא, הרכב מרווח ואין בעיה (חוץ מזה שצריך לשכב הצידה בשביל להגיע אליהם) אבל ב-206, אם הדלת פתוחה, אין מקום לרגלים של הנוסע שליד הנהג.

ב-5008 אין מחזיקי כוסות בכלל רק בפיקאסו החדשה יש לזוגתי נחת בעניין ויש שני מחזיקי כוסות סבירים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיכנס אלי לאוטו עם כוס משקה - יידרש לעזוב את המקום מיד.

גם לא עם שקיות במבה / ביסלי / שיזפים / פתיבר / עוגת היער השחור / מנת פלאפל / שווארמה / צלי כתף בקר עם אורז.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיכנס אלי לאוטו עם כוס משקה - יידרש לעזוב את המקום מיד.

גם לא עם שקיות במבה / ביסלי / שיזפים / פתיבר / עוגת היער השחור / מנת פלאפל / שווארמה / צלי כתף בקר עם אורז.

ניסיתי את הגישה הזאת עם הרכב של זוגתי, כשהוא נקנה לפני שנה ורבע. היא הצליחה להחזיק מעמד חודשיים עד שהוא הפך לאתר ניסוי ביולוגי לגידול מרבצי חיידקים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה מתייחס ללכלוך הפוטנציאלי, אצלי עד היום לא מובן הענין הזה של מחזיקי כוסות, ודאי לנהג. ענין מסוכן מאין כמוהו הנסיון האוילי הזה לשלב בין נוחות ביתית לנהיגה, פשוט לא מובן. באותה מידה אפשר גם לשאול למה אין לנהג משקפי תלת מימד, אספקת סרטים עשירה, ואופציה לוילון שיחשיך את השימשה הקדמית כשרואים סרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...